Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem tök bunkó...

Ez csak szerintem tök bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Elmentünk a kutyafuttatóba, de épp volt bent egy kutyus és a gazdája. Az én kutyám nem játszik más kutyákkal ezért kint álltunk, sétálgattunk a futtató mellett, nem akartunk betolakodni. Megjegyzem mikor már odaértünk a kutya eléggé lihegett és nem volt túl aktív már, tehát már egy ideje bent lehettek, bár ez csak feltételezés. 15 perc után megálltunk a kutyafuttató mellett, de figyelmet se szánva rám a gazdi tovább játszott a kutyájával.. Szerencsétlen kutyám már majdnem szívrohamot kapott annyira beakart menni.. Erre megjött a gazdi haverja elkezdtek ott dumálgatni, de közben néha rám néztek, de h mondták volna h ne haragudj de még egy fél órát maradnánk vagy akármi, helyette inkább tovább beszélgettek meg dobálták a kutyának a botot.. A kutya sokszor ment a kapuhoz és már nem is nagyon jászott, de a "kedves" gazdi annyira nem volt képes h odanyögjön annyit h "fél óra múlva megyünk majd akkor gyertek vissza".. Látták a kutyámon is mennyire sír és szeretne bemenni, de semmi reakció. Sőt a gazdi haverja még odament a kapuhoz és jól rázárta a kis akasztót amivel belehet csukni a kaput! 40 perc után eljöttünk. Ez csak szerintem bunkóság??? Nem az lett volna a minimum h odanyög egy mondatot vagy valami? Vagy csak én vagyok olyan h ha jön egy kutyás egyből megkérdezem h nem e akarnak bejönni vagy mondom nekik h nemsokára megyünk?! Eléggé felbosszantottam magam.. Elkeserít h vannak ilyen kutyások..
2010. márc. 22. 15:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%
De, ilyeneken Én is felbosszantom magam, pedig még csak 16 vok. Annyira utálom az ilyen utolsó, felgma senki embreket, hogy az hihetetlen.
2010. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%
Én nem ismerem a kutyafuttatókat mert nálunk nincs de oda egyszerre csak egy kutyamehet be? Szerintem nem. Az nem a másik baja ha a tiéd nem játszik másokkal. Attól még ott lehet és te is bemehetsz. Te foglalkozol a tiéddel ő meg az övével... Ha az övé odajön úgy hogy nem akarok akkor kell szólni... Én így gondolom.
2010. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%
igen, bunkó volt, de te meg miért nem kérdezted meg kedvesen: Ne haragudj, meddig maradtok még?
2010. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
De itt nem ezen van ahangsúly,. és ha lett volna másik akkor szerintem biztos be ment volna a másikhoz, de nem tudom. Első válaszoló vok.
2010. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Szem. te nem akartad bevinni a kutyádat. arról ő nem tehet, hogy nem tetted meg, elfértek volna ketten is.

Azt hihették, hogy nézelődtök

2010. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
1.v ok, a 3. válaszomat a 2. kommethez írtam.
2010. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Egy kan amstaff volt és az én kutyám is kan és nem játszik más kutyákkal. Akkor lehetett volna benne annyi, h megkérdezi h ide várunk?! Ott álltunk a kapuban mit gondolt a kutyát nézem?! Labdával a kezemben és egy pórázon toporzékoló ebbel a másikban. Azért nem kérdeztem meg mert nem akartam tolakodni. Gondoltam várok egy kicsit. Egyszerre nem egy kutya mehet be csak én gondoltam nem leszek bunkó h beviszek egy vadidegen kutyát mikor tudom milyen a sajátom. Én se szeretem ha kérdés nélkül hoznak be idegen kutyát. Ezért is vártunk.
2010. márc. 22. 16:05
 8/37 A kérdező kommentje:
Am ez egy elkerített hely, de nem túl nagy.
2010. márc. 22. 16:07
 9/37 anonim ***** válasza:
85%

"Néma gyereknek anyja sem érti a szavát."


Szerintem nyugodtan szólhattál volna, hogy ti szeretnétek itt lenni, vagy megkérdezhetted volna, hogy meddig maradnak. Vagy szerinted ő gondolatolvasó, hogy kitalálja, mit akarsz?

És igen, csak szerinted bunkóság, szerintem nem az. Te vagy a hibás, hogy nem szóltál vagy kérdeztél, nem pedig ő, mert nem tudta, mit akarsz... Nem kéne ennyire felháborodnod, majd legközelebb kinyitod a szádat.

2010. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

igen, ez engem is bosszant. velünk is volt már ilyen.

csak a végén már megkérdeztük a hapsit (mellesleg a kutya A SAROKBAN FEKÜDT) hogy mikor mennek, mert be szeretnénk menni, a haverja ilyen megvető arccal nézett fel a kártyájából, és csak anynit nyögött oda hogy miért nem szóltunk előbb. olyan dieges tudok lenni az ilyenekre..

2010. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!