Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem tök bunkó...

Ez csak szerintem tök bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Elmentünk a kutyafuttatóba, de épp volt bent egy kutyus és a gazdája. Az én kutyám nem játszik más kutyákkal ezért kint álltunk, sétálgattunk a futtató mellett, nem akartunk betolakodni. Megjegyzem mikor már odaértünk a kutya eléggé lihegett és nem volt túl aktív már, tehát már egy ideje bent lehettek, bár ez csak feltételezés. 15 perc után megálltunk a kutyafuttató mellett, de figyelmet se szánva rám a gazdi tovább játszott a kutyájával.. Szerencsétlen kutyám már majdnem szívrohamot kapott annyira beakart menni.. Erre megjött a gazdi haverja elkezdtek ott dumálgatni, de közben néha rám néztek, de h mondták volna h ne haragudj de még egy fél órát maradnánk vagy akármi, helyette inkább tovább beszélgettek meg dobálták a kutyának a botot.. A kutya sokszor ment a kapuhoz és már nem is nagyon jászott, de a "kedves" gazdi annyira nem volt képes h odanyögjön annyit h "fél óra múlva megyünk majd akkor gyertek vissza".. Látták a kutyámon is mennyire sír és szeretne bemenni, de semmi reakció. Sőt a gazdi haverja még odament a kapuhoz és jól rázárta a kis akasztót amivel belehet csukni a kaput! 40 perc után eljöttünk. Ez csak szerintem bunkóság??? Nem az lett volna a minimum h odanyög egy mondatot vagy valami? Vagy csak én vagyok olyan h ha jön egy kutyás egyből megkérdezem h nem e akarnak bejönni vagy mondom nekik h nemsokára megyünk?! Eléggé felbosszantottam magam.. Elkeserít h vannak ilyen kutyások..
2010. márc. 22. 15:51
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
78%
ez a kérdező nevetséges,gyáva alak.
2010. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
xDDDDDDDDDDD
2010. márc. 23. 19:31
 33/37 anonim ***** válasza:
47%
xd=megfutamodás jele,nem akarja bővebben kifejezni gondolatait fél hogy a többieknek van igaza és megint lehordja mindenki mint a buta kérdésénél is.
2010. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Jaj húzzál már innen a büdös francba! Lesz*rom az idióta fáradozásait az értelmetlen válaszolóknak ezért írtam csak ennyit. Figyelembe se veszem azt aki csak idióta mód tud "válaszolni" :) Az aki leírta h szerinte nem volt bunkó dolog és normális hangnemben annak elfogadom a véleményét. De aki csak tajparaszt módjára tud írni az pont nem érdekel! :) Remélem így már világos. :)
2010. márc. 24. 19:38
 35/37 anonim ***** válasza:
sajnos már megint buta vagy, de mint már mondtam ez nem a te hibát hanem a neveltetésed az oka.
2010. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Üdv: DR. Csernus Imre
2010. márc. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan miért viselkedtek így vele? Szerencsétlen feltett egy kérdést amire választ akart ennyi. Ha szerintetek hülye kérdést tett fel, akkor azt kulturáltan is meg lehet válaszolni.
2010. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!