Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/185 anonim ***** válasza:
95%
Én nem ítéllek el, van egy komoly magánéleti problémád és keresed a megoldást, értem, hogy a családod fontosabb, mint a kutya, csak az a gond, hogy teljesen rosszul látod a dolgokat. Nincs olyan, hogy valaki belehülyül a kutyázásba és onnantól semmi más nem létezik számára, a kutya ilyenkor csak egy tünet, hiába tüntetik el, ez nem oldja meg a problémát. A feleséged a kutyázásba menekül, mert nem érzi jól magát. Ezeket a problémákat ki kell beszélni és meg kell oldani, ha egyedül nem megy, akkor szakember segítségével. Az ilyen ócska manipulációk, mint amit szeretnél, nemhogy segítenének, de még rontanak is a helyzeten, pláne ha kiderül, amire minden esély megvan és onnantól gyakorlatilag vége mindennek.
2017. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/185 A kérdező kommentje:

2 éve van itt, fél éve majmolni. Nem eltűnik, "meghal". Ha nem hanyagolná el a gyerekeket nem lenne gond. De így ez van.

A chipre megtaláltam a választ máshol úgyhogy nem kérek több választ.

2017. márc. 8. 11:31
 33/185 anonim ***** válasza:
81%
Gyorsan kirakom a kérdést sport kutyás csoportba. Hátha látja
2017. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/185 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ülj le vele és kőkeményen állítsd tények elé, ha nem változtat megy a kutya. Az nem megoldás, hogy eltünteted, arra nem gondoltál, hogy akkor úgyis beszerez egy újat? vagy a meglévők közül az egyikkel kezdi előről? ebben az esetben szépen lassan "meghal" az összes kutyátok? Már bocs de ez az eltüntetem a kutyát ez nagyon hülye ötlet...
2017. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/185 anonim ***** válasza:
95%

Arra is gondolj, hogy a párod lehet, hogy vesz magának egy újabb kutyát, amivel tud versenyezni majd. Ez egy hobbi. Nem az a megoldás, hogy a jelenlegi kutya eltűnik. És ha véletlenül kiderül, mit tettél, az alapjaiban alááshatja a házasságodat.

Nem jó, amit tenni készülsz. Sem a kutyának, sem nektek nem lesz jó, hidd el.

2017. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/185 anonim ***** válasza:
89%

Ha két éve van ott a kutya és fél éve megy ez a "majmolás" akkor lehet előbb a saját magadban kéne rendet tenned... "A feleséged a kutyázásba menekül, mert nem érzi jól magát." - ezt nagyon jól leírták. És már bocs, de ilyen jellem mellett mint te, hát én se érezném jól magam. A feleséged is emberből van, lehet az is hogy depressziós és a kutyával való sport végre valami örömet hoz az életébe és ez olyan élmény neki ami miatt hanyagolja a gyerekeket (ami amúgy bazi kimerítő tud lenni), mert gondolom tőled se kap egy jó szót se csak a dirigálást...


Ezzel hogy eltünteted a kutyát nem fog megoldódni a probléma, ami nyilván sokkal mélyebb annál ami látszik kívülről. Találni fog más elfoglaltságot. Csak arra leszek kíváncsi, hogy ha azt nem tudod majd eltüntetni, akkor mihez kezdesz ezzel a mentalitásoddal...

2017. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/185 anonim ***** válasza:
75%
Kamu. Ha nem kamu, a kérdező pszichopata.
2017. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/185 A kérdező kommentje:
Se nem pszichopata se nem kamu. Csak egy apa aki nem bírja egyedül.
2017. márc. 8. 13:47
 39/185 anonim ***** válasza:
81%
Mindjárt megsajnálunk... te szegény ember... Amíg te dolgozol a gyerekek meg bölcsiben, oviban vannak, a feleséged főz, mos, takarít, gyereket nevel, intézi az otthoni dolgokat, hogy van pofája még valami kikapcsolódást is űzni azzal a kutyával... És mit képzel hogy pár órára mást hív át vigyázni a gyerekekre, mert ők egy hülye versenyre gyakorolnak ami elképzelhető, hogy esetleg, talán fontos neki... Mert ugye verseny gondolom minden áldott nap van... Ez aztán tényleg hatalmas megterhelés egy apának! És igazán apához, felelősségteljes emberhez méltó elpasszolni a feleségünk kutyáját és azt hazudni neki, hogy meghalt. Jár a taps, gratulálok!
2017. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/185 A kérdező kommentje:

Nincs minden nap verseny mégis minden nap más vigyáz az 1 évesünkre.

Az 1 éves gyerek nincs bölcsiben miért lenne mikor az anyja otthon van. Az anyám, húgom főz hetek, hónapok óta mert ő nem ér rá. Tudod oké, hogy engem savaztok,de egy 1 és egy 3 éves gyereknek szüksége van az anyjára. Ha csak egy kicsit több időt tölt emiatt a gyerekeivel, már megéri. Ha nem, ennél rosszabb nem lehet.

2017. márc. 8. 14:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!