Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a fő bajok a tükörmódszerrel?

Mik a fő bajok a tükörmódszerrel?

Figyelt kérdés
(Nyilván azokat kérdezem, akik szerint van vele baj)
2015. febr. 22. 15:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Ezt én sem egészen értem. Ha ilyen tuti a kutyád, miért akarod egyáltalán suliba vinni? Pláne ha ott a hiperszuper kiképző kéznél, amikor akarod.
2015. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy nem eröltetem, nem is viszem oda. De jó kapcsolatban vagyok ezzel az oktatóval, és szeretném neki megindokolni. Annál jobb a viszonyunk, hogy azt mondjam, hogy "mert nem." Meghát kívàncsi vagyok, mit mondanak róla itt. Első kutyánál nagyon nehéz ám eldönteni foszlányokból.
2015. febr. 23. 09:29
 33/78 anonim ***** válasza:
Hát akkor indokold meg :) Drága, és sok rosszat hallottál róla, nem akarod megkockáztatni, hogy kidobj ennyi pénzt az ablakon, kész. Szerintem ez teljesen érthető indok.
2015. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 A kérdező kommentje:
A kutyám nem tuti, egy képzetlen kiskamasz, de a tükörsuliba járó ovistársaihoz képest valóban tuti volt. Őbenne nincs semmi különös, csak sokat foglalkozom vele, mert ebbe folytom, hogy a 18-20 éves gyerekeim leválltak rólunk nagyhirtelen. Most a kutya az életem (egyik) közepe, és többet foglalkozom a nevelésével és tanításával, mint általában. Az iskolával meg az van, hogy egyfelől az oktató szorgalmazza, másfelől nekem is jólesik a jelenlegi életem mellett az ilyen típusú közösségi tevékenység. De én sem vagyok biztos abban, hogy kell az iskola.
2015. febr. 23. 09:35
 35/78 anonim ***** válasza:

Elèggè ellentmondásosan ìrsz.. Egyszer azt ìrod, h kis túlzással vizsgázhatna, utána meg azt, h egy kèpzetlen kiskamasz.


Beszèlj az oktatóddal, h mivel tudna többet a kutyád, milyen előnye származna abból, ha tanfolyamra vinnèd?!

2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit indokolni.Neked jó ez a felállás és kész.De nézz meg néhány órát náluk.Minden suli egy kicsit más.Nálunk pl.nem volt feltėtel minden tanfolyamon végigkúszni,ha meg volt a vizsgája bármilyen suliból a kutyának stb.Szerintem kár a módszeren lovagolni,mert az oktatón múlik minden.egy módszer sem működik,ha rugalmatlanul alkalmazzák,én ezt gondolom.A marketinget meg érdemes tanulmányozni.Egy szolgáltatást ugyanis el is kell tudni adni.És mit mondjak.Amit más kutyasulik kínálnak,sokszor tartalmában is szánalmas.De kinek a pap, kinek a papné,vagy annak kutyája.
2015. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki az ultetes temat is agyonaggodta? :) Ha ti ilyen jol haladtok, nem kell iskola. Az csak akkor kell, ha problema van a kutyaddal. Csak azert, hogy kozossegben legyek, nem fizetnek 60 ezer forintot. Akkor inkabb valassz valami szimpatikus kutyas sportot es jarjatok oda.
2015. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
Ha elégedett vagy a kutyával, akkor szerintem felesleges erőltetni a sulit, ha nem akarod. Nem kell boldog-boldogtalannak suliba járnia, elég annak, akinek szüksége van rá, vagy egyszerűen csak szeretne sulizni.
2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
Bár ugye ehhez el kéne dönteni, hogy akarsz-e sulizni végülis vagy sem :) Mert ha akarsz, akkor meg nyilván menj, nem akarok senkit lebeszélni róla. De tényleg kicsit túlparázol mindent, ez annyira nem nagy dolog. Ha van kedved sulizni, menj, aztán maximum eljössz, ha nem tetszik. Ha meg nincs kedved, akkor ne az oktatód véleménye miatt aggódj, nem akarsz menni és kész. Csak döntsd el :D
2015. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 A kérdező kommentje:
"Egyszer azt ìrod, h kis túlzással vizsgázhatna, utána meg azt, h egy kèpzetlen kiskamasz." nyilván nem vizsgázhatna, ez egy illusztráció volt a részemről arra, hogy a nem egy szinten lévő kutyákat egy szinten kezelik, és ezzel ártanak annak, aki előbbre van esetleg. Azt észrevettem, hogy itt kevesen értik az árnyalt fogalmazást és szó szerint veszik a dolgokat. De itt nem megyek bele vitákba, múltkor sem vitt sehova. Inkább figyelem, mit mondanak többiek.
2015. febr. 23. 10:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!