Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint kinek...

Véleményetek szerint kinek volt igaza az alábbi szituációban? (kutyaürülékes téma) 31f

Figyelt kérdés
A minap a lakóvárosom egyik utcáján ültem be az autómba, miközben láttam, hogy az út mellett egy idős nő éppen WC-zteti a kutyáját, majd a végterméket egyszerűen otthagyja. Kiszálltam az autóból és utánaszóltam illedelmesen, hogy talán össze kellene szednie, de ő, mintha meg sem hallotta volna, egyszerűen továbbsétált. Nagyon felidegesítettem magam, és magam sem értem, hogy hogyan, de az autómból elővettem egy Mc Donald's-os papírzacskót, megfogtam vele a kutyaürüléket, majd az idős nő kabátjának a gallérjába nyomtam. Erre ő elkezdett visongani és szabályosan jött nekem, hogy mégis hogy képzelek ilyet, hogy "a sz..t a nyakába kenem", néhány járókelő fogta le végül. Az arra járók többsége viszont velem értett egyet, sőt, még egy közeli boltból kijött az eladó, és azt mondta, hogy ilyet már ő is többször akart csinálni, mivel állandóan ő takarítja a bolt elől a igénytelen kutyások kutyáinak ürülékét.
2018. jan. 7. 22:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
85%
Hát én erre nem lenné büszke, bocs, de ez nagyon bunkó húzás volt. Igen, a néni is bunkó volt, mert otthagyta a kakit, de abba belegondoltál, hogy idős, lehet nem tud lehajolni?? És alapvetően nem viselkedünk ilyen büdös tuskó módon az idősekkel, pláne idős nénivel, aki már ki tudja mit élt meg amikor te még gondolatban sem voltál! 31 éves fejjel, férfi létemre elásnám magam szégyenemben a helyedben, hogy egy ilyen nevetséges szituációt egy hisztis 4 éves kislány szintjén kezeltem. Azért remélem a kigyúrt, kopasz nagyfiúkkal is ennyire bátor vagy, ott kell megmutatni mid van, nem egy idős nénivel.
2018. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
52%
A kor nem érdem, hanem állapot, aki fiatalon gyökér volt az idősen is az lesz és nem érdemel különösebb tiszteletet. Persze pont ez utóbbiak szoktak a korukra hivatkozva tiszteletet kikövetelni, de ez nem így megy.
2018. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
74%
Mert a kérdező marhára tiszteletet érdemel ám azután hogy ezt tette.. Remélem a néni feljelenti, és lecsukják a barmot.
2018. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk az is lehet, hogy nagyothall a nő, ezért mert tovább. Igaz, nincs nagy valószínűsége, de akár ez is lehet. Tudom, ettől még felvehette volna, de az is elképzelhető, ha netán mégiscsak gyenge a hallása, hogy ha meghallotta volna, hogy szólsz neki, akkor felvette volna.
2018. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
85%

Szeretem olvasni az ilyen történeteket. Ezekkel a tettekkel jobb hellyé lehet tenni a világot, visszaterelni az embereket a normális együttélés keretei közé.


Azonban az ilyen történetek 99%-ában miért fizikailag gyenge, kiszolgáltatott emberek szerepelnek?

Csináljad csak ezt, de akkor mindenkire vonatkozzon. Az idős nénire is, és a 140 kilós 2 méter magas kokszosokra is, akik pitbullt szaratnak. De ha csak az előbbiekkel teszed meg, akkor én is szart nyomok a te kabátodra, na mit szólsz hozzá?

2018. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
17%
Már miért kéne megveretnie magát a korrektség kedvéért? Ha csak a 90 kiló felettiek kutyáinak a szarát kéne kerülgetni, már az tiszta főnyeremény lenne.
2018. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
49%
#43 Valóban, nemigen érdemel tiszteletet ő se, de ettől még hasznos :) Mint amikor egyszer a tömött hetes busz hátsó fele töküres volt, mert egy olyan szinten bűzlő tökrészeg hajléktalan feküdt keresztbe az egyik ülésen, hogy pár méteres körzetében nem lehetett megmaradni, a buszvezető persze le se szarta, de aztán felszállt két tahó az egyik megállóban, akik szembesülvén a helyzettel, egyszerűen megfogták és lehajították emberünket a buszról. Hát ez is ilyen húdebalkáni meg rettentő elítélendő, de azért magában mindenki megköszönte nekik.
2018. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
85%

46.: "Már miért kéne megveretnie magát a korrektség kedvéért? Ha csak a 90 kiló felettiek kutyáinak a szarát kéne kerülgetni, már az tiszta főnyeremény lenne."


Azért, amiért a néni kabátjába kellett nyomni a kakit.

Nem farkastörvények szerint élünk.

Te, vagy a kedves kérdező mennyire örülnétek, ha a környéketeket maffiózók uralnák, akiknek mindent szabad lenne, és a rendőr a képedbe röhögne, hogy ő bizony nem öleti meg magát, te viszont fizesd ki a 30 ezret, mert nincs csengő a bicikliden.

2018. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
83%
Ember, remélem, hogy amikor legközelebb arra jársz, szembejön veled egy kigyúrt kopasz csávó megérdeklődni, hogy te voltál-e ilyen tahó az anyjával.
2018. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
37%

#48 Semennyire nem örülÖK (nem "-nék"), ugyanis pontosan ez történik, persze hálistennek nem gyilkossággal, odáig még nem süllyedt az ország, de amúgy a maffiózók gyakorlatilag bármilyen kisebb tetűséget elkövethetnek az országban bármiféle retorzió nélkül.


Viszont ennek legfeljebb annyi köze van a kutyaszaros nénihez, hogy ebben az esetben ő a maffiózó, ő az, akinek mindent szabad, aki kihasználva a hatóságok működésképtelenségét le se szarja (illetve hát de) embertársait és a szabályokat. Ebben a kivételes esetben éppen megszívta kicsit, mint a maffiózó, akinek a járdán parkoló autóját megkarcolják egy kulccsal, remélem őt is együtt sajnáljuk. Elég mókás, amikor a társadalomellenes figurák hivatkoznak a jogaikra.


Azt pedig továbbra sem fogadom el, hogy _önmagában_ a magasabb életkor tiszteletet érdemel, a minket körülvevő kőbunkó emberek mind lesznek idősek (egy részük ugye már most az), és akkor mi van? Vegyük akkor a kérdezőt például, na, ő is lesz egyszer 70, éld bele magad, tiszteld :)

2018. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!