Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/185 anonim ***** válasza:
16%
És várom a választ természetesen arra is, hogy egy 1, illetve 3 éves gyerek miért az apjának van lepasszolva állandóan. Nem kéne senkit hívnia rájuk vigyázni, ha az anyjuk velük van.
2017. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/185 anonim ***** válasza:
85%

Sz egy kutya basszus, nem egy plüssállat.

Egyébként elviheted, de ha én lennék a férjed, itt válnék el töled, és a biroságon igencsak megütnéd a bokádat ezért.

2017. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/185 anonim ***** válasza:
87%

Te hogy tudnál azzal a tudattal élni, hogy átvágod a férjed?:O

Ez egy undorító húzás lenne részedről, és életed hátralevő részében hazudnod kellene, akárhányszor felhozza ennek a kutyának az emlékét, mert hidd el fel fogja, hiszen SZERETI, te meg majd kamuból megvigasztalod ez elég gyomorforgató.


BEszélj vele, mond meg, ha nem foglalkozik a gyerekekkel, megy a kutya, hátha észheztéríti. (persze nem viszed el a kutyát, de mint "fenyegetés" bevetheted)

2017. márc. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/185 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondoljátok hogy nő a kérdező??
2017. márc. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/185 anonim ***** válasza:
79%
Ja, mindegy micsoda, csak a #12-ben ugye azt írod, hogy az anyjuknak a gyerekek mellett a helye. Na, ha a kérdés az anyjukról szól, akkor meg gondolom simán azt mondod, hogy az apjuknak van a gyerekek mellett a helye, az anyjuk meg hadd kutyázzon, ez hogy jön össze nálad? :)
2017. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/185 anonim ***** válasza:
92%

Beszélj vele, fenyegesd meg, hogy eladod és kezdj el kamu gazdát keresni. Akkor észhez fog térni.

Ha így eladod, komoly következménye lehet, főleg, hogy verseny kutya.

2017. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/185 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és azért nem tudok vigyázni a gyerekre mert mondjuk dolgozom 8-5ig. A gyerek 9-4ig van oviban. Nem mehetek be mindig később dolgozni és jöhetek el mindig hamarabb egy kutya miatt.
2017. márc. 8. 09:27
 18/185 anonim ***** válasza:
85%

Mit sportolnak?

Milyen sikereik vannak?

Arra nem gondolsz, hogy terhesség elleni depresszió miatt kezdődött el az egész?

2017. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/185 A kérdező kommentje:

Amúgy nem lehet komoly kovetkezmenye hiszen úgy fogja tudni a kutyát elütotték.

Hétvégén megy le az anyjához a gyerekekkel és akkor megoldom.

Jó helyre kerül, nem kidobob az útszéli erdőben.

A chipet toröltethetem a nevemről, hogy átírják az új gazda nevére?

2017. márc. 8. 09:40
 20/185 anonim ***** válasza:
24%
Ez kamu kérdés :D
2017. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!