Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki használ ugatásgátló nyakörv...

Ki használ ugatásgátló nyakörvet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van egy pulikeverékem, és egyfolytában ugat. Vittük kiképzőhöz, de Ő is lemondott róla. Ok nélkül ugat, az utcában senki sem járkál, egy kutya sem ugat, csak Ő. És ez a szomszédokat és a szüleimet is nagyon zavarja.
2010. márc. 19. 15:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

13.47-nek: Onnan vettem, hogy benne van a törvényben és nálunk is volt erről szó és több klinikán közölte az az állatorvos, hogy nem csinálja meg, mert megbüntetik. tehát hidd el, hogy illegális dolog.a mi tacskónk is ugatott 2 hétig és a lakók miatt mi is körbejártuk ezt a témát, de szerencsére csak amiatt volt, hogy költöztünk és meg kellett szoknia az új helyet, aztán abbahagyta.

sajnos, a puli ugatós.Minden kutyamás. Ezért csak nem mérgezik meg...Bár...

2010. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mérgezték meg a kutyámat azért mert ugatott. Igaz addig nem tudtak betörni. Miután eltemettem a kutyát, a kedves mérgező kocsiján az összes ablakot betörtem. Nem jelentett fel, és nem sokára elköltözött. Aki az ugatás vagy bármi más miatt mérgez meg egy állatot, az csak az erőből ért. Tudom egy bunkó vagyok lehet lepontozni.
2010. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy bunkó!Még jól össze is kellett volna verni az illetőt!
2010. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én a fejét vertem volna az ablakoka...
2010. márc. 25. 06:41
 25/28 anonim ***** válasza:
74%

03-23 22:37 Végtelenül sajnálom a kutyádat, nem gondolom, hogy bunkó vagy. Ha az én kutyám, nem az autó törött volna.

Ilyen okból vagyok a híve debarkálásnak, és köpök rá, hogy az öngyömböngyöm kutyulimutyulis gömbakváriumos állatvédők

ellenzik vagy nem. A kutyám élete többet ér a végig nem gondolt vacak törvényeiknél.Láttak-e már olyan kutyát , amelyikkel zsilettpengét etettek meg? Láttak-e már olyan kutyát , amelyik nyomorultul elpusztult, mert szétrohadt a gégéje a megetetett hármashorogtól?

Láttak-e már olyan kutyát, amelyiket megmérgeztek, dőlt a vér minden testnyílásán és kínok közt pusztult el?

Ezt választaná, vagy a műtétet, amivel ezt meg lehet előzni?

Találok sebészt, aki ugyanigy végiggondolta pro és kontra, és megoperálja a kutyámat /pulit/.

2010. márc. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
03-19 16:05 Az analfabéta pásztor nem állt neki kattintgatással pulit idomítani.A furkósbotjával xarráverte, ha feleslegesen ugatott. Valamiért nekem nem akaródzik őt utánozni.
2010. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted. Képzeld egy két paraszt ember jobban szereti a jószágot, mint más a gyerekét.
2010. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ez a kérdés illúzióromboló és szánalmas. Minek neked a kutya csak felvágni? Nekem a szomszédom, anno egy csomó kutyámat megmérgezett, mert ugatott. Fekete angol cocker spániel kan törzskönyves kutyámat, akit kölyök kora óta neveltem. Az esős őszi időben be volt zárva kennelbe, ahonnét mindig ki akart jönni és mivel a fajtájából következően izgága és mozgékony mindig ugatott. A szomszéd nem tűrte és megmérgezte, ill. anyum skót juhászkutyáját is, aminek a csodájára jártak. Az ilyen ember menjen el tanyára és éljen ott, aki nem bírja az állatok zaját. Sok kutya sokkal értelmesebb ilyen embereknél.
2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!