Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15000 forint értékben hol...

15000 forint értékben hol találok fajtiszta kutyát 7 hónapos kisfiam mellé? Lehetőleg nagy termetűt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
2%

na először is itt nem rólam van szó és nem is a barátnőmről.

másodszor: onnan tudja, h ott is maradnak és jó helyen van, mivel szoros baráti körön belüli tagoknak adta, így velük minden nap találkozik, de ehhez am sincs semmi közöd...

a 3..nem tudom hány szuka, de őket már nem pároztatják..

annyira nem olvastam végig a válaszod,mert nem érdekel és nem tetszik a "hangnemed"..

ahogy a kérdezőt is, engem is próbálsz kioktatni, holott magadat kéne megnézni először.

Mindenekelőtt a másikat tisztelni, és úgy írni neki..talán akkor majd én is megtisztellek azzal, h végigolvasom az írásod.

Amúgy meg nem az én dolgom, annyira nem merültem bele azóta sem abba h h vannak a kölykök, jó helyen vannak, ő talizik velük, engem nem érdekelnek nem az én kutyáim.

le lehet szállni rólam, keress valakit aki bólogat:DD

2010. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
18%

a linket meg pláne nem nézem meg, én büszke is vok, van mire.

Neked??? magadat nézd meg..

az a baj h az effélék mint te, olyan negatív arcot öltenek a tenyésztőkre, h ha nem lenne ivartalanítva a kutyám és nem sajnálnám, én is szaporíttatnám!

se**fej

2010. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
54%

Tanulj meg fogalmazni,kislány!

Egyébként nem vagyok tenyésztő,fajtatiszta,de ivartalantott kutyám van.

A barátnődet te emlegetted,ha elfelejtetted volna.

2010. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
5%

csak példakánt írtam..

és nem vok kislány..:D

:)

én jól fogalmazok, max. te nem tudod felfogni..:D sorry:)

2010. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem vagy kislány akkor még cikibb ahogy itt vergődsz! :) A gyerekes, idióta és undorító viselkedésed csak téged igazol :) Egy öntelt, magáról túl sokat gondoló, naiv kis p*csa vagy! :) De nyugodtan hidd csak el h mindenki hülye csak te nem és márpedig neked van igazad, az már mellékes h nem így van de élj álomvilágban! :)
2010. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom ezek hogy jöttek elő, biztosan az általános iskola okozta emlékek gyötörnek.

azt hiszem ez a pár mondat mindent elárult rólad:D

TE SZAPORÍTÓ:DDDD

2010. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
4%

hozzátenném, h nem én vergődök, de vered a nyálad, aki még tenyésztő sem vagy:DD

bezzeg másokat oltogatnál..kevés sikerrel:)

2010. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
6%
*te vered..
2010. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
76%
Téged úgy látom nem gyötörnek az általános iskolai emlékek, mivel még a helyes írás sem megy! :( Lehet ki se jártad a 8 osztályt?! :O Am ha nem tűnt volna fel két különböző emberrel beszélgetsz drágám! Elég lett volna a %-unk megnézned.. :( De ez már túlmutatott a képességeiden..
2010. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tűntem el,csak nem látom értelmét annak,hogy bele folyjak ebbe az értelmetlen,gyerekes,véget nem érő vitába.

Eléggé szánalmas,h itt szapulsz mindenkit.

Ahhoz meg végképp semmi közöd,hogy én minek akarok még 1 kutyát.A fiam neveléséről meg ne is beszéljünk.Tudod,nem én vagyok az egyetlen kivétel akinek iszonyat nyugis gyereke van.De nem fogok pont neked magyarázkodni.És érdekes,mert meg tudom oldani,hogy egy nap 4x ha nem többször ki visszük sétálni a kutyákat.....


Amúgy meg drágám csak a TE KEDVEDÉRT!!!!! én is elkezdek szaporítani.

Ezt a baromságot,ti voltatok már kutyák??!!!Honnan veszed,hogy nem várja az anyaságot egy kutya.Komolyan nobel díjat adnék annak aki ezt ki találta.VICCES!!!!!!


Én részemről lezártam a témát.

2010. márc. 6. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!