Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutya a...

Szerintetek melyik kutya a jobb és miért : a Westie, a Beagle vagy a Yorkie?

Figyelt kérdés
??????
2010. márc. 10. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
igazad van ... a beagle tobb mindenre jó de nekem mondjuk nem az a fontos ... csak h hűséges legyem a kutya és még egy pár dolog .... mert ezek kicsi fajta kutyák és ezek ugyse arra valók h kint álljanak és ugassák az embereket
2010. márc. 10. 20:40
 12/54 A kérdező kommentje:
és szerintetek melyik kutya tanitható a leg hamarabb ezek közül ?
2010. márc. 10. 20:42
 13/54 anonim ***** válasza:
Ha beagle-t veszel figyelj a következőkre!: A kertet jól kerítsétek el, mert ezek a kutyák kotorékebek, tehát felássák az egész udvart! Viszont! Gyönyörűek, okosak, kedvesek, imádnak sétálni és játszani. De az egyedüllétet nem nagyon bírják, tehát nagyon sokat kell vele foglalkozni! Kutyasuli egy élmény velük, és annyira mókásak, hogy egyszerűen nem lehet haragudni rájuk! Egy szóval: BEAGLE!!!!
2010. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
Az én beagle-m egy nap alatt megtanult ülni, feküdni és pacsit adni! Nagyon okos kutyák, yorkinál ezerszer értelmesebb! Mi már a dog dancinget tanuljuk!
2010. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

akkor az nagyon jó , kis okos kutyus akkor biztos.... :D

ha meg szabad kérdeznem mennyi idős a kutyád ?:D

2010. márc. 10. 20:45
 16/54 anonim ***** válasza:
Nyáron lesz 2 éves!:) Figyi, nem azt mondom, hogy ne vegyél yorkit, mert nekem nem volt még, én csak azt hallottam, hogy némelyikkel nehéz bánni. De amint már valaki írta előttem sajnos ez a szaporítók miatt van. Beagle-ből is kifoghatsz egy idegbeteget! Azt vedd meg, amelyik neked a legszimpibb! Én leírtam, hogy egy beagle mellett nem fogsz unatkozni, és még pasifogáshoz is bevált!:) Sok sikert a kutyushoz, bármilyet is választasz!:)
2010. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2010. márc. 10. 20:49
 18/54 A kérdező kommentje:
de eddig ahogy gondolkoztam vagy beagle vagy westie még nem tudom :D:D
2010. márc. 10. 20:50
 19/54 anonim ***** válasza:
Láttam már agility-ző yorki-t is és agility-ző csivi-t is csak a saját méreteihez mért akadályokon. Ngyon cukik voltak és olyanok, minta nagyok csak kicsiben. Kicsi kutyák, kicsi akadályokon.
2010. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
20.48-as vagyok megint. Láttad már élőben mind a két kutyafajtát? Az lenne a legjobb, ha beszélnél egy beagle tenyésztővel és egy westie tenyésztővel! Megmutatja a kutyáit, és ha látod milyenek a kutyák, talán el tudod dönteni. Amúgy annyi beagle és westie van menhelyen, miért nem fogadsz örökbe egyet?
2010. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!