Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak, Csümpikének,...

A kiskutyámnak, Csümpikének, cuki Pink masnit szeretnék felvaratni. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
így a szörikéje alá gondoltam, de lehet hogy a kutyuskának a fufruját kéne cukker Rózsaszínre festeni. Nnnyaaa? :)

#Csümpikém #kiskutyuskám #kutyuli-mutyuli #masnikácska #cukker
2010. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 A kérdező kommentje:
ha elmagyarázod nekem hogy mi az a kamu szó jelentése, akkor megtudlak érteni és együttérzek a problémáddal, de addig nem tudok segíteni
2010. jún. 2. 18:39
 32/89 anonim ***** válasza:
100%
A kamu azt jelenti, hogy hamis, baromság, nem igazi. :)
2010. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy kamu, de sajnos nagyon nagy az isten állatkertje, egyszóval léteznek ilyenek.
2010. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy tudom,hogy a yorkiban nincs fehér színű,vagy tévedek?
2010. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
5%

hagyjátok már békén, kicsit túl szereti az állatát és kész, én is nagyon szeretem az állataimat és hidd el nekünk is Yorkshire-ink vannak, egyébként egy csini nyakörv is megteszi, vagy kis ruhácska, csak ne cipőcske mert azt nem bírják a kutyák:)

és ne törődj azokkal akik hasztalan választ adnak, mert nem is értem ilyen modorral hogy ír ide valaki.

meg ha már kérdezel valamit akkor legalább értelmes választ kapnál.

ebből nem kell akkora ügyet csinálni,

egyébként hidd el akár milyen olcsó sem mindenképp fertőzött:)

2010. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
84%
Te jó Isten!!! Honnan vannak ilyen hülye emberek? :D Azért, mert valaki szereti az állatkáját nem hinném, hogy ilyen idióta ötleteken kéne gondolkoznia... Fehér yorki meg nincs! :D Azt sem tudja milyen kutyája van! :DD Egyébként viccesek voltak a válaszok, tetszettek!
2010. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
24%

egyébként fehér Yorki nincs is de viszont fehéres ezüstöt szürke bundájú viszont van!

ha nem értesz hozzá fogd be a kis be fogni valódat.!

2010. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy vesszük, van egyfajta Yorkshire Terrier, Biewer-Yorkshire-Terrier a neve, Németországban alakult ki 1984-ben. Van benne fehér!
2010. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
65%
22:37 Te inkább próbálkozz az olvasással mielőtt másokat oltogatsz, mert látom nem nagyon megy! :D Ezt írta a rendkívűl okos kérdező: "nekem yorkshire-m van, hóó fehér"... A "hóó" fehérbe nem valószínű, hogy van ezüstös szín! Jajj, bocs, ezek szerint lehet, hogy még havat se láttál??!! :O Vannak róla képek, nézd meg milyen.... Aztán fogd be a kis be fogni valódat, ha azt se tudod milyen színű "hóó"...
2010. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
93%
nem is az a baj,hogy nagy az isten állatkertje, hanem az,hogy NEM lehet bezárni...
2010. jún. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!