Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a párom kutyája?...

Nem szeret a párom kutyája? Kicsit tartok tőle, hogy megharap majd.

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze 2 hónapja a kutyus teljesen kint lett, nagyon ritkán az előszobába jöhet be, tehát nem találkozunk sokat.

Én nem vagyok nagy kutyás 100x inkább egy haszonállat (csirke, kacsa, bárány /ezek is vannak nálunk hobby célra/)mint egy kutya vagy macska.

Nem tudom miért valahogy így érzem.

Ezzel a kutyával próbáltam jóban lenni, de nem hallgat rám csak a páromra.

Ha ő ott van akkor meg csak vele foglalkozik a kutya, tehát nem is lenne baj, de ha nem szeret nem fog megharapni?

Ettől tartok igazából.

3 részre van osztva az udvar, van az első rész ott van a medence, virágok, grill stb.

Van a közepső rész ott van a kutya, kutyaól, az állatok óljai, és van a hátsó ahol vannak a gyümölcsfák, veteményes stb.

Már egyrdül hátra sem tudok menni a veteményeshez mert rámugrál a kutya, kiszakítja a ruhám stb. Nem engem harap meg csaka ruhám. Ha a párom ott van akkor nem. Most kitaláltuk, hogy leválasztunk egy részt a középső udvar és a hátsó között, hogy át tudjak menni.

Amúgy a kutya sok emberrel találkozik, nem harapott még meg senkit. Csak kicsit tartok tőle :/

Babát tervezünk, ha kicsit nagyobb lesz és nem lesz ott a párom rá is ugrál majd? :/



2017. jún. 27. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:

Ő szerencsére nem ilyen mániákus kutyabolond.Szereti a kutyát, de azért nem úgy mint ti.

Reggel fut megy vele a kutya meg játszik vele munka után ez kikapcsolja munka után. De ennyi. 5 éve vagyunk együtt azért ennyi idő alatt már rájött, hogyan érzek a kutya iránt.

2017. jún. 27. 18:38
 32/62 bollocks ***** válasza:
95%
5 éve vagytok együtt, de 2 hónapja költöztetek össze, most mutatod meg a fogad fehérjét, ne legyél túl bizakodó. Rendkívül visszataszító tud lenni, ha egy nőből hiányzik a gondoskodásra való hajlam, márpedig te most ezt az arcodat mutatod. Öt év ide vagy oda, én szó nélkül kiraknálak.
2017. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

Légyegében eddig is együtt laktunk egyszer nála egyszer nálam. Csak most adtuk el mind a ketten a lakásainkat és költöztünk közösbe :)

Amikor fentállt a kutyaször allergia nálam addig levitte a szüleihez amíg ki nem derült, hogy más a gond. Nekem ez elég, hogy nem ilyen elfogult, hogy egy állatot elém helyezzen.

2017. jún. 27. 18:52
 34/62 bollocks ***** válasza:
94%
Valóban megnyugtató, hogy egy nagyobb állatot helyez a kutyája elé :)
2017. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

Jaj drága nem téged helyez elé :)

Félre értetted 😊😊

2017. jún. 27. 19:08
 36/62 anonim ***** válasza:
87%

Rohadt ellenszenves vagy kérdező.

Azt csodálom, hogy a párod még miért nem vágott ki téged.


Szinte még oda sem költöztél, de szerencsétlen állat már lakáson kívül, a kert egy részében elszeparálva.


Jó nagy paupcs a párod, de remélem megjön az esze és lemondja az esküvőt.


"1 hónap múlva lesz az esküvőnk a kutya hamarabb menne mint egy csibe... "

Csak hiszed!

2017. jún. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy nem szeret a kutya. A kutyák teljes biztonsággal megérzik, hogy viszonyulnak hozzájuk. Felőled csak negatív energiákat tud érzékelni.
2017. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Hova nem költöztem, honnan dob ki?? Együtt vettük a házat!! Nem hozzá költöztem!
2017. jún. 27. 20:29
 39/62 anonim ***** válasza:
Jó nagy papucs. Légy boldog vele.
2017. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
84%

"5 éve vagyunk együtt azért ennyi idő alatt már rájött, hogyan érzek a kutya iránt."


Angyalom, 5 év után is szétmehet két ember, sőt, 15 év és 2 gyerek után is gondolhatnak egyet, hogy különmennek, akár házasok, akár nem.


Én azon vagyok elcsodálkozva, hogy 5 év alatt még nem merült fel benned az, hogy "szívem, megmutatnád mit csináljak, hogy a kutya engem is úgy tiszteljen, mint téged?"


5 éven át nem féltél attól, hogy megharap?

2017. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!