Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
 141/185 anonim válasza:
12%

Szerintem meg a kérdező egyenesen maga a megtestesült Sátán!

:D

Pff. Szánalmas...

2017. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/185 anonim ***** válasza:
62%

Te komolyan azon csodálkozol, hogy lelépett?

Ember, ha ezt velem tetted volna meg, isten nem szed ki a kezeim közül.

Nem vagyok egy házisárkány, tiszteletben tartom, hogy a párom dolgozik, én meg csak gyerekezem és kutyázom, igyekszem megcsinálni mindent a favágástól a főzésig, hogy neki ne kelljen, de ha el merne vitetni akár egyet is a beleegyezésem nélkül a kutyáimból, az biztos, hogy puszta kézzel kaparnám ki a szemeit.

Azért azt remélem tudod, hogy hacsak nem bizonyíthatóan drogos, vagy prosti az anya, a bíróság nem igazán szokta a gyerekeket az apjuknak ítélni.

Én tiszta szívemből kívánom, hogy kapja meg ő a gyerekeket, hozza rendbe az életét, te pedig rohadj el egyedül.

Akkor majd elemezheted, mennyire szuper férfi voltál, hogy megmutattad, ki az úr a háznál..

2017. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/185 tatagami ***** válasza:
71%

Elolvastam, végig. Majdnem bólogattam a 140-es válaszára, de a második felével nem értek egyet. Nem az a baj, hogy a kutyával sok időt van elvégre a 4 kutyából lehet kedvence, hanem hogy a gyerekek rovására teszi ezt, nem vigyáz a kicsire hanem mást hív ugyanis fontosabb hogy eddzen a kutyával, nem tudja elvinni-hozni a nagyobbat mert a kutyával eddz és még valahol volt hogy már nem is ő főz, ami a férj számára nem lényeges szerintem elvégre csinálhatja maga is, de a gyerekekre sem főz?! Tudom egy 3 éves gyerek már eléggé nagy ahhoz hogy egyedül hazajárjon sok ember szemében, ráadásul apuka is eljöhetett volna a munkahelyéről minden nap hamarabb elvégre a gyerekér kell menni, hiszen anyukának nem elég az egész délelőtt-kora délután a kutyával eddzeni pont akkor kell amikor a gyerek menne vagy jönne az oviból, ráadásul a kisebbikkel sem kell foglalkozni mert ahhoz meg hív mást, aki vigyáz rá. Mindezt úgy, hogy sokat beszéltek róla és megígérte a feleség, hogy változtat a dolgokon. A kutya elvitele nem csak úgy történt, hanem többszöri megbeszélés, ígérgetés után sem változott semmi, erre volt a válasz ez a lépés, elvégre nem válással akart kezdeni, azt csak azután akarta beadni, hogy elment anélkül, hogy bármit mondott volna vagy a gyerekeket vitte volna magával ahogy ilyenkor egy a gyerekeivel valamit is törődő anyuka tenné, elvégre itt mindenki megbeszélte hogy a tökéletes életet ahol anyuka imádja a gyerekeket, imádja a kutyát az irigy férj felborítja a kutya eltávolításával. Ahogy sokan írták meg kellett volna beszélni esetleg szakember segítségét kérni, a megbeszélés megtörtént többször is és nem volt változás. Azt nem tudjuk, hogy szóba került e szakember igénybevétele, hogy megtudják miért viselkedik így az anyuka és hogy egyáltalán belement volna e a szakemberes segítségbe, ugyanis erről eddig nem volt szó.

Természetesen olyan megoldás is létezhetett volna, hogy apuka megy gyes/gyed-re ami abban az országban van és anyuka mehet dolgozni, ez esetleges megoldás lehetett volna.

Az egészben a kutya csak szenvedő alany, az elején megszokja a kitüntetett bánásmódot a többi kutyával és a 2 gyerekkel szemben, utána meg megy másik helyre ahol átlagos bánásmódot/figyelmet fog kapni, mint a már ott lévő 2 kutya.

Kérdező, végül miután elment az anya írtad hogy nem jelentkezett egyáltalán, továbbiakban nem érdekes hogy veled beszélt-e valami lényegeset, de érdeklődött a gyerekek után? Vagy még most is a kutya a fő szempont? Vagy még azóta sem adott életjelet magáról?

2017. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/185 A kérdező kommentje:

Semmit, gondolom egy baratnőnél van.

Jövő héten szabin leszek és megoldom a gyerekek elhelyezését amíg dolgozom.

Ami a legszomorúbb, hogy a gyerekeket annyira meg sem viseli, hiszen volt fél évük megszokni.

2017. márc. 12. 06:10
 145/185 anonim ***** válasza:
0%
Istenem :(
2017. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/185 anonim ***** válasza:
56%

Én csak azt nem értem, hogy mit vártál a történtek után? Elviszed a kutyát, a feleséged meg a fejéhez kap, hogy jééé mi van velem és rohan majd tenni a dolgait és minden csettintésre változni fog?


Szóltunk, hogy nem ez a megoldás, mert csak még nagyobb gázt fogsz vele csinálni? Így történt? Így történt.


Nem tudom már hányan írtuk, hogy keressetek szakembert, párterapeutát, akármit. A fenyegetőzés és zsarolás nem vezet sehova. De neeem, te már csak azért is...


hát akkor edd meg amit főztél.

2017. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/185 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy ennél csak jobb lehet, mint ami most van.

Hétfőn megyek az ügyvédhez, gyámhatósághoz (azt hiszem ez a nevük otthon) a húgom érkezik hét közepén vigyázni a gyerekekre. Amig dolgozom.

2017. márc. 12. 10:55
 148/185 anonim ***** válasza:
40%

És most aztán mennyivel jobb lesz a gyerekeknek..

Szánalmas vagy, és undorító.

Ahelyett, hogy beláttad volna, hogy valami baj van, és próbáltál volna segíteni, szakemberhez fordulni, stb, fogtad, és tönkretetted a nejed, a kutyát,és a gyerekeket.

Legyél nagyon büszke magadra, remek csávó vagy.

2017. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/185 A kérdező kommentje:

Jobb lesz. Mert nem úgy nőnek fel, hogy a saját anyjuknak egy kutya fontosabb mint Ők.

Nem lesznek lelki nyomorékok.

2017. márc. 12. 16:31
 150/185 anonim ***** válasza:
22%

de így sincs velük az anyukájuk, nem?

eddig legalább néha láthatták, mert ott lakott nálatok

2017. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!