Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeret a párom kutyája?...

Nem szeret a párom kutyája? Kicsit tartok tőle, hogy megharap majd.

Figyelt kérdés

Most költöztünk össze 2 hónapja a kutyus teljesen kint lett, nagyon ritkán az előszobába jöhet be, tehát nem találkozunk sokat.

Én nem vagyok nagy kutyás 100x inkább egy haszonállat (csirke, kacsa, bárány /ezek is vannak nálunk hobby célra/)mint egy kutya vagy macska.

Nem tudom miért valahogy így érzem.

Ezzel a kutyával próbáltam jóban lenni, de nem hallgat rám csak a páromra.

Ha ő ott van akkor meg csak vele foglalkozik a kutya, tehát nem is lenne baj, de ha nem szeret nem fog megharapni?

Ettől tartok igazából.

3 részre van osztva az udvar, van az első rész ott van a medence, virágok, grill stb.

Van a közepső rész ott van a kutya, kutyaól, az állatok óljai, és van a hátsó ahol vannak a gyümölcsfák, veteményes stb.

Már egyrdül hátra sem tudok menni a veteményeshez mert rámugrál a kutya, kiszakítja a ruhám stb. Nem engem harap meg csaka ruhám. Ha a párom ott van akkor nem. Most kitaláltuk, hogy leválasztunk egy részt a középső udvar és a hátsó között, hogy át tudjak menni.

Amúgy a kutya sok emberrel találkozik, nem harapott még meg senkit. Csak kicsit tartok tőle :/

Babát tervezünk, ha kicsit nagyobb lesz és nem lesz ott a párom rá is ugrál majd? :/



2017. jún. 27. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
88%
légyszi légyszi légyszi csak adja a jó isten, hogy a párod meglássa ezt a kérdést, és úgy dobja ki azt az öntelt, önző, tahó fejedet, hogy a lábad se érje a földet! micsoda egy undorító féreg vagy. egy önző, neked nem a megoldás számít, hanem az, hogy a kutyá elpaterolhasd. le merem fogadni, hogy olyan tanácsot is vártál, aztán jól pofára estél. mit vártál? szórakozzon azzal a "bolhazsákkal" aztán ha te csettintesz dobja ki? szólok, hogy egy olyan embernek, aki őszintén tud szeretni (kutyások), fontosabb lesz a kutyája és ez így van jól. az az ember aki így bánik egy kutyával, egy érzéketlen féreg. amugy meg szerintem te féltékeny vagy arra a szerencsétlen kutyára, mert közöttük megvan a harmónia, és fáj, hogy nem csak téged szeret a párod. önző féreg. gyűlölöm az ilyen embereket, mint amilyen te vagy. undor.
2017. jún. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂
2017. jún. 28. 18:10
 53/62 anonim ***** válasza:
he?
2017. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
76%

"Hogy kapcsolatokat, családokat dob el egy kutyaert? "


Én előbb dobnálak ki téged, mint a kutyám, amilyen viselkedést itt lelejtettél. EL nem tudom képzelni, hogy miért akar bárki is veled élni ilyen természettel.

2017. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
s tudod azert dob ki inkabb egy embert, mint egy kutyat, mert a kutya onzetlenul tud szeretni, mig az emberek nagy resze onzo.
2017. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
89%
Kedves válaszolók... ez a nő egy alattomos, pénzéhes szajha. A barátját egyenlőre a farka vezeti, de ez meg fog változni, ha majd nem lesz ideje arra sem egy gyerek mellett, hogy a haját megmossa. Akkor majd unalmas lesz a hálószobai élet, a papucs férj máshova jár szórakozni, kiderül es ágyő nagy szerelem :D
2017. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 A kérdező kommentje:

56 Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled!! 😢

Megnyugvást kívánok és több sampont 😊😊

2017. jún. 30. 06:18
 58/62 A kérdező kommentje:

Amúgy kb nettó 130-50nel többet keresek mint ő...

Ajaj akkor ő a pénzéhes :D

Amikor ő keresett csak( tanultam) akkor meg én. Váltogatjuk 😁😁😂😂

2017. jún. 30. 06:21
 59/62 anonim ***** válasza:
A tény, hogy a kérdező még mindig itt kommentelget válaszul a sértésekre arra utal, hogy sikerült elevenébe találni. :D
2017. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
89%

Pedig a kérdés elején még szimpatikusnak tűntél.

De ha én lennék a leendő férjed helyébe, már rég otthagytalak volna mint a mosott szrt. Nem a kutya miatt, hanem a magadfajta viselkedésed miatt, amit inkább nem írok le. Az egyik válaszolónak teljesen igaza volt, a férjed gondol egyet és bármikor elválhat tőled ha elege van belőled. Azt hiszed, hogy ha összeházasodtok, akkor már örökre elválaszthatatlanok lesztek? Hát nem, anyám 20 év házasság után akár elválni apámtól, csak mert ugyanolyan sggfej, mint te. Ne félj, veled is ugyan ez lesz, aztán hisztizhetsz.


Remélem a gyerekedre nem raksz majd áramos pórázt és zárod be a pincébe, csak mert idegesít téged és nem bírsz vele foglalkozni...

2017. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!