Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/185 anonim ***** válasza:
39%

Ti hülyék vagytok! H lehet egy kutya fontosabb 2gyereknél??? Hova fajul ez a világ??

Kedves kérdező a párodat meg a kutyát is kib*sznám mint macskát sz*rni. Ehhez még csak megölni se kell a kutyát.


Nő vagyok. Felháborító, h mit írnak ide nösténylények remélem nincs gyerekük.

2017. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/185 anonim ***** válasza:
75%

81-s nem érted.

Itt nem csak a kutya alényeg, hanem hogy fogja már fel, hogy nem normális a helyzet, és ez nem a kutya miatt van... Nem a kutya veszi el tőlük az anyát, hanem valami más gond miatt menekül ebbe. Ne akarja lelkileg mégjobban megnyomorítani a feleségét, és erőszakkal visszakényszeríteni a családhoz, hanem vigye el terápiára, beszélgessen vele, hogy mi a probléma, és hagyja hogy magától belássa. Vagy egy ilyen alattomos sunyi húzás szerinted előrelendít egy kapcsolatot?

Nem azért mondom mert kutyafanatikus vagyok, volt hogy a kutyámnak már majdnem gazdát kerestem, mert nem tudtam vele együtt élni, mert akárhogy próbálkoztam rombolt, és több 100e-s kárt csinált. De az a kutya viselkedése, ami miatt esetleg helyet keresek neki, ha nem tudom orvosolni, lehet hogy jobb máshol.

De itt nem a kutya a gond, ezért szemétség, hogy a saját problémáikat egy harmadik fél "kiiktatásával" akarja megoldani, aki "akaratán és kérésén kívül" befogadva és szeretve van nagyon. de ő az akinek szava nem lehet ebben, ő a baj forrása, hát őt rakom máshova, nem megoldom....

2017. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/185 anonim válasza:
77%
Csatlakozom: beszéljetek. A feleséged dolgozik? Mi a szakmája? Mielőtt anya lett, mivel foglalkozott? Vannak emberek, akiket a szülőség nem elégít ki, mert intellektuálisan vagy fizikálisan sokkal nagyobb terhelésre vágynak. Arra, hogy ne a négy fal között éljék le az életüket, hanem emberek között. Hogy legyen életük. Kihívásokra. Párod milyen idős? Milyen gyakran mozdultok ki, csak ketten? Milyen gyakran kerül olyan helyzetbe, hogy nőiségében elismerjék, dicsérjék? Nekem úgy tűnik, elhanyagoltnak érzi magát, kevésbé vonzónak, és ezt a kutya csillogtatásával, versenyeztetésével kompenzálja... Te elsősorban apának írod magad, így elég nyilvánvaló, hogy egy zárt családot szeretnél, ahol a hagyományos szerepek érvényesülnek. Esetleg a párod ezt nehezen viseli. Ezért kellene beszélni... Azon agyalj, mi történt fél éve... Mi váltotta ki a totális kutya felé fordulást... Ha azt megszünteted (nem a kutyát), akkor a párodat szépen vissza fogod kapni.
2017. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/185 anonim válasza:
76%
Kiegészítem. Gyakorló depressziós és pánikbeteg vagyok, szorongással. Ha kicsit több teher kerül rám, napokra kipukkadok, olyankor csak a két macskám van, és a magam környezete, senki ne szóljon hozzám, ne nézzen rám, pláne ne legyen semmi kötelező. Ennek tükrében nekem sem családom, sem gyerekem: magam döntöttem így 20 éve. Én megőrülnék, ha a rossz állapotomban x számú gyerek masírozna és sivítana körülöttem, plusz még a férjem is csesztetne, abba menekülnék, ami van. Sokan ezért drogosok, alkoholisták, a nejednek ott a kutya, amibe belefeledkezhet. Mivel mindez betegség, jó tanácsnak tartom, hogy elvidd pszichiáterhez, ha csak nem félsz attól, hogy esetleg ami ott kiderül, az rád nézve lesz kínos... Mert nagyon erősen bizonygatod, hogy nem mentális beteg, de honnan tudod?
2017. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/185 anonim ***** válasza:
67%

Na pont ezért szeretem jobban az állatokat, mint az emberlárvákat. Ha nő vagy imádnod kell a kölyköket, kinyalni a seggüket, gügyögni, mint egy gyökér, elolvadni, szétfolyni, és ha te ettől irtózol, akkor az ősanyák elhordanak minden sz*rnak.


Most is, az a kutya tehet valamiről? Semmiről! De mert 2 kölyök látja kárát, rögtön pusztítsuk és tüntessük el.

Az undorítóak ti vagytok! Senki fejéhez nem tartanak pisztolyt, hogy vegyél magadhoz kutyát, v legyen gyereked, NEM a kutya tehet erről a helyzetről, így NEM az a megoldás, hogy a kutyát eltüntetjük. Intelligens embert EZT tudja.

Kedves pasikám, valószínűleg tudod, hogy a hiba miattad lehet, de te az állaton akarod kitölteni. Erről van szó, ez vagy te.

2017. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/185 A kérdező kommentje:

85!

28 éves a párom. Szociális munkás diplomája van és pszichológia alapszakot végezte el (viselkedése elemző, úgy volt ha a kicsi oviba megy elvégezi a két éves mestert).

Nem a tipikus családmodellt képviselem ahol az asszony főz,mos, takarít és gyereket nevel amíg én haza hozom a mamutot. Hétvégén mindig én főztem, főzök. Ugyan úgy kimosok, felporszívózok, pelenkázok bármi. Heti egyszer (pénteken korábban végzek) elmegy a baratnőivel vásárolni, moziba, futni valahova. Kb 2 hetente hétvégén miénk egy nap, "randizunk".

Fél éve annyi történt, hogy egy kutya mániás ismerősünk nálunk volt és bogarat ültetett a fülébe.

2017. márc. 9. 18:00
 87/185 anonim ***** válasza:
54%

Legyen jó sok kutyátok, de gyereket ne vállaljatok! :D


Csak megsúgom, h az anya a nem normális, h letójja a gyerekeit.


Amúgy még az állatoknak is a KÖLYKE a fontosabb és nem a másik állat akivel felnött..

Itt fröcsögtök, h szegény kutya (nem az a megoldás, h megöli)

,De nem jutt eszetekbe az a két szerencsétlen gyerek??


Egy ép eszű nő- édesanya életébe nem lehet fontosabb más mint a gyerekei.

2017. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/185 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezők, mindenkit csak a kutya foglalkoztat? Nem gondoljátok, hogy az apának a gyerekei előrébb valók? Pedig ez így normális.

A feleségedet meghülyíti a kutya, nem csodálom, ha túl akarsz adni rajta, de nem javaslom az ilyen kerülő utat.

Állítsd választás elé, melyik kell neki jobban. Bár a jelek szerint....

szégyen, hogy vannak ilyen anyák!

2017. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/185 anonim ***** válasza:
30%
ha öregek lesztek és ne adja isten lesz gyereketek és lesz neki kutyája, és nem fog a gyerek rátok nézni mondván a kutyával kell foglakoznia, mert az fontosabb akkor majd rájötök.. :D
2017. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/185 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, hogy megy a kutya a hétvégén. 100 ígéret után sem változott semmi. Persze most megy a hiszti, zsarolás, fenyegetőzés, érzelmi ráhatás el is ment itthonról, de igazatok van. Így a korrekt.
2017. márc. 9. 18:10
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!