Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 anonim ***** válasza:
83%
Mitől kamu?
2017. márc. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/185 anonim ***** válasza:
96%
Én egyébként nem javaslom az ilyen kerülőutakat, mert megmérgezi a kapcsolatot. Egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy nem egy gyerekről van szó, akitől elveszi az ember a játékát, hanem egy felnőtt emberről. Le kell ülni és komolyan meg kell beszélni. Ha nem sikerül, úgyis válás lesz a vége, kutya nélkül is, az ilyen forgatókönyveket szépen elképzeli az ember, hogy elég megszabadulni a kutyától és minden újra rendben lesz, de ez szinte kizárt.
2017. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/185 anonim ***** válasza:
80%

Ehhez csak gratulálni tudok...

Egy olyan kutyának, akivel napi szinten célzottan foglalkoznak, sőt versenyszinten, egy másik gazda nem lehet jó hely. A jó hely ott kezdődik, hogy megkapja ugyanazt a foglalkozást, mint amit a párod biztosít neki.

Ezt pedig csak a többi versenyző tudná neki megadni, ha viszont hozzájuk kerül, a párod előbb-utóbb rájön, hogy kinél van a kutyája.(meg mint versenykutyás, nem nagyon hiszem, hogy bárki csak úgy befogadná)

Más opció nincs, ne is áltasd magad vele....

Ő a párod és nem a gyereked. Ne akard irányítani, főleg nem ilyen alattomos eszközökkel.

Bár ha fogadnom kéne, szerintem pár éven belül ebből válás lesz...

2017. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/185 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyunk itthon akkor teljesen normális vagy pl mikor hétvégén itthon vagyok és ki van zárva a kutya. (Ha én itthon vagyok nem lehet bent) Szeretem és ő is. Nem is gondolok a válásra.
2017. márc. 8. 10:00
 25/185 anonim ***** válasza:
44%

Szóval te a kutyákat utálod. Bingo...

Akkor még mi a baj? Beszéljétek meg, hogy heti 3 edzés van és az mikor. Akkor ő is örülne, hogy figyelsz rá és neked is nyugodt lenne.

2017. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/185 A kérdező kommentje:

Dehogy utálom.

Van rajta kívül 3. azokat is én gondozom. Ők maradnak természetes. De egy kutyának nem egy kisbaba mellett a helye.

2017. márc. 8. 10:14
 27/185 anonim ***** válasza:
78%
Kisbaba voltam, 3 nj-al éltünk együtt és semmi bajom :D Jól vagyok.
2017. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/185 A kérdező kommentje:

Mindenki más. Nálunk ez a szokás.

Valaki tudna válaszolni a chipes kérdésre?

2017. márc. 8. 10:22
 29/185 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom... ez a kérdés több sebből is vérzik...


Kérdező, ha így állsz te is a dolgokhoz, akkor mi a búbánatnak kellett NÉGY!!! kutya és két gyerek?? Hihetetlen, hogy két felnőtt ember nem tud megbeszélni egy problémát, megy a sunnyogás ezerrel és akkor gyereket vállalnak meg állatot... A pofám leszakad...


Fél éve ott van a kutya, versenyzik vele, talán egy álma valósult meg, erre te meg hisztizel mint egy kisgyerek akitől megvonták a napi cukorkáját... Neked nincs semmilyen hobbid basszus? Most akkor akinek a párja meg horgászik vagy autót szerel pl, akkor annak meg égessük fel azokat a dolgait??


Fél év az semmi, majd eltelik egy kis idő aztán "kitisztul magától" a párod. Vagy te így fogsz megoldani minden problémát az életben? Hazugsággal és sunnyogással? Undorító... Hogy tudsz tükörbe nézni? És a párod szemébe??


Nekem lovam is van a kutya mellett, elég sok időt töltök a lovardában. De ha a párom a hátam mögött eladná a lovam, mert szerinte sokat foglalkozok vele, én tuti hogy a puszta két kezemmel fojtanám meg és úgy elválnék mint a szél... A gyerekeket meg biztos nem látná többet az életben, ilyen patkányról aztán csak ne vegyenek példát.

2017. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/185 anonim ***** válasza:
88%

Ja és amúgy nem gondolod hogy alig átlátszó az, hogy épp akkor tűnik el a kutya, amikor te maradsz otthon vele, aki látszólag utálja és veszekszel a pároddal miatta, és véletlenül épp te leszel a szemtanúja annak, hogy elszökött/elütötték, de a testet már nem tudod megmutatni? Ha meg simán eltűnik, akkor keresni fogja, a Facebookot meg elég sok ember látja, akármilyen messze is laknak...

Ha jót akarsz magadnak (mert az nyilvánvaló hogy a párodnak nem, mert ha szeretnéd akkor nem tennéd meg ezt vele), akkor nem csinálod meg ezt a hülyeséget, hanem megbeszélitek és kerestek megoldást.

2017. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!