Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem tök bunkó...

Ez csak szerintem tök bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Elmentünk a kutyafuttatóba, de épp volt bent egy kutyus és a gazdája. Az én kutyám nem játszik más kutyákkal ezért kint álltunk, sétálgattunk a futtató mellett, nem akartunk betolakodni. Megjegyzem mikor már odaértünk a kutya eléggé lihegett és nem volt túl aktív már, tehát már egy ideje bent lehettek, bár ez csak feltételezés. 15 perc után megálltunk a kutyafuttató mellett, de figyelmet se szánva rám a gazdi tovább játszott a kutyájával.. Szerencsétlen kutyám már majdnem szívrohamot kapott annyira beakart menni.. Erre megjött a gazdi haverja elkezdtek ott dumálgatni, de közben néha rám néztek, de h mondták volna h ne haragudj de még egy fél órát maradnánk vagy akármi, helyette inkább tovább beszélgettek meg dobálták a kutyának a botot.. A kutya sokszor ment a kapuhoz és már nem is nagyon jászott, de a "kedves" gazdi annyira nem volt képes h odanyögjön annyit h "fél óra múlva megyünk majd akkor gyertek vissza".. Látták a kutyámon is mennyire sír és szeretne bemenni, de semmi reakció. Sőt a gazdi haverja még odament a kapuhoz és jól rázárta a kis akasztót amivel belehet csukni a kaput! 40 perc után eljöttünk. Ez csak szerintem bunkóság??? Nem az lett volna a minimum h odanyög egy mondatot vagy valami? Vagy csak én vagyok olyan h ha jön egy kutyás egyből megkérdezem h nem e akarnak bejönni vagy mondom nekik h nemsokára megyünk?! Eléggé felbosszantottam magam.. Elkeserít h vannak ilyen kutyások..
2010. márc. 22. 15:51
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok a hülye h mindig megkérdezem ha jön vki h be szeretne e jönni? Szerintem ez így korrekt, ha már én ott vagyok megkérdezem. Eddig akárhányszor mentünk mindenki megkérdezte h beszeretnénk e menni vagy valami, csak ők nem. Azért nem kérdeztem meg mert nem akartam tolakodó lenni.
2010. márc. 22. 16:16
 12/37 A kérdező kommentje:
Nah ez az h ez a kutya is csak ott ténfergett jobbra balra, meg lefeküdt stb.
2010. márc. 22. 16:17
 13/37 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ne legyél már ennyire hisztis libus. Akkor nem engeded el a kutyát addig a futtatóban. De nem kinn állsz duzzogva. Kiszopják a kisujjukból,hogy te mit akarsz és miért állsz ott? Bemész ,kinyitod a szádat. Amúgy szerintem a kutyafuttató közterület(javítsatok ki) tehát addig van ott ameddig akar.
2010. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
84%
Neked kellet volna megkérdezni te nyavalygós láma, a fickó ott áll a kutyájával jól mulat és majd ott kérdezősködjön te akarsz bemenni neked kell kérdezned! senki sem gondolatolvasó. Szerintem meg féltél bemenni a kettő fickótól és vártad hogy elmenjenek! a kutyának simán eltudtad volna dobálni a labdát és lefoglaltad volna, nem más kutyával Játszón hanem a gazdájával. Ha nem lettél volna alamuszi akkor beviszed a kutyát.
2010. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
És akkor addig bent állunk pórázzal? xD
2010. márc. 22. 16:33
 16/37 A kérdező kommentje:
Tanulj meg írni kispajtás, utána basszál le! Nem tudom máshol mi a szokás, de itt mi megszoktuk kérdezni attól aki KINT VAN h be szeretne e jönni?! Direkt azért nem kérdeztem meg mert nem akartam bunkó és tolakodó lenni, mintha zavarnám őket onnan kifele, mert nekik is joguk van ott lenni, ezért is vártunk! De talán 40 perc után még a nem gondolatolvasó embereknek is leesik h az a "láma" kint a KAPUBAN talán be akar jönni és nem jópofizásból áll ott.. De úgy látszik csak én vagyok ilyen maradi és udvarias..
2010. márc. 22. 16:37
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy ilyen maradi! Mit gondolsz pl egy kutyás rendezvényen mindig megkérdezi az idegen, hogy bocs elmehetek melletted? Hát nem azért de egy normális kutya eltűr maga mellett egy másikat aki idegen!
2010. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg annak kell kérdeznie, akinek a problémás kutyája van. Jellemzőbb az egymással barátkozó, haverkodó kutya. Bentről nem tudhatták, hogy akarsz-e egyáltalán valamit. Nálunk mindenki beviszi a kutyáját játszani. Ha jön valaki, akinek problémás a kutyája, az megkérdezi, hogy mikor lesz üres a hely. Ennyi.
2010. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Az én kutyám nem problémás, egyszerűen nem érdekli a többi kutya. De ha a másik nem hagyja békén azt jó h nem tűri el!
2010. márc. 22. 16:47
 20/37 A kérdező kommentje:
Az én kutyám is eltűri, nem verekszik, de 2 percig érdekli max. Utána ha a kutya nem hagyja békén pl.: játszana akkor ő odamorog jelezve h ez így nem oké.. És azért ha a morgást az a kan amstaff nem veszi jó néven igencsak szétkapja a kutyámat..
2010. márc. 22. 16:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!