Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint kinek...

Véleményetek szerint kinek volt igaza az alábbi szituációban? (kutyaürülékes téma) 31f

Figyelt kérdés
A minap a lakóvárosom egyik utcáján ültem be az autómba, miközben láttam, hogy az út mellett egy idős nő éppen WC-zteti a kutyáját, majd a végterméket egyszerűen otthagyja. Kiszálltam az autóból és utánaszóltam illedelmesen, hogy talán össze kellene szednie, de ő, mintha meg sem hallotta volna, egyszerűen továbbsétált. Nagyon felidegesítettem magam, és magam sem értem, hogy hogyan, de az autómból elővettem egy Mc Donald's-os papírzacskót, megfogtam vele a kutyaürüléket, majd az idős nő kabátjának a gallérjába nyomtam. Erre ő elkezdett visongani és szabályosan jött nekem, hogy mégis hogy képzelek ilyet, hogy "a sz..t a nyakába kenem", néhány járókelő fogta le végül. Az arra járók többsége viszont velem értett egyet, sőt, még egy közeli boltból kijött az eladó, és azt mondta, hogy ilyet már ő is többször akart csinálni, mivel állandóan ő takarítja a bolt elől a igénytelen kutyások kutyáinak ürülékét.
2018. jan. 7. 22:48
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
55%
63%-os! És akkor én amikor a mellékúton sétálok a kutyámmal akkor lépjünk bele a te kutyád sz***rába??? Én is üvöltöttem volna veled az biztos! MINDENHOL fel kell szedni! Ha olyan helyen vagyunk ahol nincs sok kuka legalább akkor is betesszük zacskóba és esetleg a bokorba dobjuk, hogy más ne lépjen bele!!! Pont az ilyenek miatt mint te is, utálják a kutyásokat. Egyedül az erdőben, ha nem az ösvényen kakál akkor nem szedjük fel, mert ott esélytelen hogy bárki járjon, és hamar lebomlik. De ennyi, mindenhol máshol tessék felszedni!
2018. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
32%
#21, te mit nem értettél azon hogy az àltalam leírt szituban nem volt nálam zacsi??
2018. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 bollocks ***** válasza:
60%
22: add már meg a számlaszámod, és átutalok 3 kikúrt forintot egy zacskóra, ha azon múlik, hogy legközelebb ne hagyd ott a szart. Paraszt.
2018. jan. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
84%
Ez marha jó, kis mellékutcákban nem szedi fel. Hát én meg ilyenben lakom és nem igazán komálom ezt a hozzáállást. B+ tökmindegy, milyen utca, szerinted ki fogja helyetted felszedni? Hát az, aki belelép, remélem az is te leszel. Az ilyen gyökerek miatt szólnak utánam néha a kertekből, hogy a múltkor is odaszart a kutyám és nem szedtem össze, ami úgy is kellemetlen, hogy pontosan tudom, hogy nem mi voltunk.
2018. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
75%

63%-os!

Nem az a lényeg, hogy az adott helyzetben volt vagy sem. Én is jártam úgy hogy elfelejtettem vinni (5 év alatt mondjuk 2X) de akkor is feszedtem egyszer levéllel, egyszer meg egy családtól kértem zsepit. Te egészen konkrétan azt mondtad, hogy NEM SZOKTAD úgy általában felszedni mellékutcában. És ez az, ami végtelenül felháborító. Mert én még felszedem, és miközben felszedem, a te kutyád sz***rába lépek bele. Utánad vágnám az biztos.

2018. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem értem mi értelme van egy erdőben felszedni, majd bezacskózva bedobni egy bokor tövébe... Könyörgöm. Az ürülék lebomlik. A zacskó nem.
2018. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
58%

A néni lehet, hogy már nem is tud lehajolni, hogy összeszedje:S Meg amikor ő volt aktív korú, annyira sem törődtek vele, mint most. Ezzel nem védeni akarom, igen, fel kellett volna szednie, engem is zavarnak az "aknák".

DE!

Egyszerűen bunkó voltál, ráadásul egy idős asszonnyal. Nem menthető a cselekedeted. Ha ennyire elborul az agyad, akkor az a gond, ha meg megfontoltan cselekedtél, akkor meg az.

2018. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igazad volt, de akkor sem kellett volna ezt tenned. Kb. ugyanarra a szintre süllyedtél, mint azok, akik otthagyják a kutyasz.rt. Ha nem mélyebbre.
2018. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
89%

Nagy testű kutyám volt, én felszedtem utána.

Jogos hogy a néni után szól a kérdező, de eddig is netovább. Honnan veszi ehhez a bátorságot? Csak egy öreglány ellen mer ilyet tenni, de egy kigyúrt fickó, vagy egy hozzá egy súlycsoportban hasonlító embertársa ellen? Túlzott a kérdező, ez nem vitás.( Amit itt most elkövetett az nem önbíráskodás (annak tv.-i tényállása más) hanem mondjuk garázdaság, esetleg.)

2018. jan. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
16%

Itt mindenki olyan retardàlt, hogy belelèp a kutyasz.arba???

1. Nem tudom hogy ti hol sétàltok, de én a jàrdàn.

2. Nem tudom hogy a ti kutyátok hova sz.arik, de az enyém nem a jàrdára.

2018. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!