Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy rotvájler...

Nagyon szeretnék egy rotvájlert. Hogyan győzzem meg anyuékat? 13/L

Figyelt kérdés
Kertes hazban lakunk de anyukamekr azt mondjak varjak amik idosebb leszek. Hogyan gyozzem meg oket nagyon felelőségtelljes vagyok, a haztartasban is segitek anyuéknak szoval en lennék a kutya teljeskoru gazdaja.

#rotvájler
2014. nov. 4. 14:05
1 2 3
 21/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%

Először is ha TÉNYLEG szeretnéd a kutyát, lássák a szüleid, hogy tájékozódsz a kutyákkal kapcsolatos ÖSSZES dologról. Olvass könyveket, netes cikkeket, járjatok kiállításokra, menhelyekre.

Ideiglenes gazdik lehetnétek egy gazdikereső, menhelyes kutya számára, akinek minden költségét a menhely fedezi, Ti "csak" a foglalkozást és a helyet adjátok számára. Így a szüleid is látnák, hogy valóban készen állsz-e a feladatra, valamint Te is megtudnád, mekkora elkötelezettséggel is jár egy eb tartása :)

Érdemes lenne még megtudnod PONTOSAN, hogy szüleid miért nem támogatják az ötletet!!!

2014. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Amúgy miért kell neked kutya? Mármint állat.

Lehet ha te jól éreznéd magad mellette, de abba belegondoltál, hogy ő hogy érezné magát?


Nekem is van kutyám és vannak nyulaim is (mármint családi állatok; nem csak az enyémek).


A kutyával szoktam lenni, de a szüleim sétáltassák meg alapból ők is akarták. Én csak nyulakat akartam, mert a kutya nekem túl sok. És annak érdekébe, hogy a nyuszik is jól érezzék magukat... Tudod mennyit játszok velük?!


Naponta 2 órát összesen. Ami így számra nem tűnik soknak, de ha belegondolsz, hogy 13 évesen 7 óra a suliban telik el; 8 óra alvás (nekem 9, mert hanem holtfáradt vagyok egész nap) akkor még 2 óra nyuszizás és min. 2 óra evés-ivás-mosakodás majd jön a tanulás ami nálam 2-2,5 óra szokott lenni. Ez így már 7+9+2+2=20 óra és marad 4 órám "élni". Szóval ez a 2 óra teljesen elég állatokra.

+ néhány nap vannak szakkörök is (amikre kötelező járni) és az 2 óra.

2014. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!