Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a jobb és miért : a Westie, a Beagle vagy a Yorkie?

Figyelt kérdés
??????
2010. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:
hát nem tudom ... amugy az egyik osztálytársamnak van westije és az egyik embernek meg van begale azt is simogattam már !!! de nem tudom el dönteni hogy melyik a 2 közül mert mind2 nagyon aranyos és kedves kutya (szerintem )
2010. márc. 10. 20:58
 22/54 A kérdező kommentje:
bocs azt akartam irni h beagle*
2010. márc. 10. 20:58
 23/54 anonim ***** válasza:
Hát akkor rajtad múlik minden!:) Gondolkozz el azon, hogy mit szeretnél csinálni a kutyával, pl a beagle sportkutyának is jó. Én szoktam vele bicajozni ő meg szalad mellettem. Nagyon nagy a mozgásigénye az ilyen kutyának. De a westie is mehet agilityzni, meg persze kutyasuliba. A beagle szőrét nem kell úgy ápolni mint a westiét, tehát anyagilag is olcsóbb. a beaglet elég egy héten egyszer kikefélni, és annyi. A westivel meg kutyakozmetika, stb. Ezt is vedd figyelembe!
2010. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
ezen is gondolkoztam már ... :D:D
2010. márc. 10. 21:10
 25/54 anonim ***** válasza:
Akkor jobbat nem tudok írni!:) Vegyél mindkét fajtából! ez a legegyszerűbb!:D Ha megtehetném én is vennék a beagle mellé még egy kutyust. Nekem a border collie tetszik!
2010. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

sztem is vegyél beagle-t. a yorkie nekem túl kicsi ahhoz, hogy kutyának nézzem (bocs yorkie-sok, de én nem bírom őket), a westie pedig túl divatkutya. egy terriert ne kelljen már egyfolytában kozmetikushoz cipelészni... a beagle rendkívül okos, de mindenről megvan a saját véleménye, ezért kell hozzá egy kis türelem. de nagyon mókás, kedves és ragaszkodó is. és nagyon szép :)))


off: nekem borderem van, apáméknál meg beagle-ök. nem nagyon csípik egymást, de külön-külön mindegyik nagyon jófej.

2010. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Az én beagle kutyusom a macskákkal is kijön, úgyhogy más kutyával se lenne gond! Persze ez kutyafüggő. Mondjuk a kutyám mindent fel akar csinálni, ha hazavinnék egy kis border colliet azt se hagyná ki a sorból. Habár mire veszek egy olyat, addig a kis rosszcsont már ivartalanítva lesz! Ja, bocsi az offért!
2010. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Amúgy a beaglere is azt mondják, h divatkutya. Csak azért mert egyre többen vesznek ilyen kutyát. A westie és a yorki is az, a német juhászok is egymás hegyén hátán vannak az utcánkba, úgyhogy ha úgy vesszük, az ismert kutyafajták mind divatkutyáknak számítanak sokaknak!
2010. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

A yorki, mert:

-a beagle hajlamos a hízásra, kajaközpontú, csak az érdekli és nehezen behívható, tanítható és makacs.

-a westie nagyon hajlamos az allergiára(étel, fehérje, csirke...) és sok baj van a szőrével is(gyenge, vékony szálú..)

2010. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
nekem 5 éves beaglem van és max 2 nap alatt bármit megtud tanulni még mindig
2010. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!