Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
 131/185 anonim ***** válasza:
18%
Behisztizik és lelép? Eddig azt írtad hogy alapból elment volna a hétvégére...
2017. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/185 A kérdező kommentje:
A gyerekekkel, szombat reggel. De nem csütörtök este lelép mikor tudja, hogy én még ma dolgoztam volna.
2017. márc. 10. 23:05
 133/185 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon meghallgatnám a feleséged nézőpontját is. Mondjuk az meredek nekem is (bár nem értek egyet veled, kérdező, de akkor is), hogy az 1 és 3 éves gyerekeit csak így otthagyja.
2017. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/185 anonim ***** válasza:
57%

# 133: aki képes így intézni a dolgokat, a másik céljaira teljes tekintet nélkül, az több mint valószínű, hogy alapból is lelkileg (vagy akár fizikailag is) terrorban tartja a másikat. Mindenesetre egy ilyen mentalitás mellett hétszentség, hogy nagyon rosszul érzi magát a másik fél. És az is biztos, hogy ez nem most kezdődött. A kutya volt 1. az utolsó kapaszkodója ebben a kapcsolatban - kirántották alóla.

A gyerekkel való kapcsolathoz annyit, hogy az emberek elsöprő többsége csak a belénevelt normák miatt szül, és később már nem meri bevallani, hogy nagyon megbánta a gyerekeit. Az anonim megbánásokról viszont jópár külföldi oldal szól... állítólag valami 70% (!!!) körül van, aki ha újrakezdené az életét, nem szülne. Persze a többség szenved tovább, és felhúzza a "boldog anyuka" álarcot, amit a társadalom elvár. Úgy tűnik, ez a csaj megkapta azt a lökést, amitől leesett róla ez az álarc.

2017. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/185 anonim ***** válasza:
72%

Akarta a feleséged a gyerekeket, vagy csak miattad szülte öket? Mert én akkor szarném le öket ennyire, ha nem szerettem volna, csak muszájbil vannak.


Más éltem együtt ilyen emberrel, mint te, aki naponta háromszor rugott belém. Az idom 99%-ban a szobámban ültem és írtam, csak ne kelljen vele találkoznom. Nem csoda h a feleséged a kutyázásba menekült elöled, de én a felénél elváltam volna.

2017. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/185 A kérdező kommentje:

Teljesen őszintén én nem akartam gyereket, soha, teljesnek éreztem az életem. De mostmár örülök, hogy vannak, persze. Ő már kb 1 év után szeretett volna babát (akkor 19 volt).

Tehát abszolút baba párti volt és remek anya is, amíg nem jött ez a kutyás mizéria.

Bocsánat, ha nem reagálok mindenre de ez is és a belinkelt poszt is tele van a lelki, testi bántalmazással ami vicc :D

2017. márc. 11. 10:33
 137/185 anonim ***** válasza:
60%
Jó hát a kérdező azt ír ide igazából amit akar, ezt csak úgy lehetne tisztán látni, ha hallanánk a feleség verzióját is. De az biztos, hogy valami ferdítés van ebben a sztoriban, mert olyan nincs egy egyik nap még szeretem, imádom, el nem válnék, másnap meg már elvitetem a kutyát és beadom a válópert. Ráadásul úgy, hogy ha jól emlékszem kérdező, te kijelentetted hogy megy a kutya (megbeszélés, megértés zéró) és erre "hisztizett be" a feleséged, gondolom azért is lépett le... Egy harmonikus kapcsolatban egyik fél sem csinál ilyeneket...
2017. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/185 anonim ***** válasza:
27%

Persze, hogy hazudik, ferdít a kérdező. Ez már az eleje ót teljesen nyilvánvaló. Örülhetsz, nincs kutya, nincs feleséged, maradt a 2 gyereked, meg a munkád. Oldd meg.


Én is ezt csináltam volna erre a lelki terrorra.

2017. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/185 anonim válasza:
34%
Manipulatív nárcisztikus szemét vagy. Ha meg igaz hogy nem akartál gyereket és annak ellenére bevállatad akkor meg még idióta is.
2017. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/185 anonim ***** válasza:
63%

Ez már bőven nem ebbe a kategóriába illik, sokkal inkább a házassági problémákba.

Én hiszem egyébként,hogy a kommunikáció mindig megoldás. Ha gondunk van,akkor le kell ülni, meg kell mondani a másiknak ,hogy mi zavar.Már az elejétől fogva.Nem nyelni hónapokig,aztán kifakadni.

Mindent meg lehet beszélni és igykezni megoldani.

Ha már gyerekek is vannak,szerintem nem a válás a megoldás rögtön.

Nyilván hibázott a feleséged is, de te is. Csak úgy elvinni a szeretett állatát, mert szerinted túl sokat foglalkozik vele?Nem csodállom,hogy így reagált.

Nem értem egyébként,hogy miért baj,hogy sokat volt a kutyával.

Ilyet nem csinálhatsz,hogy csak úgy elviszed az állatát akit imád..

A gyerekeiddel is megtennéd ezt később?Megszeretnek egy állatot, te meg kegyetlenül megszabadulsz tőle, mert nehogy már.

Szerintem hozd vissza a kutyát és próbáljátok megoldani a dolgot köztetek. Akár szakember segítségével.

Gondolom okkal voltatok együtt x évig, házasodtatok össze és vállaltatok 2 gyereket is.

Elég erős ezután rögtön 1 gond után,hogy beadod a válást.

De ez csak az én véleményem.De biztos én értelmeztem félre a házasság lényegét.

2017. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!