Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell azt az óvónőt így...

Miért kell azt az óvónőt így meghzrcolni, aki a kislánya védelme miatt kidobta az ablakon a kutyát?

Figyelt kérdés
Szerintem nem történt akkora bűn. Ha az én kutyám támadna rá a gyerekemre, szerintem én se gondolkoznék sokat, hogy megvédjem valahogy a kisgyereket, vagy nem.

2014. szept. 25. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

49 nek.

Még annyit hozzátennék csak hogy nehogy csalódás érjen: a te sz...odugyan olyan büdös mint bármelyik állaté. Nem értem mi ebben a különbség. Mitől jobb ,, felsőbbrendűbb'' mintegy állaté??

2014. szept. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel ,hogy a kutya biológiailag jobb szaglású, meg tud csapkodni a fejével -mert az ember aki miatt egyáltalán létezik ,és nem farkasként rohangál az erdőben -betanította rá? Ez édeskevés mondhatni nagy nulla,ahhoz képest amire az ember képes. Az a kutya ezt érdemelte ,támadt- elvérzett ,ennyi a történet. A vadonban is felkoncolta volna az első vadkan ha nekimegy és nincs szerencséje időben elugrani. Ilyen az élet.
2014. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
78%

Hallod te aztán tényleg szánalmasan sötét vagy! Ha nem érdekel semmi akkor minek hozod fel a témát okostojás???

Gondolom azt se vetted észre hogy saját szavaidat hazudtolod meg. Az ilyen féfgeknek régen kivágták a nyelvét! Neked a kezedet is le kéne vágni, de akkor nem tudnék röhögni rajtad....... XD

Hanyadikos is vagy?

Inkább jobb ha most már mész alydni mert elkésel az iskolából tkis csíra ! XD

2014. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
78%

Mond csak az ember mire képes az állatok pusztításán kívül? Mert hogy hiába lenne agya az embernek ha nem használja. Élő példa vagy erre!

Te ostoba nem vetted észre hogy nagyban függ az emberiség az állatoktól? A kutya legalább használja az orrát pancser, de a te orrod mire való? Megmondom neked, arra hogy a saját sza...dat szagoljad amikor belenyomja valaki!

Az ember felsőbbrendűségét kár felhoznod mert ezt se thdod megmagyarázni. Ha nem értesz valamihez akkor minek kezdesz bele te szerencsétlen!

2014. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy szerinted nemcsak hogy minden gerinces állatot egy kalap alá kéne venni, de még azt is elhiszed, és próbálsz róla minket meggyőzni, hogy minden ember egyformán nagyszerű, nagy tudású és felsőbbrendű. Márpedig ha tetszik neked, ha nem, nem minden ember képes számítógépes programokat, orvosi műszereket, gyógyszereket, műholdakat fejleszteni, sőt, sok olyat ismerek, aki a kutyákhoz rendkívül hasonlatosan, még használni sem tudja ezeket. És azt gondolom, nem az én értékrendemmel van a probléma, amikor egy kutyát – legyen az átlagos, vagy épp életmentő munkakutya – különbnek tartok egy drogdílernél, egy pedofilnál, egy szadistánál vagy épp egy kegyetlen szülőnél. Az, hogy valaki embernek született, nem érdem, hanem állapot. Az, hogy hogyan él az adottságaival: az teszi őt emberré. És bocsánat, de aki kidob az ablakon egy kiskutyát, illetve aki ezzel a magatartással egyetért, azt én egyáltalán nem tudom emberiesnek titulálni.
2014. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
78%

Csak egyetlen kérdés:

Ha kiraknálak a semmi közepén,meztelenül,élelem,víz,minden nélkül,és ugyanígy kitennék egy kutyát,szerinted melyikőtök bírná tovább?

Az én kutyám 5évig élt kinn,erdőben,a semmi közepén. Embert nem látott, nem ismert. Te vajon bírnád addig?

Ezen az egész bólygón az ember a legelcseszettebb,legvédtelenebb lény.

Szaglása semmo, hallása,látása szart nem ér,tehét effektíve ragadozóként nem funkcionálhat. Zsákmányként meg igen gyorsan kihalna.

Nekem 3nagytestű kutyám van, mindegyik veszélyesnek kikiáltott fajta. Az egyik egy 5év után befogott németjuhász.

5évig jártam ki,próbáltam "megszelidíteni",mire be tudtam fogni. Nem egy harapás útján.

A kutya most 9éves,és az életemet is rábíznám,ahogy a másik kettőre is.

Ha verekedés van ( és 3 40-50kg kutyáról beszélek,nem egy szobacirkálóról ) kb 5perc alatt meg tudom oldani,szét tudom szedni őket, anélkül,hogy a kamion alá hajítom.

Egy 5kgs kutyát ha beindul, legrosszabb esetben felrugom, és annyi.

2014. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%

látom valami tényleg fáj kedves fröcsögőkórus :D Igazából szánalmasan ostoba az aki szerint egy kutya többet ér mint a saját faja. De hát elfajzottak akiknek agyukra ment a nagy jólét ,mindig is lesznek.Ők ráérnek kattogni egy ilyen eseten aminek semmi jelentősége nincs. A kutya egy fejlődésre, gondolkodásra eszköz használatra képtelen túlélésre programozott ösztönlény , emberrel semmilyen formában nem lehet összehasonlítani.


Az ,hogy egyes fizikai tulajdonságában jobb mint egy ember az abszolut semmit nem jelent, mivel az ember szellemileg felsőbbrendű és mivel eszközt használ nincs szüksége arra hogy bika ereje legyen meg nagy agyara, mégis abszolút csúcsragadozó és saját képére formálja a világot amire egy állat sem képes, ahogy művészetre,gondolatainak utókorra hagyására , fejlett kommunikációra sem. Ezzel az erővel dobjuk a kutyát a tengerbe aztán nézzük meg mit kezd ott egy cápával szemben. Tehát akkor a cápa felsőbbrendű?


Az embernek van esze fegyvert gyártani és használni amivel bármilyen állatot akkor írt ki amikor akar akár egész fajokat is. Kb az egész bolygót kiirthatná egy gombnyomással és ebben csakis saját maga korlátozhatja magát, mivel felette nem áll semmi ,de nem áll ez érdekében a dolog.


A kutyát csak megtűri mert kedvét leli benne hogy van egy talpnyalója ,egy mozgó kis izé amihez beszélhet vagy idejét töltheti vele,vagy van egy ingyen szolgája aki ugat ha jön a postás.Eleve a kutyát ember hozta létre tehát nem a természet hanem az ember alkotta, és ezért azt tesz vele amit akar,vagyis amit a szintén ember alkotta törvény és saját érdeke enged.

2014. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%

"Az én kutyám 5évig élt kinn,erdőben,a semmi közepén. Embert nem látott, nem ismert. Te vajon bírnád addig?

Ezen az egész bólygón az ember a legelcseszettebb,legvédtelenebb lény. "

Ha nem is én ,de sok ember bírja, lásd természeti népek,akik egy szál gatyában és egy hegyezett bottal elvannak a vadonban, de akár erdőben élő hajléktalanokat is említhetném. De minek szívassa magát az embera mocsokban ,ha nem muszáj, mert van esze átalakítani a természetet és felhasználni saját érdekeire? Az ősember is a nagy nulláról hozta fel magát a mai szintre ,amire a kutya őse a farkas nem volt képes, de még a majom sem ami viszont sokkal inteligensebb mint a kutya mégis megragadt egy egyszerű szinten.


Az ember már a világűrt hódítja meg ,nemsokára más bolygókat népesít be amivel egy sokkal magasabb szintre lép ,miközben az állatok itt ragadnak örökre egy tudatlan ösztönlétben. és rágódunk azon miért dobta ki egy nő az ebét az ablakon...nevetséges.Így tényleg nem lehet fejlődni,ha ilyen semmi dolgokon leragadunk. A kutya sem rágódik és moralizál azon mikor kiírtja a baromfiudvart ,csak úgy szórakozásból ,mert egyet sem eszik meg belőle csak élvezi az irtást.

2014. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
78%
Tegyük fel, hogy igazad van, és az emberi faj valóban olyan nagyszerű, mint ahogy itt felvázoltad. Pont ez a nagyszerűsége kellene, hogy visszatartsa attól, hogy kivágjon az ablakon egy kiskutyát.
2014. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
78%
Az ember egy elcseszett faj, ami még a saját élőhelyét is elpusztítja. Hidd el, hogy már nyoma se lesz az embernek a Földön, de változatos élővilág lesz nélkülünk is. Sőt, nélkülünk lesz csak igazán változatos!
2014. okt. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!