Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak, Csümpikének,...

A kiskutyámnak, Csümpikének, cuki Pink masnit szeretnék felvaratni. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
így a szörikéje alá gondoltam, de lehet hogy a kutyuskának a fufruját kéne cukker Rózsaszínre festeni. Nnnyaaa? :)

#Csümpikém #kiskutyuskám #kutyuli-mutyuli #masnikácska #cukker
2010. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
25%

Mellesleg, okostojások, ez mi ha nem fehér yorki? [link]

Talán, ha beírnátok a gugsiba, hogy white yorkshire terrier, mindjárt többet tudnátok. Na puszcsii*.*

2011. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
95%
Végigolvasva a válaszokat, nagyon jót nevettem!:) Végülis elérte a célját ez a kis tudatlan, ostoba lányka (vagy fiú, ki tudja, a mai fiatalokat elég könnyű összetéveszteni, mert szinte ugyanolyan cuki ruciban, cuki hajjal, cuki cipőben járnak... ja és az alakjuk is hasonló. semmi férfias az a lényeg!:) Ez a beszéd meg hogy puszcsimuszcsi, tali, bari, szeri... Jesszus! Ezért süllyed a Magyar nép! Ezért nem lesz ezekből az emberekből semmi csak egy jó nagy kurvcsi... Még azt se tudja mit jelent a kamu szó?! Hát... Gyerek... ásd el magad! A szüleid is inkább valami hasznosat csináltak volna helyetted... A kutyádnak meg részvétem... Ilyen gazdával jól meg verte a sors... Ja, és mielőtt belevarratod a bőrébe a masnit, előbb a te kis homlokodba varrasd bele, és meséld el milyen érzés volt.:) Gyáááá De ostoba ember az ilyen! Ez nem állatszeretet! Pár hónap-év múlva összeszed egy csávócikát magának, aztán a kutya ki lesz dobva, mert lesz aki lekösse az unalmát mással, a kutya is csak arra van ENNEK.
2011. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
92%

23:34


Ömm,talán Westie?:DDDXD

2011. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen csodás lesz a kutyusod:))

[link]

A masni is bele van varrva a bőrébe:)

2011. dec. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
29%
00:07: Mindegy, nem az a lényeg. Az a lényeg, hogy van és kész. Na, itt van egy másik kép, ez tényleg yorki bogárka: [link]
2011. dec. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 wyatt válasza:
87%

Ez meg egy bichon kutya...linkelhetsz akármit csak magadat járatod le h nemtudsz megkülönböztetni egy yorkit kb egy nyúltól se...ugyanolyan szánalmas v mint a kérdező...volt egy kis időm,nevettem egy jót!!!

Remélem vki megmenti a kutyákat az ien kritikán aluli személyektől.

2011. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
64%

beszarok rajtatok komolyan XD

én is hülye vagyok hogy írok XD

szét sírom az agyam itthon :))))))))))))))))

olyan édike ez a sok cukcsi válasz hogy jujjj ^^

szanaszétmegösszevissza röhögöm magam

váááááááááá XDXDXD

na puszcsi és köszcsi hogy szerizitek egymást, csóxi ::DDDD

2011. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 Akiteki ***** válasza:
96%
... és így terjed el a hülyeség a világban. A miniyorki után feltalálták a fehér yorkit is a google segítségével. Igaz, szegény google nem tehet róla, hogy egyazon oldalon talált hivatkozást yorkira és bichonra is.
2011. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon cukcsi vagy..de inkább folytál volna le a csempén..na puszcsi láwcsi szercsi..

Utóirat: Pofábaszlakacsi ha így beszélcsi..-.-

2011. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem fehér Yorkie?


[link]

2011. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!