Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez csak szerintem tök bunkó...

Ez csak szerintem tök bunkó dolog?

Figyelt kérdés
Elmentünk a kutyafuttatóba, de épp volt bent egy kutyus és a gazdája. Az én kutyám nem játszik más kutyákkal ezért kint álltunk, sétálgattunk a futtató mellett, nem akartunk betolakodni. Megjegyzem mikor már odaértünk a kutya eléggé lihegett és nem volt túl aktív már, tehát már egy ideje bent lehettek, bár ez csak feltételezés. 15 perc után megálltunk a kutyafuttató mellett, de figyelmet se szánva rám a gazdi tovább játszott a kutyájával.. Szerencsétlen kutyám már majdnem szívrohamot kapott annyira beakart menni.. Erre megjött a gazdi haverja elkezdtek ott dumálgatni, de közben néha rám néztek, de h mondták volna h ne haragudj de még egy fél órát maradnánk vagy akármi, helyette inkább tovább beszélgettek meg dobálták a kutyának a botot.. A kutya sokszor ment a kapuhoz és már nem is nagyon jászott, de a "kedves" gazdi annyira nem volt képes h odanyögjön annyit h "fél óra múlva megyünk majd akkor gyertek vissza".. Látták a kutyámon is mennyire sír és szeretne bemenni, de semmi reakció. Sőt a gazdi haverja még odament a kapuhoz és jól rázárta a kis akasztót amivel belehet csukni a kaput! 40 perc után eljöttünk. Ez csak szerintem bunkóság??? Nem az lett volna a minimum h odanyög egy mondatot vagy valami? Vagy csak én vagyok olyan h ha jön egy kutyás egyből megkérdezem h nem e akarnak bejönni vagy mondom nekik h nemsokára megyünk?! Eléggé felbosszantottam magam.. Elkeserít h vannak ilyen kutyások..
2010. márc. 22. 15:51
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Istenem akkor be kell szólni hogy "bocsi a tiétek elviseli a többi kutyát?" És ha igen akkor bemész és kész. Ha meg nem akkor vársz vagy majd lésőbb jössz. Ő bent van a kutyával meg a haverral, nem neki kell lesni hogy ki mit kíván, neked kell szólni ha valamit akarsz.
2010. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen bunkó volt mert, megkérdezhette volna, hogy beszeretnél e jönni vagy valami. Viszont ugyan úgy te is megkérdezhetted volna, hogy mikor jön már ki vagy, hogy ott kint is tud beszélgetni. Legközelebb legyél te is kicsit rámenősebb és szólj neki.
2010. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos nagyon buta a kérdező. De erről nem is ő tehet hanem az anyja és a drága apja aki ilyenné nevelte. valószínűleg kapott egy kis "szarturó" ebet ,aminek is kivan nyalva a segge. Én meg se kérdeztelek volna hogy mire vártok, a bent lévő gazdi biztos észrevette hogy egy kis analfabéta kölyök hozta a kutyáját és tudta hogy félsz bevinni. Ha ilyen buta voltál hogy 40 percet vártál a kutyával (lol)akkor megérdemled! remélem máskor is így jársz:D Neharagudj ,de hiába pontozol le a kérdésed olyan nevetséges:d ÉN BIZTOS NEM ÍRTAM VOLNA KI ,de velem ez nem történt volna meg. lollolololololololololololol.
2010. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de én 14 évesen ha megyek a kutyámmal a kutyafuttatora,akkor senkit nem kérdezek meg a kapunál,hogy beszeretne-e jönni?Vajon miért nem megy oda.


Gondolom ugy volt,hogy majd szólsz ha akarsz valamit.


Mikor mi megyünk be mindig odahívom a gadikat vagy bemegyünk és megkérdezzük a kutyájáról,hogy-hogy tud viselkedni más kutyákkal.És akkor bemegyünk.

De hülye lennék 40 percig némám ott állni és toporkozkolni bár hülye lennék nézzni,hogy valaki ott

toporzéjol a kapuba.Nállunk kicsi a kutyafutattó és kicsi a város is.De olyan,hogy egyedül mi voltunk még csak reggel 8.kor volt hétközben.Szóval ezt nem értem.


Nem akarom osztani itt az észt 14 éves létemre,hisz semmi jogom,egház gondolom idősebbek vagytok,csak gondoltam énis leírom a véleményt.


Kérdésedre:

Nem-nem volt bunkó.Lehet,hogy ő nem tudta,hogy ott mi a szokás énsi ugy lennék vele,hogy majd jön ha kérdezni akar valamit ,nem mennék oda,hogy bocsi ide vártok?

2010. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Igazatok van abban, hogy ki kellett volna nyitnom a számat, de itt még sose történt ilyen és kicsit meglepett.. Akárki van bent mindig megkérdezi beszeretnénk e jönni stb. De ugyanígy én is kérdezek ha jön valaki és én így tartottam logikusnak. A 20%-os válaszolónak meg azt üzenem h foglalkozzál magaddal, ne itt jártasd a szád mert elég égőn teszed a fejed. Nem vagyok se elkényeztetett pic*a, se kisyorkival szaladgáló plázacica ha erre értetted volna. Felbosszantottam magam ezért írtam ki a kérdést és köszönöm is a válaszokat. Kíváncsi voltam mások véleményére. Te inkább menj, járd ki a 8 általánost! :)
2010. márc. 22. 18:19
 26/37 anonim ***** válasza:
48%

xd 20%-os válaszok aránya égő:D SZARD MÁR LE. SAJNOS MÁR MEGINT BUTA VAGY mivel ezt nézed ,de akkor is igazam van.

Szegény kutyád ,mit élhet át egy ilyen butuskával, SZERENCSÉTLEN JÓSZÁG. sZÉGYEN

2010. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
xDDD
2010. márc. 22. 22:08
 28/37 anonim ***** válasza:
73%

Édes kicsi szívecském, nem tudom nekem írtad-e de ha igen:

Közölném,hogy a kint vagy kinn szavak használata ugyanolyan mértékben helyes a magyar helyesírásban.

2010. márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem neked írtam.
2010. márc. 23. 09:28
 30/37 anonim ***** válasza:
79%

Én nem ismerem a kutyafuttató etikettet, de nem hiszem hogy egyszerre csak egy member használhatja. A közeliben gyakran vannak többen is bent egyszerre. Te nem vagy hajlandó más kutyával együtt bemenni, ráadásul honnan tudta volna ezt a másik ember, nem is szóltál neki, h bocs nem merünk bemenni, ha esetleg végeztél elmennétek...de amúgyis sokan sétáltatják hosszan a kutyájukat, közben beszélgetnek, botot dobálnak neki...

A kallantyút meg kívülről is el lehet húzni és ha a kutyád már nyüszített úgy be akart menni, szetem beengedhetted volna. Itt most te vagy a paranoiás, bocs.

2010. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!