Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/185 anonim ***** válasza:
69%

Helyesen cselekedtél kérdező!


Így majd kiderül, h a párodnak mi a fontos a gyerekeitek vagy a kutya.

Ha a kutyát választja hagyd a fenébe, akkor veszett ügy!


Kitartást!

2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/185 anonim ***** válasza:
45%

De ez is milyen?

"Elmondtam neki megy a kutya"

Esetleg egy kérdést, drágám, mi a baj, hogy így eltávolodtál tőlünk?

Neeem, rögtön zsarnok, te majd megmondod mi lesz.


Jesszus, ilyen hímet!!! Hogy tudott ez veled kezdeni?

Remélem most ébred rá, fogja a kutyát, lelép, és otthagyja neked a pujákat :D

2017. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/185 anonim ***** válasza:
58%
Hát hagyja is!! Egy ilyen nő ne neveljen gyereket! Menjen a híd alá a kutyával!
2017. márc. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/185 anonim válasza:
35%

szégyelld magad.

remélem kidob!

2017. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/185 A kérdező kommentje:
Honnan dob ki?
2017. márc. 9. 18:47
 96/185 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!

Lehet itt több segítséget kapsz :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..

2017. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/185 anonim ***** válasza:
56%

Rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy a kutya távozása után "javul-e" a helyzet.

Tönkretetted az álmait? Nem voltál képes elviseli, hogy valamiben sikeres lehetne ő is? Kb. olyan, mint Hosszú Katinkának összetépni az olimpiára szóló repjegyeit induláskor.

Megmondom őszintén, ha én lennék a feleséged, és nem tudnék sehova sem menekülni, kénytelen lennék e "család" börtönében élni - nagy ívben leszarnám az egész családot, háztartást és főleg TÉGED véglegesen, úgy ahogy van.

És na innentől kezdhetsz panaszkodni, és nyűglődni a válással...

2017. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/185 anonim ***** válasza:
25%

Sok szerencsétlen állatimádó-nyavalygó csitri. Ne is hallgass rájuk.


Az igaz, hogy nem a kutya itt a legnagyobb probléma, ha a feleséged, mert valamilyen problémája, amit még ő maga sem tud.


Egy biztos, ez a manőver biztosan el fogja hozni belőle azt, amit már korábban elő kellett volna jönnie.


Sokan elfelejtik, hogy egy családban az állatok vannak a legalacsonyabb szinten, vagyis a gyerekek sokkal fontosabbak, hogy nekik jó legyen, nem elfeledkezve a szülőkről.

2017. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/185 anonim ***** válasza:
59%

99-es értőolvasás meg van?


Az egész családot elhanyagolja a háztartással együtt. Gyakorlatilag már most azt csinálja, amit te csinálnál.


Tényleg ennyire szerencsétlen vagy, vagy csak neki futásból?

2017. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/185 anonim válasza:
75%
Én is szeretem a kutyákat, nekünk is van egy labradorunk. És 3 gyermekünk. Aki figyelmesen olvasott, annak gondolom, feltűnt, hogy a kérdező is kutyabarát, hiszen ő foglalkozik a többi kutyával. A felesége hobbijával se lenne gondja, ha a hölgy mellette foglalkozna a gyerekekkel is. Oldalakon keresztül regéltek a kutya lelkivilágáról. Aláírom, érző, a gazdájához ragaszkodó lényről van szó. De basszus, egy kicsi gyermek talán nem érzi az anyja hiányát? Vele nem kell játszani, foglalkozni, sétálni? Ha a férj elvárja, hogy néha a felesége főzzön, már egyből a "konyharobot feleség" dumával kell jönni?! A gyereknek talán nem jár a főtt étel és az anyjával töltött idő? Semmilyen esetben nem élvezhet elsőbbséget egy kutya az ember saját gyerekeivel szemben. Meg kell találni az egyensúlyt. Lehet egyszerre gyereket nevelni és komolyan foglalkozni a hobbival, rendszeresen edzeni a kutyával. Szerintem a kérdezőnek pont az a problémája, hogy a felesége nem is próbál megoldást találni. Bár az, hogy odáig fajult a helyzet, hogy a kutyus fontosabb lett a gyerkőcöknél, valóban mélyebb problémára utal(hat), lehet, tényleg nem ártana szakemberrel beszélnie. Kérdező, remélem, megoldódik a helyzetetek, kitartás!
2017. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!