Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak, Csümpikének,...

A kiskutyámnak, Csümpikének, cuki Pink masnit szeretnék felvaratni. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
így a szörikéje alá gondoltam, de lehet hogy a kutyuskának a fufruját kéne cukker Rózsaszínre festeni. Nnnyaaa? :)

#Csümpikém #kiskutyuskám #kutyuli-mutyuli #masnikácska #cukker
2010. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg... én is megnézném! :)
2010. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 A kérdező kommentje:
és majd küldök kéept csünpikéről 8ide küldök) de még nem találta mega tökéletes masnit, lehet megnézem külföldön is
2010. jún. 21. 18:59
 53/89 anonim ***** válasza:
73%
Van egy jó hányás elleni gyógyszer. Ciántabletta. Egyszerre kettőt is bevehetsz, a hatás garantált! Többet nem lesz hányingered!
2010. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
77%

ROHADT NAGY KAMUKÉRDÉS! MÁR rég át kellett volna tenni a Humorba!


"tanúj meg írni" Te sem vagy jobb a Deákné vásznánál. Helyesen, tanulj meg írni!

2010. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy milyen viaszról beszélsz,d e én tudok írni, nem úgy mint egyesek!
2010. júl. 4. 19:42
 56/89 anonim ***** válasza:
64%
úúristen:d idióta vagy:d nem viasz, hanem vászon:) sem olvasni, sem írni nem tudsz:Didióta:)jót nevettünk rajtad mindannyian:)
2010. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 A kérdező kommentje:
booooocsshh, rajtad nevet az egész világ, nem veszed észre? XD
2010. júl. 5. 19:12
 58/89 anonim ***** válasza:
Kitalálom, 13 éves vagy és fiú. Eltaláltam? Túl sokat gépezel, és lelkileg torzult egyén lesz belőled. Tévedtem, Már az vagy. Szegény szüleid. Fiút akartak, de túl laza volt a póráz.
2010. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim válasza:

Szia~

Rakj fel képet^^

Milyen fajta a kutyus??

Nagyon kíváncsi vagyok ^^

Én is szeretem ezeket az aranyos masnis dolgokat már egy csomó mindent vettem a kutyusnak ><

De nem hiszem hogy a bőre alá kéne felvarratni... Biztos fájna neki :S

Amúgy most kínában nagy divat ez a kutyusos festegetés...

Én a helyedben csak egy csíkot rakatnék bele ha már nagyon szeretnéd^^

Am.. itt van pár kép:


[link]


[link]


[link]


Páá~

2010. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
64%
óóó, de figyiii... nem kell ám megvárni míg felvarratod a kutyát szőrét. Mi most szeretnénk ám látni és majd csinálunk belőle egy nagyon cukii előtte-utána képet hogy mindenki lássa mennyivel cuksibb lett a pincsid az aprócska masnika után. Jóóó? Már naggyon izgatottak vagyunk. Biztos nagyon cukika-mukika. Nekem egy holland hegyimuff terrierem van. Az is cukorbogyó ám.
2011. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!