Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámnak, Csümpikének,...

A kiskutyámnak, Csümpikének, cuki Pink masnit szeretnék felvaratni. Lesz valami következménye?

Figyelt kérdés
így a szörikéje alá gondoltam, de lehet hogy a kutyuskának a fufruját kéne cukker Rózsaszínre festeni. Nnnyaaa? :)

#Csümpikém #kiskutyuskám #kutyuli-mutyuli #masnikácska #cukker
2010. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 Akiteki ***** válasza:
74%
Nem, ez egy plüssjáték.
2011. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 wyatt válasza:
21%
Uristnnn.!-_- fehér yorki nincs ba..meg!!! Max ha vmi jol sikerült keverék!
2011. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy plüss... Remélem a te otthoni kutyád is csak egy plüsskutya, mert neked nem való élőlény!
2011. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
86%
Inci-fincsi-cuki izgike kutyulika: gügyögéstől őrül meg szegény kutya. Szőke lúzer plázamaca.
2013. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
77%

Hát öregem, ennyit már rég röhögtem:)

Akiteki te sem vagy piskóta....pittel:)

Simán el tudom képzelni.


A kérdésfelvetőnek respect, nagyon jól szórakoztam:)

2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
6%

Rájöttetek, hogy semmi hasznos választ nem adtatok? (tisztelet a kivételnek) Egymás kérdésére válaszolgattatok, és semmit nem csináltatok. Azért vagytok fenn, drágáim, hogy jókat röhögjetek? Mert akkor el lehet innen húzni! És válaszolni olyan dolgokra, ami még érdekel is titeket, és talán, habár nem hiszem, hogy ez valaha is megtörténik még! :O - a lemegy a Ti szintetekre! <-- ohh nem, ez túl merész gondolat!

Kedves kérdező! :)

Úgy gondolom, inkább ne varrass a kutyira semmilyen bőrbevalőt, és ne fesd be a szőrét se. Tudod, vannak ezek a pici, vékony selyemmasnik. Ezzel a kis frufruját vagy a farkát lehet díszíteni :3 . Nagyon cuki lesz! Vagy nagyobbat és azt már csak a frufrujába. Ne csak pink legyen, legyen kék, zöld, lila, sárga, piros, ilyen vidám színek! Egy pici kutyushoz az illik! (Emberi csatt is felhasználható, ha nem sajnálod. Nekem van kis rózsaszín masnis csatom, de csak rövidszőrű kutyusom)

U.i.: A hülyéknek: Nem biztos, hogy egészen fajtiszta, bárhol belelóghatott a családfába egy pici fehér kutya!

2013. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
90%
Szegény kutycsit inkább adcsizd oda valami normcsi emberkének, szegényke meg fog dögcsizni a kezecskéid alatt
2013. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:
65%

Szerencsétlen ebnek biztos szüksége van erre...?

Szeresd a kutyádat, de ne így. Ez kínzás.

Legalább az ágyadban alszik és az asztalnál eszik...?

2013. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
100%
Élcsi még az ebcsid? Gyercsi átcsi, aztcsi megtanulcsi rendescsi beszélncsi. Do you understandcsi? :D
2013. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
100%

A ROHADT ÉLETBE :D

MEKKORA FAKE !! BEF0SOK :D

2013. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!