Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan NE neveljek elkényeszte...

Hogyan NE neveljek elkényesztetett kutyát?

Figyelt kérdés

10 hetes a kiskutyám és nem szeretném túlságosan elkényesztetni, mert később gond lehet belőle.

Hányszor kellene játszani vele egy nap? Mit csináljak mikor túlpörög és össze-vissza harap amit csak ér?

Válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2016. jún. 29. 14:18
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
2 óránként leviszed, ha lent pisil, dicséret, ha bent, szó nélkül takarítasz. Még egy pár hónapig nem lesz szobatiszta.
2016. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

rendben :)


az baj ha evés közben a tálkája mellé fekszik? tegnap ott álltam mellette és fel-fel állítgattam, de most megint fekve eszik

2016. júl. 1. 20:12
 33/46 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokta csinálni :'DD szerintem nem baj. Lusta a kutyus
2016. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Az enyém is folyton elfeküdt evés-ivás közben. :D Ha 20 lépésnél többet kellett mennie, dünnyögött és méltatlankodott, siránkozott. Sőt volt, hogy oldalára fekve próbált kaparni a kertben. Nagyon strapás a kölyökkutyák élete. :)
2016. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Hehehe :D ugy bizony :)
2016. júl. 3. 14:11
 36/46 anonim ***** válasza:
22%

# 10

"De ne légy vele nagyon szigorú, 10 hetes még nagyon fiatal, egy 2 éves kisgyerektől se várhatod el, hogy minden körülmények között tökéletesen viselkedjen."


Sajnos ez nem így van! Egy másik kérdésben lepatkányoztak egy kétévest , meg meg is ütnék meg hogy gyűlölik az ilyen gyereket. Csak azért mert kicsi és még nem érti , hogy a kutyát nem bántjuk.

2016. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
36# na mi van ide is jöttél puffogni? Ugye tudod hogy a válaszodnak semmi értelme és nem is ide való?
2016. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
38%

# 37

Az nem én voltam aki puffogott XDDDD

Amúgy nem, nem a kérdésre válaszoltam . Csak írtam a 10-es válaszolónak , nehogy azt higgye , hogy a kétévesektől nem várnak el sok mindent. Szép napot ! :)

2016. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a ketrecről? Büntetésként be lehet csukni a kutyát? Még nem vettem, de sokan ajánlották, hogy jó, ha a kutya be van szoktatva.
2016. júl. 9. 10:35
 40/46 anonim ***** válasza:
Ha büntiből csukod be akkor utálni fogja. Tilos büntire használni. Arra jó hogy pl a kutya rendszert tanuljon. Pl kaja után pár úrára becsukod aludni vagy ha elmész 1-2 órára akkor beteszed a ketrecbe és ott elvan.
2016. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!