Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15000 forint értékben hol...

15000 forint értékben hol találok fajtiszta kutyát 7 hónapos kisfiam mellé? Lehetőleg nagy termetűt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
3%

észrevettem, h két ba*om van képben, de mindkettőtöknek írtam..

én is lezártam, nevetségesek vagytok.

említhetsz egy kutyát példának aki szar kölyköket szült, de ha én említek olyat, akinek mai napig egészségesek a kicsinyei (akik már vannak 3 évesek is), akkor azok tuti betegek lesznek szerinted x év múlva és persze csakis halálos betegség lehet az :DD CSAK AZÉRT MERT NEM TENYÉSZTŐ szaporította a kutyát:DD

na ennyit rólatok:D

majmucik:)

agyilag zoknik vagytok, mert csak egy felé tudtok nézni, mint a lovak akiket bekötnek..más lehetőséget el sem tudtok képzelni, és én hajtom az igazam:??:D

én mondtam, h aki tudjon vegyen tenyésztőtől, de nem mindenki engedheti meg. (Ahogy én sem, de mióta megvan a kutyusom elment rá simán 100.000, úgy h nincs baja).

Ekkor fűztem hozzá, h nekem nem mindenki szaporító, és azóta ki vagytok kelve magatokból..és én vagyok a gyerekes?? Kíváncsi lennék a korotokra:)

bár ez nem is kor függvénye, mert egy pl. 15 éves is lehet érettebben gondolkodó egy 30 évesnél..


egyedül azt sajnálom, h a kérdező nem tud törölni..

akkor a magatok félék, akik rögtön szapultok mielőtt kérdeznétek, vagy bármi közötök lenne hozzá(ezt még mai napig nem fogtátok fel mit jelent), kitörölné a hozzászólásaitokat.

de reméljük egyszer majd ezt is megoldják az oldal készítői.

minden jót nektek, csak ezt tudom kívánni sanyarú életetekhez, mert bizonyára ez az oka, h itt próbáljátok meg kiélni magatokat.

2010. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
44%

figyelj, 8:36-os... én is teljesen egyet értek veled. de ez a vita teljesen értelmetlen. Tudod, aki hülye, haljon meg... nem fogod tudni jobb belátásra téríteni. vesz egy szaporított kutyát, a kölyök fél év múlva belehal valami betegségbe, akkor talán majd elgondolkodik.

Sztem tedd azt, amit én: örülj,hogy a te kutyusod biztosan egészséges, és legyen tiszta a lelkiismereted. A te kutyusodnak minden valószínűséggel boldog, hosszú élete lesz.

Ezek a hülye kis ribik meg talán majd ráébrednek valamikor, hogy nem a sznobság, vagy a villogás vágya miatt veszünk törzskönyves kutyát, hanem mert mi TÉNYLEG szeretjük a kutyákat...

2010. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
95%

... és természetesen a menhelyről elhozott kutyákkal sincs baj. de azért kiadni pénzt, hogy vegyél egy törzskönyv nélküli kutyát (megjegyzem: ha egy kutyának nincs törzskönyve, akkor hiába törzskönyves mindkét szülője, nem számít fajtatisztának), mikor annyi ugyanolyan kutya várja a menhelyen, hogy kihozzák...

elég nevetséges

2010. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
93%

19:21-es vagyok!

Én tegnap este19:21 óta nem írtam , most léptem be azóta előszőr! Tehát nem velem "vitáztál " Ha nem vetted volna észre :S Atya ég...


Nem érdekel hogy nem nézted meg a Linket, ezzel magadat minősíted !

Mégis milyen a hangnemem ??

Semmi olyat nem írtam , na jó tudom fáj az igazság .... !


Nem baj !

Kérdező: Ha igaz lenne amit írsz , hogy támogatod a Noét , és hogy onnan van kutyád , ráadásul nem is 1, akkor nem írogatnád ide, hogy most neki állsz szaporítani!


Nem mi találtuk ki azt, hogy ha a kutya nem ellik akkor attól semmi baja nem lesz , és nem vágyik az anyaságra!


Mert ha lenne annyi eszetek észrevennétek magatoktól is , hogy a szuka autómatikusan 6 hetesen leválasztja a kölyöket magáról , nem engedi szopni őket, morog rájuk ha a kölykök az ételéhez mennek , és kb. 1-1,5 év után minden további nélkül képesek párosodni , vagy megölni egymást ha úgy adódik... ez nem anyaság !


Ez egy tény , amit ha elfogadtok , ha nem így van!

De igaz is , vannak emberek akik nem tudják , vagy nem akarják ezt felfogni!


Mindegy ,én kivánom neked kérdező , hogy egészséges kutyához tudjál jutni , hogyha veszel!


De ez már szánalmas, és nevetséges !

2010. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
56%

Milyen szánalmas, mert ti nem tehetitek meg hogy minőségi kutyát vegyetek magatoknak lenéztek minket , akik megtehetjük! Csak mert 100% -os kutyát akarunk ,akinek van Tk-e !

Ebből látszik mennyi eszetek van !

A Tk nem a villogást , és a sznobságot jelképezi, hanem a kutya Fajtatisztaságát, minőségét !

Egy szaporító SOHA nem adná vissza a kutya árát , ha beteg lenne , nem segítene , és nem adna helyette másikat !

Nem ad garanciát, nem ír adásvételi szerződést , és nem tudja még azt sem biztosra hogy nem e az lányát fedeztette az apjával , és nem e beltenyésztből származik a kutyátok!


Ez bizony már szánalmas, nevetséges !

Kacc kacc !

Sznob vagyok mert Tk-s kutyáim vannak :P

Mik vannak .... haha

2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim válasza:
13%

szánalmas az te vagy..én tudom pl. h a "szaporító", akitől vettük a kutyánkat, tudta h melyik kutyáját fedezteti és melyikkel..nem kell mindenkit hülyének nézni, mint amilyen te is vagy.

a másik h pl. nekem mondták h adnak törzskönyvet ha kérek DE NEM KÉRTEM!! MERT LESZ*ROM..:D minek a tk ha nem járok kiállításra? attól még FAJTISZTA A KUTYÁM.!! és fajtiszta mert rövidítése a fajtatisztának szal lényeg h megértse a másik ebbe se kell folyton belekötni!!

senki nem mondta h sznobság, én pl. azt a pénzt másra költöm, amit te egy kutyavásárlásra..

ennyi..

a harmadik pedig, h aki vissza vinné a kutyáját mert pl. van valamilyen betegsége, annak rohadjon le mindkét keze, mert az AZTÁN IGAZÁN CSAK VILLOGNI AKAR A KUTYÁJÁVAL, ÉS NEM SZERETETBŐL KELL NEKI!!!

én is befejeztem, és egyet értek a 8.36ossal.

2010. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
0%

Mindkét kutyám szaporítótól van. A szukát kölyökgyártásra használta, a kant pedig csak arra használta volna. De mivel megunta a "hóbortját" meg akart szabadulni a kutyáitól. Az a baj, hogy abszolút nem érzem magam szánalmasnak, mert szaporítótól hoztam el a két kutyát,megmentve őket az altatástól vagy a menhelytől, esetleg egy újabb kölyökcsinálási projektől. Nem nézem le azt aki tk-s fajtatiszta kutyát vesz.Nekem is volt.

De ezt bárki megteheti, vagy kicsengeti zsebből, vagy gyűjtöget rá. De ez még nem garancia arra, hogy jó gazda is lesz.

100%-os az a kutya, amelynek van törzskönyve? Egy utcáról hozzádcsapódott, kis árva korcs nem lehet 100%? Ő biztos egy ideggyenge beteges kis szánalommá fog fejlődni, nem biztosítva neked semmi örömet?

2010. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

A fajtiszta nem a fajtatiiszta rövidítése,sötétke!

A FAJ egy nagyobb állatrendszertani egység,pl.ló,elefánt,kutya stb.A fajok egymás között ritkán keverednek,de ha igen,az utód(fajhibrid vagy bastard)nem szaporodóképes,lásd pl.öszvér.

A FAJTA fajon belüli egység,a fajták(pl.német juhász kutya,angol telivér ló,magyar szürke szarvasmarha) egymással keveredve szaporodóképes utódokat hoznak létre,ezt hívják kutyánál keveréknek,lónál félvérnek,egyéb haszonállatoknál végterméknek stb.

Próbáltam olyan egyszerűen írni,hogy fel tudd fogni,remélem sikerült.

Hol tanultál biológiát?Csodálom,ha átengedtek év végén...


Utolsónak:az igaz,hogy elhoztad és megmentetted a szaporítótól a kutyát,de ezzel arra inspiráltad,hogy mivel megveszik a kutyákat,újabb almokat hozzon le.Általában abbahagyják egyik fajtával a "tenyésztést" és egy idő után az épp divatossal újra elkezdik.

2010. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
100%
Talán az én esetem mégis kicsit más. Mivel tudom, hogy bizonyos okok miatt az életben nem fog többet "kutyagyártásba" kezdeni. Így nem inspiráltam semmire.
2010. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
75%
Ennek aztán magyarázhatod a biológiat! Amíg el nem végezte a 8 általánost, úgyis okosabbnak fogja képzelni magát!
2010. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!