Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még valamit tenni, ha...

Lehet még valamit tenni, ha egyszer a kutyád megharapott? Lányom mindig félt tőle, ezt érezte a kutya is, de most, másfél évesen megharapta a kezét / nem mélyen, de. /

Figyelt kérdés
Amikor el akart tőle venni az utcán egy koszos rongyot. Mit lehet ilyenkor tenni? Mármint hogy ne ismétlődjön meg. Bár azt mondják, ha egszer megtette.
2010. febr. 4. 10:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
71%
pontositok 11:51 azt hiszem...
2010. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
84%

"elgondolkoznék az altatáson"

Én meg az ilyen érzelmi nulla szemeteket altatnám el.

2010. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
89%
Elvileg a kutyának nem lenne szabad megharapnia a kislányt még akkor sem ha kajáját-játékát szedi ki a szájából!Jó kutya ilyet nem csinál!
2010. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%

Sok barom a kutyát hibáztatja. Az anyjukat...

Minden nevelés kérdése, nameg hogy a hülye gyereked biztos hirtelen odakapott az eb szájához, az meg megijedve megkapta. ha valamijéhez hozzá akarsz nyúlni, előtte szólj neki, hogy figyeljen rád, majd utána vedd el.


EL NE MERD ALTATNI!!!!! szegény kutya nem tehet róla.


Ennyi erővel én is felelőtlen vagyok?!


hathónapos american staffordshire terrierünk van, 7 éves kislányom, 12 éves fiam.

hétéves lányomat megsem nyalja, 12 éves fiamat meg meg kapja, pedig gyakran huzakodósat játszanak, de nem sebesíti meg sohasem. le lehet nyugtatni

engem már keményebben meg meg "harap" de játékból. pedig mr ő is kamaszodik.


Na felelőtlen vagyok? Minden egyes kis szobacirkáló veszélyes lehet.

2010. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Én lesz@rom a sok okos fejét, csak tegyétek ki a veszélynek a gyereketiteket, idióták.

2010. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Na igen.én simán belenyúlhatok bármelyik kutyám táljába ha eszik,egyszerűen nevelés/genetika kérdése minden.
2010. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
23%

"hogy a hülye gyereked"

Na én meg az ilyeneket altatnám el, aki képes ilyen mondani (ennyi információ alapján). Undorító. Ráadásul egy kétgyerekes szülő szájából, hát ez meg hihetetlen!! A kutya meg persze "szegény" hát pff... Miért nem szültél inkább kutyákat?

2010. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem a kutya a hibás. Akkos is a gazda a hibás, ha csak odakap a kutya, meg akkor is, ha szétmarcangol egy gyereket.


Az én kutyám szájából a csontot, az ételt is kivehetem, a táljába is belenyúlhatok, ugyanúgy jár a farka továbbra is, mint a kereplő, még morogni se morgott soha.


Igen, lehet valamit tenni. Először is: kutyasuli. Másodszor: amíg nem megbízható a kutya, soha ne hagyd vele egyedül a gyereket.

2010. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
Altasd el, mert a korrekciós műtétek elég drágák.
2010. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan remélem,hogy egyszer jön valami "felsőbbrendű" földönkívcüli faj,elkezd gyerekeket nevelni,de amint a gyerek elkezd kiabálni valamiért,agyonverik a gyereket vagy beadnak nekik méreginjekciót,mert "drágák a korrekciós műtétek".Az a helyzet,hogy a kutyáim többet érnek(intelligensebbek is),mint sok eber.
2010. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!