Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak, Csümpikének,...

A kiskutyámnak, Csümpikének, cuki Pink masnit szeretnék felvaratni. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
így a szörikéje alá gondoltam, de lehet hogy a kutyuskának a fufruját kéne cukker Rózsaszínre festeni. Nnnyaaa? :)

#Csümpikém #kiskutyuskám #kutyuli-mutyuli #masnikácska #cukker
2010. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim válasza:

Sajnos vannak ilyen emberek!

Volt lakótársam volt ilyen "értelmiségi".

Befestette a kutyája szőrét (fehér puli, de nem hagyta rasztásodni), mert milyen cuki lesz pinkben a kutyus. A kutyának irritálta a bőrét, így nekiállta nyaldosni...

Egy hétig fetrengett a kutyus fájdalmak közt, mire elvitte orvoshoz. A bőre csupa sem volt és a lenyelt festék szétmarta az emésztőrendszerét. Elaltatták.

Jobban járna a kutyus, ha inkább nyíratnál bele mintát: nyár van, meleg van, a nyíratás meg olyan mint egy nem tartós tetkó.

(hozzátenném, hogy a bizonyos exlakótárs így is beszélt, mint a kérdező. Szörnyű volt)

2013. jún. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Az elmúlt 3 évben nem sikerült masnit találni a kutyikára???

Ezért emelted ki a kérdést?

Vagy vége a sulinak? Inkább tanulj a pótvizsgára, hidd el, hamar elrepül a nyár, és ciki lesz ötödjére járni az általános hatodik osztályát.

2013. jún. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:

Senki nem veszi észre, hogy 2010-es a kérdés???

Amúgy elolvastam és olyan depi vagyok, hogy majdnem öngyi lettem. :D :D


Őrület, valamilyen pláza cica írhatta ki, ha nem kamu. A szomorú az, hogy vannak ilyen csajok akik így beszélnek!

2013. okt. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
100%
A címkéket figyeljétek XD
2013. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig úgy érzed, nem kaptál elég választ a 7 évvel ezelőtti kérdésedre?! :D
2017. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
És hogy érzi magát Csümpike manapság? :)
2017. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim válasza:
Szerintem inkább nem kéne. kutya divatbemutató helyett ha nem egy pici nagyobb nyúlméretű kutya tanítsd trükkökre! Avval is lehet versenyezni
2017. febr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim ***** válasza:

Kb így nézhet ki mostanra a kérdező kutyája, csak fehérben:DD

[link]

😂😂😂😂😂😂

2017. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim válasza:
Atya világ ... evvel a csajjal már találkoztam az interneten más platformon. Szegény kutya!
2022. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!