Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/185 leodicaprio14 válasza:
43%
Csak kivancsisagbol kerdezem. Ti nem tudjatok ertelmezni a magyar nyelven irodott szoveget, vagy csak annyira elvetemulten allat fanatikusok vagytok hogy egyertelmuen barmilyen helyzetben a nonek van igaza aki egy allattal foglalkozik, nem szamit hogy a SAJAT GYEREKEIT leszarja illetve a tobbi kutyat is, es a sajat kotelessegeit nem latja el mikozen a hapsi melozik? Azt is mondja hogy mar sokszor probalt beszelni vele es a valasz mi dig igergetes es semmi valtozas. Olyan opcio nincs hogy a nő zakkant? Ja olyan opcio nincs, MERT NŐ, es mert van egy kutya is a sztoriban. BETEG EMBEREK VAGYTOK. Elfogultak es ostobák. És még ti álltok neki feljebb. En is imadom az allatokat, foglalkozni veluk, tanitani oket de en kepes vagyok gondolkozni. Szegyeljetek magatokat..
2017. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/185 doncikeee válasza:
88%
Nem hiszem el, hogy nem tűnik fel a Feleségednek orvosra van szüksége! 1éves a kisebb kb fél éve van ez hát nem kell orvosnak lenni, hogy valószínűleg szülés utáni depressziója van... és te nem segítessz neki hanem ráteszel még egy lapáttal hátha bele rokkan esetleg tragédia is lehet... imádom a kutyákat, de ebben a sztoriban ő csak egy eszköz... kérlek, segíts a feleségednek és vidd el orvoshoz ha nem akar akkor megfogod és elviszed, ha szereted előbb elviszed őt orvoshoz és nem a kutyát a háztól!
2017. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/185 A kérdező kommentje:

Párom 2-3 hetente belép a Facebookra és válaszol ha van üzenete. Tehát nyugodtan terjesszétek.

És ahogy egy válaszoló írta (akiknek gratulálok, hogy kiadja a privát üzeneteket) nem Magyarorszagon élünk és nem is határos országban, tehát osszátok ész nélkül!!

Utolsó köszönöm, hogy felfogtad amit írtam. Ami fura, hogy az senkit nem érdekel, hogy a másik 3 kutyát hanyagolja, hétvégente vannak sétaltatva (ha elviszem őket), amíg a másik napi 2x, a kennelből is csak én engedem ki őket. De nem baj, azoknak biztos jó így is, hiszen nem versenykutyák.

2017. márc. 9. 14:40
 74/185 A kérdező kommentje:

73as-nak szólt.

És nem,nem depressziós.

De persze tudom, Ti akik soha nem láttátok biztos jobban tudjátok.

2017. márc. 9. 14:49
 75/185 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem itt borzasztóan sokan arra próbálnak rávilágítani, hogy TI vállaltátok a kutyát, felelősségel tartoztok érte, és nem a kutyával kéne kib*szni azért, mert nektek házastársi problémáitok vannak. A kutyában sokkal nagyobb törést okozol, mert ő nem fogja érteni, mint ahogy a feleséged sem fog megváltozni. Lehet hogy előbb meg kéne mondani neki, hogy vagy változtat, vagy odaadod a kutyát valakinek, nem tehet semmit, mivel a te neveden van.


De én pl még egyetlen egy válaszodban sem láttam (bocsánat ha benéztem), hogy már 1000x átbeszéltétek ezt. valami ott nem stimmel ha a kutyához jobban ragaszkodik, és törődőbb vele, mint a gyerekeivel. Honnan tudod, hogy nem depresszió? Voltál vele pszichológusnál? Gondolom nem, mert pont lesz*od, mert egy együgyű unintelligens idióta vagy. Lehet magyarázkodni, hogy nem ismerünk meg stb, de ahogy írsz és az hogy ide írtál ahelyett, hogy szerencsétlennel össze sem jöttél volna, mindent elmond rólad, hidd el. Ha az én párom ilyet megmerne tenni.... Az én párom ilyet nem tenne meg, mert tudod életed szerelme, társak között nem így intézik a dolgokat. Itt nem csak a kutyáról van szó, hanem hogy egy görény vagy, aki nem megy szembe a problémával, hanem majd te megmutatod ki a főnök, eltünteted a kutyát. Hát megmutattad mekkora király gyerek vagy, csak gratulálni tudok, a szüleidet meg sajnálni hogy ilyen remek ember lett a fiúk. Tudod mit mondok? Szerintem a kutyával együtt te is tűnj el már most, mert ebből 5éven belül válás lesz. Ugyanis megsúgom nem csak a kutya a probléma kettőtök között.


Ui: Ha ismernéd a párod, vagy a női nemet egyáltalán, vagy az emberi érzéseket, aminek te híján vagy rendesen, akkor tudnád hogy sokkal nagyobb traumát okozol neki, mint azzal hogy megbeszéled, és elfogadtatod vele a helyzetet, hogy nincs választása ez lesz ha nem változtat, de nyomoríts csak meg 2 lelket nyugodtan, azt könnyebb. Utána ne itt siránkozzál, hogy mit tegyek a feleségem elvesztette a kutyáját, hónapok óta csak árnyéka önmagának...

2017. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/185 anonim ***** válasza:
100%

A problémát értem, viszont erre nem az a megoldás, hogy hazudsz, és eltünteted a kutyát.

Ettől ugyanis nem lesz jobb anya, nem fog többet törődni a másik 3 kutyával. (Minek tartotok ennyi kutyát, ha kennelben vannak, és hetente egyszer vannak sétáltatva?!)

Tehát, nem helyénvaló, ha a feleséged nem törődik a gyerekekkel, ill. a másik 3 kutyával (már ha azok az ő kutyái is, és közös döntés alapján kerültek hozzátok). De a megoldásod nem jó, nem csak azért, mert gerinctelen, aljas és gyáva cselekedet a részedről, hanem a probléma ettől nem fog megoldódni.

2017. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/185 anonim válasza:
85%

Ha szerinted nem depresszios a parod, akkor komolyan erdekel, hogy Te mit gondolsz, megis mi ennek az oka?

Valamit csak potol az a kutya...

2017. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/185 anonim ***** válasza:
81%

Szeretem a páromat, ha lenne egy hobbija, egy ÉLŐ ÁLLATTAL kapcsolatban, ami miatt kárát látják a fontosabb tennivalók, nekem nem lenne gerincem "megölni" ezt az állatot. Pont azért, mert fontos számomra a lelkivilága.


Most te komolyan azt képzeled, hogy majd nyugdíjas korotokban vicceskedve benyögöd, hogy amúgy ez történt, borítsunk leplet rá? Te képes lennél vigasztalni a feleségedet, hallgatni az emlékeket a kutyájáról, miközben tudod, hogy te vagy mindennek az okozója? Szerencsétlen nő még jobban egy robot életét fogja élni, a kisgyerekeivel a négy fal között, ez legalább értelmet adott az életének. Nekem is az a véleményem, hogy valami meghúzódó probléma elől menekül, de megismerve ezt a gusztustalan szándékodat, rohadtul nem csodálkoznék, ha máskor is a lelkébe tiportál volna, csak mert "az úgy nem volt helyes", te meg rendet tettél. Kinek képzeled magad? Azt csinálod, mint egy 2 éves kisgyerek, aki mindent elkövet, hogy anyuci figyelmét önmagára terelje, gondolkozz már. Ezt a hozzáállást fogod tanítani a gyerekeidnek? Ha valami nem tetszik a házastársi kapcsolatukban, akkor tiporják el a párjukat, tépázzák meg a lelküket, ha az a rend érdekében történik, hiszen a cél szentesíti az eszközt?


Azért remélem, hogy összeroppansz a lelkiismeret miatt vagy kiderül a tetted...remélem, megerősödik ahhoz, hogy elvágja magát a tetű férjétől.

2017. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/185 anonim válasza:
38%

gyerekvállalás témakörében kellett volna kitenned a kérdést, látod, itt mit kapsz. Én sem tűrném el, hogy egy állat fontosabb legyen, mint a saját gyereke.

Mikor megvették a kutyákat, mikor megszülettek a gyerekek, nem volt ilyen a nő, honnan tudta volna a férj, hogy megbolondul??? Azt én sem tartom jónak, hogy el akarod tüntetni, de sajnos okosabbat én sem tudok mondani.


Javaslom, hogy írd ki a másik témakörben is, ahol nem állatfanatikusok, hanem gyermekes anyák, apák vannak. Hisz a gyerek FONTOSABB mint a kutya, így a gyerek szempontjából kell nézni az egészet.

2017. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/185 anonim válasza:
33%

"szerencsétlen nő még jobban egy robot életét fogja élni, a kisgyerekeivel a négy fal között, ez legalább értelmet adott az életének. "


a kutya??? nem is a két gyerek, mi, azok csak díszek, de a kutya!!! na, az igazán értelmet ad az életnek!!! remélem nincs gyereked...

2017. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!