Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/185 anonim ***** válasza:
94%
Ő A FÉRJ !!!!!!!!!!!!!!!
2017. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/185 anonim ***** válasza:
95%

Értő olvasás nehezen megy itt pár embernek.


Én is csak azt tudom javasolni, hogy üljetek le még egyszer beszélni, hívd el valahova, és hallgasd meg őt is.

Hátha kiderül, hogy mi az igazi baja.

2017. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/185 anonim ***** válasza:
81%

Ez eleve ott bukik, hogy ha a kutya meghal, azt jelenteni kell, és bejegyzik a chiphez.

Továbbá, ha átregisztrálják, azt bármikor meg tudja nézni a párod is.

Eleve normális gazda ha a kutya elveszik, azonnal bejegyezteti hogy keresik. Onnantól pedig nem lehet átiratni sem..

Ha az én férjem lennél, az biztos hogy ha lebuksz, úgy vágnálak ki,hogy ihaj.

Nem tudom kié a ház,de az én páromat tuti hogy csomagostól az utcára pakolnám egy ilyen szituban.

Ha ennyire szoros a kapcsolat a kutyával,akkor ha eltünteted, jó eséllyel depressziós lesz, stb.

Én ideiglenes befogadó vagyok,igaz,a gyerekeinket teljes mértékben én látom el, de 12kutyával élünk, sokszor hazaér,és én rohanok orvoshoz,stb.

De eszébe nem jutna ezt megtenni.

2017. márc. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/185 anonim ***** válasza:
35%
A párod helyében egy ilyen lépést követően addig ütnélek, amíg mozogsz, aztán válnék, nyakadon hagyva a porontyaidat.
2017. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/185 anonim válasza:
86%
Ha igaz amit írsz és a nejed valóban hanyagolja a gyerekeit, akkor beszélned kellene vele elsősorban. Vedd igénybe egy szakember segítségét. Párkapcsolati tréning kellene, nem ilyen drasztikus megoldás. Ha valóban ennyire ragaszkodik a kutyához, akkor annak "eltűnésével" nem lesz egy csapásra mintaanya. Lehet, hogy a helyzet csak rosszabb lesz. :(
2017. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/185 anonim ***** válasza:
21%
Aki kirakta a Facebookra tudna linket küldeni?
2017. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/185 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó vagyok, véletlenül elküldte. Írtam a kérdezőnek tegnap, nem Magyarországon él, ha valaki küld linket kirakom kinti kutyás csoportokban is.
2017. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/185 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom a feleségedet, sajnálom a kutyát, és sajnálom a gyerekeidet, hogy az apjuk egy gerinctelen, hazug pondró. Remélem, megkapod, amit érdemelsz.
2017. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/185 anonim ***** válasza:
65%

nyugi, már terjed a facebookon :)

amúgy nem feltétlen kell linket keresni, elég ha kimásoljátok a kérdés linkjét

2017. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/185 anonim ***** válasza:
65%
Gyorsan terjed ne aggódj:D
2017. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!