Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/185 anonim ***** válasza:
30%

Én imádom a kutyámat, de van rajta kívül is életem, viszont ha nekem nem elvinné a párom a kutyámat hanem HAGYNÁ HOGY ELÜSSE EGY AUTÓ, akkor soha a büdös életben nem bocsátanám meg neki hogy nem figyelt, és ah ránéznék rögtön azt látnám, hogy na, miatta halt meg a kutyám, és még csak ennyire sem tudott értékelni, hogy a kutyámra vigyázzon. Azonnal elválnék én így is.

Ráadásul így, tudva a háttérsztorit úgy látom hogy mindkét féllel probléma van... Meg úgy alapvetően az egész házassággal. Ha igazán szeretem a férjemet sohasem jutna eszembe ártani neki, a legkisebb szomorúságában is együtt érzek vele, nemhogy én okozom. Egy kutya elvesztése hatalmas fájdalmat tud okozni, főleg így hogy konkrétan ahogy leírtad, az egész élete a kutyáról szól. Azt fogja érezni hogy az élete értelmét elvették, ő maga haszontalan, és depressziós lesz, akár öngyilkossági gondolatai is lehetnek. Aztán ha mégis kiheveri, vesz egy másik kutyát és minden kezdődni fog elölről.

2017. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/185 anonim ***** válasza:
10%
+ az ember ismeri a kutyáját. Én tudom az enyémről, hogy sose szökne meg. Ha ő is tudja, akkor sose fogja elhinni, hogy megszökött. És hol a holtteste? El akarná temetni szépen, tisztességesen és így is, úgy is megöl téged amiért ezt nem hagyod.
2017. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/185 anonim ***** válasza:
90%
Na, az, hogy végül csak elmondtad neki, máris szimpatikusabb, még ha kissé drasztikusnak tűnik ez a dolog. Sok sikert, remèlem végül kimásztok ebből a helyzetből. Majd számolj be a fejleményekről, ha úgy gondolod.
2017. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/185 anonim ***** válasza:
41%
Ja és gratulálok: "nincs hova mennie". Tehát magyarul átvágod és kihasználod a feleséged. Igazi álompasi vagy.
2017. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/185 anonim ***** válasza:
36%

Ember.. Nő létemre még én is azt mondom, h a nőt is meg a kutyát is kivágnám a fenébe.


A nagy kutya védők, vajon elgondolkodtatok vagy egyáltalán eszetekbe jutott a 2gyerek..??.... Jaaaaaaaaah, h nem..

Akkor gondolom nálatok is az agybaj nagybaj. Mekkora lelki sérülés lehet ezeknek a gyerekeknek, h az anyuk nincs velük.főleg 1évesnek. Tudjátok mekkora egy 1éves gyerek és mik az igényel?? Ja, h ezt se tudjátok... Aha..


Amúgy a kutya a kérdezőé. Ha oda adja másnak a kutyát akkor adja oda azt kész.

A nő a gyerekeivel foglalkozz ne azzal a büdös kutyával.

2017. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/185 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy lesz*rnám, h a nőnek van hova mennie vagy nincs. Oldja meg úgy ahogy megoldotta azt h más főzzőn helyette, más mennyen a gyerekeiért, más takarítson.

Egy ilyen nő szégyent hoz a női társadalomra.

2017. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/185 anonim ***** válasza:
69%

Én csak azt nem értem ebben az egész sztoriban, hogy csóri kutya ugyan mit tehet arról, hogy felmerült ez a probléma? Mivel szolgált rá, hogy ekkora utálat tárgya lett egyesek szemében? Mert ő fogja megszívni a legjobban, ráadásul a probléma valószínűleg nem fog megoldódni, ha anyuka még eljár barátnőzni is, stb...


Tény, hogy egy anya a gyerekei érdekeit tartsa szem előtt, de erről nem a kutya tehet, hogy ez a helyzet van. A kedves férj viszont annál inkább...


Kérdező, ahogy ide is írsz, meg az egész stílusod, hogy kárörvendőn mosolyogva írod hogy nincs hova mennie a feleségednek, és hogy húú te aztán megmondtad neki, hogy a kutya megy, meg hogy te már eldöntötted, kész, punktum, ez borzasztóan ellenszenves. Ha az életben is ilyen vagy, akkor nem csodálom, hogy a feleséged "lázad". Ráadásul te már állítod is, hogy a feleségednek semmi baja, holott ezt honnan is tudnád szakember véleménye nélkül?


Képzeld, én is ismerek egy családot, ahol az anyuka szülés utáni depresszióba esett és ez abban nyilvánult meg hogy a három kisgyerek közül a legkisebbet teljesen eldobta magától, nem volt hajlandó etetni, undorodott tőle... Erről ő nem tehet, mert ez egy BETEGSÉG, amit KEZELNI kell szakemberrel, és nem aláásni, zsarnokoskodni, fenyegetőzni...


A depresszió nem azt jelenti, hogy egész nap pityereg és szomorú, ennek nagyon sok fokozata van, olyan is amit észre sem veszel.

2017. márc. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/185 anonim válasza:
71%

En ertem a kerdezot es igazat adok neki.

Tetmeszetesen nem az a megoldas ha a kutyat likvidalod, viszont ulj le az asszonnysl es mondd meg neki valaszthat. Vagy a kutya vagy a gyerekek. Mindketto is lehetseges ha nem hanyagolja a csaladot. Ennyi

2017. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/185 A kérdező kommentje:

Egy barátom ment ma hajnalban és el is vitte.

Tehát már tárgytalan. Köszönöm!

2017. márc. 10. 12:38
 120/185 anonim válasza:
44%
Soha nem válnék meg sem a gyerekemtől, sem a kutyáimtól... ha ilyen választásra kerülne sor, az embert dobnám ki...
2017. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!