Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/185 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Mivel a legtöbb privát üzenet azzal kapcsolatban jött, hogy hova kerül a kutya. A kutya mivel magyarul volt eddig hozzá beszélve, haza viszem Magyarországra, egy barátomhoz kerül, másik 2 kutya mellé. Nem lesz kinyalva a segge mint itt, de jó helyre kerül.

2017. márc. 9. 19:22
 102/185 anonim ***** válasza:
29%
Ha tényleg elmondtad a feleségednek, úgysem fogja hagyni, hogy elvedd tőle a kutyáját. Szurkolok neki és a kutyusnak, hogy együtt maradhassanak.
2017. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/185 A kérdező kommentje:
Az ÉN kutyám.
2017. márc. 9. 19:36
 104/185 anonim ***** válasza:
40%
Ne foglalkozz velük fölösleges. Akinek fontosabb egy állat a saját vérénél az egy genetikai hulladék.
2017. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/185 anonim ***** válasza:
33%

Remélem, hogy elköltözik a feleséged a kutyával együtt. Valószínűleg azért ment el, hogy ezt megszervezze.

Szegény kutyus, hogy lehet valaki ennyire kegyetlen?

2017. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/185 anonim ***** válasza:
40%

107

A kerdezőé a kutya, jó utat a kutyusnak :)

2017. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/185 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon ügyes vagy, de tényleg.


Az asszonytól elvetted az időrabló hülyeségét, mostmár foglalkozhat azzal, ami a dolga :) Le van tojva, hogy mi a baja igazából, foglalkozzon a drága gyermekekkel, hiszen egy nőnek mi más boldogsága lehet az életében, mint hogy anyaként kiteljesedjen? Azért remélem, nem fog a többi kutya is rejtélyes módon "meghalni", nem fogják "alienek elrabolni" vagy ilyesmi, bár erre nem vennék mérget. Majd arról is gondoskodsz, nem? :) Az egyensúlyt fenn kell tartani!


Jut eszembe, a párom kezd kicsit sokat játszani a számítógépen, jobb lesz, ha közlöm vele, hogy hétvégén eladom Vaterán, nekem aztán sírhat aztán. Inkább menjen túlórázni meg játszon többet a gyerekekkel, ha belehülyül, akkor is! Még hogy játékok...azt csak a szerencsétlen pattanásos szinglik űzik, ő egy felelős apa!


Hajrá Kérdező! Kívánom, hogy hasonló apai döntésekben teli, elismerésre méltó éveid tarkítsák utadat. Ez a biztos boldogság alapja...SE.

2017. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/185 anonim válasza:
69%

Kegyetlen? A kérdező? Komolyan, nem fogja megenni, sem a folyóba lökni, sem pedig megkínozni!


Az itt fanyalgók talán tapsoltak volna örömükben, ha a saját anyjuk inkább egy kutyát ajnároz, ahelyett, hogy velük foglalkozott volna? Az, hogy a gyerekeknek milyen szar, az senkit sem érdekel? Csak a kutya, a kutya, a kutya...


Sokáig faluban éltem, sok állat volt a közelemben, szeretem és támogatom is őket, ha tudom, de ez a mostanában divat lett állatmajmolás egyszerűen borzalmas, és nem tudom elképzelni, hogy ezt (ruhácskák, táskában cipelés, kozmetika, stb...) az állatok tényleg annyira élvezik, ahogyan azt az emberek elképzelik. A nagy állatfanok előszeretettel szidják az embereket, közben önmaguk szórakoztatására a saját kutyájukat próbálják emberivé tenni, ez egyszerűen érthetetlen.


Teljesen meg tudom érteni a kérdezőt. Szólt a feleségének, mi a helyzet, változás nem történt. Gondolom nem kívánja megvárni, míg a gyerekei gyakorlatilag fel sem ismerik az anyjukat. Viszont az okát, hogy miért lett ilyen tényleg meg kéne keresni, mert semmi garancia arra, hogy ezután nem kezd újabb pótcselekvésbe. Azért az egész kutyaállomány csak ne lássa kárát a bajának.

2017. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/185 anonim ***** válasza:
37%

109-es te is eszleny lehetsz. Inkabb nem kivanom neked, azt amin a kerdezo megy keresztul, de gondolhatod hogy milyen boldog lehet emiatt.


Mindenesetre gratulalok te is megertetted a helyzetet es annak sulyossagat.

2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/185 anonim ***** válasza:
66%
109-es szerintem akkor gyere vissza amikor a ferjed csak es kizarolag gepezik es azon kivul mindent elhanyagol.
2017. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!