Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a jobb és miért : a Westie, a Beagle vagy a Yorkie?

Figyelt kérdés
??????
2010. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

19:01 vagyok

Itt van pár hasznos honlap:

[link]

Itt ha lejjebb görgetsz látod mennyi árva beagle van...és ez csak néhány a többi a "beagle apró" menü alatt van.


Ez is érdekes egy honlap:

[link]

2010. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
beagle...bocs de nem családi kutya... yorki..könyörgöm, neem. talán a westie, de ,miért akarsz tömeg kutyákat.mindenhol ilyenek vannak és ezek általában túl vannak szaporítva. ha tenyésztőtől veszed, az más...de beagle falka kutya, vele nagyon nehéz bánni...hidd el, sok beagle-s ismim van. persze vannak kivételek, de olyan gazdi is kell mellé.
2010. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
minden kutya okos és tanítható. bmelyik kutya megtanulja 5p alatt az ül parancsszót, nem fajta függő...viszont vannak fogékonyabb kutyák...ennyi.
2010. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Kedves 20:46 hozzászóló!

A beagle nem családi kutya? Akkor mi? :D Imád a középpontban lenni, imádja ha körülveszik az emberek! A 19:01 irója vagyok és az Én két kutyám akkor érzi magát a legjobban ha a Mi társaságunkban lehet! Ezért falkakutya, mert nem szeret egyedül. Kell neki, hogy valakinek produkálhassa magát és hogy valaki figyeljen rá. Ezért is kell vele lenni egész nap, ezért kell vele foglalkozni egész nap, mert igényli!

2010. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!