Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
 151/185 A kérdező kommentje:
Nem én küldtem el, nem én nem engedem ide, nem én nem engedem, hogy csütörtök óta felhívjon, hogy hogy vannak a gyerekei. Bármi volt köztünk, a gyerekei!!! Mégsem érdekli.
2017. márc. 12. 17:29
 152/185 anonim ***** válasza:
68%
Azok akik anyukát savazzák, belegondoltak, hogy az ő álláspontját nem is ismerjük? Jön apuka, előadja, hogy anyuka kutyázik (bár a kutya apuka tulajdona); hogy apuka nem akart gyereket, aztán valahogy mégis lett...hogy anyuka úgysem tud hova menni, majd jól rádöbben....mintha ez a szerencsétlen feleség kicsit lelkiterroros aranykalitkában lenne és belemenekült volna a kutya önzetlen szeretetébe. Az egész sztori, amit apuka előad iszonyú zavaros és arról szól, hogy ő a szegény szerencsétlen és anyuka milyen egy senki. Vagy kamu a poszt, vagy apuka agyával komoly bajok vannak....mert ha igaz amit ír, akkor ahogy a többiek is írták, a kapcsolattal, a házassággal rohadt nagy baj van és anyuka már nem tudott hogyan kitörni ebből.
2017. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/185 anonim ***** válasza:
42%
Kedves Kérdező! nem lehet, hogy menekül tőled ez a szerencsétlen nő???? terrorizálod? lelkileg esetleg?
2017. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/185 anonim válasza:
96%
Ok, tegyük fel, hogy a nő menekül a férjétől. Sajnos sokszor megesik. De hogy 3 napon keresztül ne érdeklődjön a gyerekei felől??? 1 és 3 évesek. Az is elég aggasztó, hogy szegény kicsiknek fel sem tűnik az anyjuk hiánya, mert annyira megszokták, hogy nincs velük, hogy nem is kötődnek hozzá. Sürgősen szakembert kellene bevonni. A gyerekekhez is és a feleséghez is. Súlyos problémára utal, ha egy fiatal anyuka ennyire elhanyagolja a pici gyerekeket.
2017. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/185 anonim ***** válasza:
32%

#154

Szerintem azt a nőt már úgy kicsinálta lelkileg ez a hapsi, ráadásul ezzel a kutyás húzással, hogy már minden mindegy neki... Igen, van egy ilyen szint, amikor már annyira megnyomorodik lelkileg az ember, hogy a saját gyerekei se érdeklik... Lehetne itt példázódni azzal is aki meg veri a gyerekét, stb...

2017. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/185 anonim válasza:
86%

#155

Igazából azt nem értem továbbra sem, miért gondolják sokan, hogy a férfi tette tönkre a feleségét. Ha ez a nemtörődömség fél éve kezdődött, lehet, valóban szülés utáni depressziója volt (van). Sokan bagatelizálják, de ez egy komoly probléma, amiről sok családban még mindig ciki beszélni. Sokan fel sem ismerik. Ez talán felróható a férjnek. Ha valóban többször beszélgettek és látta, hogy nincs változás, be kellett volna vonni egy pszichológust. De ez is nehéz, ha a feleség sem ismeri el, hogy gond van. Mindenesetre nehéz helyzet és tényleg jó lenne ismerni a másik fél véleményét is. De én még mindig nem tartom főgonosznak a férjet. Egyszerűen betelt a pohár és nem a legjobb megoldást választotta. Nőként is megtudom őt érteni, fél év nagyon hosszú idő.

Kérdező, ha a feleséged nem volt a kezdetektől ilyen a gyerekekkel, akkor szinte biztos, hogy depresszióban szenved. Ezen a válás nem segít.

Ha viszont nem lelki problémája van, hanem alapból sz*rik a gyerekekre, akkor mindenki jobban jár, ha veled maradnak szegények.

2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/185 anonim ***** válasza:
15%
Ugyan már, a gyerekek majd fognak kapni egy cizelláltan befeketített képet az anyjukról, úgy nőnek fel... ja, meg ha apuka szerint nem tanulnak elég jól, akkor zokoghatnak a kedvenc hörcsög-teknős-macska után ők is...
2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/185 anonim ***** válasza:
68%
Azért akárhogy nézzük, ha ott van már KETTŐ pici gyerek (ergo a kérdező partner volt a második megszületésében is), akkor 2 évig gondolom az első babát normálisan nevelte, ellenben meg se lenne a második. Ez a dolog fél éve kezdődött (vagyis a kutyázás, a barátnőzés meg ilyenek nem írta a kérdező, hogy mikor), tehát a második picinél valaminek történnie kellett, akárhogy nézzük... Mert olyan nincsen hogy anyuka rendben neveli az elsőt aztán gondol egyet, á nekem mégsincs kedvem hozzá és letojja mind a két gyereket. És aki azt hiszi, hogy erről a kutya tehet kizárólagosan, az nagyon nagyon naív és elvakult...
2017. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/185 anonim válasza:
60%
Ha nem tanulnak elég jól? Ugye érzed, hogy ez azért nem bír olyan súllyal, mint az, hogy egy anya sz*rik a gyerekeire, m 0-24- ben a kutyával foglalkozik. Nem viszi oviba, nem is megy érte. Nem főz, nem játszik vele. Mert mi lenne szegény kutyusal, ha nem lenne fényesre nyalva a s*gge. Nem lehet beosztani, hogy reggel 8-kor oviba megyünk, fél négykor hozom a gyereket, 11-kor felrakok egy gyors ebédet stb? Ja, nem, mert gondolom, sérülne a kutyus lelkivilága. Megáll az eszem.
2017. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/185 anonim ***** válasza:
31%
De igen be lehet, de több mint valószínű ebben az esetben a kutya egy pótcselekvés/menekülés volt. Valószínű a szülés utáni depresszió. De a kedves férj ahelyett, hogy terrorizálja és fenyegeti a feleségét, eltökíti a kutyáját segítséget kér pszichológustól, akkor lehet mára már boldog házasságban élnék tovább az életüket. DE neeeem ehelyett attól az 1 dologtól ami az őrület határától visszatartotta megfosztotta a kedves férje. Egy lelkileg sérült embert mégjobban azzá tennni nagyon kegyetlen dolog. ...
2017. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!