Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvihetem a kutyát a párom...

Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

Figyelt kérdés
Sajnos nem hagy nekem más választást, majom szeretettel szereti azt a kutyát és a gyerekeket, többi kutyát elhanyagolja.Sokat beszéltem már vele, mindig ígér,de nem változik.1,3 éves gyermekeink vannak mostmár arra sem képpes, hogy óvodába vigye a nagyot mert ők versenyre gyakorolnak a kutyával. A kicsihez is folyamatosan mást hív, hogy vigyázzon rá. Ebből már elegem van.

2017. márc. 8. 06:32
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/185 anonim válasza:
85%
Az asszonyt vagy a kutyat? Vagy mindkettot??? ;)
2017. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/185 A kérdező kommentje:

Csak a kutya ment :D

Egyenlőre :D

2017. márc. 10. 16:03
 123/185 anonim válasza:
23%
86-ra: kedves kérdező, ott a pont nálad. Viszont a válaszod alapján úgy vélem, nem a kutyának kellene mennie, hanem a barátnőket szűrni kicsit... :-D Figyelj, jó tanács... hagyd a kutyát. Soha nem fogja megbocsátani, még éltek, az összes veszekedésnél ezt fogja a fejedhez vágni, sajnos el tudom képzelni, hogy ez válóok is lesz :-( Hacsak nem tér jobb belátásra. Mert ha igaz, amit leírtál - én bízom benne, hogy igen -, akkor a hiba nem benned van. Viszont ebben az esetben te jó nem lehetsz... A versenyeztetés pénzbe kerül, ugye? Ne adj neki. Mondd meg, hogy erre nem. Keresse meg a rávalót, ha ezt szeretné, de csak azután, hogy a családi kasszához a jövedelméből hozzájárul. Szerintem kizárólag ez térítheti el: ha nem lesz neki rávalója... Ha a gyerekeitől veszi el a rávalót, akkor hadd menjen. Mint nő mondom ezt...
2017. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/185 A kérdező kommentje:

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 17:35

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Elvihetem a kutyát a párom beleegyezése nélkül? Fontos és SOS lenne.

"Csak a kutya ment :D Egyenlőre :D"

Az üzenet: Szia! Hogy reagált a feleséged, beleegyezett, hogy menjen a kutya?



Nincs itthon, azóta sem. Pár nap és elindítom a válást.

2017. márc. 10. 17:50
 125/185 anonim ***** válasza:
66%

azt gondolom, hogy a hozzáállásod és a válaszaid alapján te nem szereted a feleségedet. Már csak azért vagy vele, hogy a gyermekeidnek legyen édesanyja, ami szép és jó, de nekik sem jó ha titeket boldogtalannak látnak. Azért gondolom hogy nem szereted, mert megoldani szeretnéd akkor a problémád, és a lelki eredetével foglalkoznál az egésznek, nem erőszakosan próbálnál rá hatni.


Jobb lesz mindenkinek ha szétmentek sajnos.

2017. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/185 anonim ***** válasza:
66%
Te hogy lehetsz ennyire szemét??? Elviteted a kutyát, aztán meg pár nap múlva beindítod a válást? Akkor mi a fenéért vitetted el szerencsétlen kutyàt? Hogy még jobban megszivasd a feleséged?
2017. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/185 anonim ***** válasza:
82%

Korábban azt írtad, egyébként jól megvagytok, és szeretitek egymást.

Most elindítod a válást.

Rohadjak meg, ha értem.

Szegény gyerekek, és szegény kutya :(

2017. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/185 anonim ***** válasza:
79%
Na kérdező, a válás az első jó döntésed. Sajnálom a gyerekeket, a kutyát, akik miattatok szívták meg.
2017. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/185 anonim ***** válasza:
72%

Azért figyelmedbe ajánlanám az első válaszodat, ami még tegnap így szólt:


A kérdező kommentje:


Oltási könyv, chip, minden az én nevemen van.

És nem válunk el. De köszi a tippet.

2017. márc. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/185 A kérdező kommentje:
Figyelj aki behisztizik és lelép éjszakára és annyit nem ír, hogy ne aggódjunk, azzal nem tudok mit kezdeni. Nem teheti ezt tovább a gyerekeivel.
2017. márc. 10. 21:32
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!