Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint kinek...

Véleményetek szerint kinek volt igaza az alábbi szituációban? (kutyaürülékes téma) 31f

Figyelt kérdés
A minap a lakóvárosom egyik utcáján ültem be az autómba, miközben láttam, hogy az út mellett egy idős nő éppen WC-zteti a kutyáját, majd a végterméket egyszerűen otthagyja. Kiszálltam az autóból és utánaszóltam illedelmesen, hogy talán össze kellene szednie, de ő, mintha meg sem hallotta volna, egyszerűen továbbsétált. Nagyon felidegesítettem magam, és magam sem értem, hogy hogyan, de az autómból elővettem egy Mc Donald's-os papírzacskót, megfogtam vele a kutyaürüléket, majd az idős nő kabátjának a gallérjába nyomtam. Erre ő elkezdett visongani és szabályosan jött nekem, hogy mégis hogy képzelek ilyet, hogy "a sz..t a nyakába kenem", néhány járókelő fogta le végül. Az arra járók többsége viszont velem értett egyet, sőt, még egy közeli boltból kijött az eladó, és azt mondta, hogy ilyet már ő is többször akart csinálni, mivel állandóan ő takarítja a bolt elől a igénytelen kutyások kutyáinak ürülékét.
2018. jan. 7. 22:48
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
78%
Magyarázd csak, gyökér.
2018. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
84%
30-as: a kutyám nem a járdán akar sétálni. És én is utálom, amikor mások a házam elé sz*ratják a "kerttiszta" kutyáikat:(
2018. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
51%
A néninek szar napja volt...
2018. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
50%

63%-os-->És amikor leparkolok valahova és át kell mennem a füvön a járdára? És amikor a kutyám ugyanoda kakál ahova a tied én meg felszedném és belelépek? Amikor a kutyám lép bele? Ezek nem létező helyzetek? Csak a járdán szabad sétálni mert te azt mondtad?

Büdös paraszt vagy. Egyszer a hátadba keni valaki remélem.

2018. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
64%

Mellékutcában lakom, kertes házban és marha undorító, mikor más szarát kell takarítanom.

Vagy hagyjam a füvön? Táblázzam ki, hogy amikor jönnek a vevőim, akkor ne lépjenek bele?

Az út szélén szoktak parkolni és van 2 méter, amit a füvön tesznek meg, ott ahol a retek kutyások hagyják a szart.

Hát köszi!


Nem muszáj elvinned a szarod, de ha egyszer látom, hogy ki hagyja itt, nem fogok vele kiabálni, veszekedni, de kifigyelem, hol lakik és éjszaka begyömöszölöm a postaládájába a többi kutyaszart is, a maradékot meg a kapu kilincsre kenem. Talán még egy kis pillanatragasztót is viszek, hogy benyomjam a kapu kulcslyukába.

2018. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
79%
"Erősen túlzás??! Mégis mit lehetne tenni?? Vagy azért, mert a vén banyának kutyája van, akkor már neki mindent lehet? Most legalább megtanulta, hogy máskor jobb lesz, ha összeszedi." Micsoda hős vagy.. Harmincas férfi létedre meg mersz támadni egy idős asszonyt.. Had ne nézzek már rád áhítattal. Nincs undorítóbb egy olyan férfinál aki kezet emel egy védtelenre. És még büszke is rá a marhája, hősnek hiszi magát.
2018. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
78%

A néni bunkó volt, Te pedig lesüllyedtél az ő szintjére.

Én is olyan mellékutcában lakom, ahol rengetegen sétáltatják a kutyájukat. Sokszor fordul elő, hogy idegen kutyasz@r van előttünk. Ezt én is nagyon utálom. Leginkább azért, mert emiatt mi is számtalanszor megkapjuk, hogy a kutyások milyen bunkók, hogy szanaszét hagyják a kakit.

A zacskó problémáról meg annyit, hogy ha nincs nálam zacskó, akkor összeszedem papírzsepivel, vagy falevéllel, vagy bármivel, ami kéznél van.

Párszor előfordult olyan, hogy kint ugatott a kutyám, mert épp ott gubbasztott egy kutya a ház előtt. Köszöntem a gazdinak és kedvesen felajánlottam egy zacsit, hogy ha nincs nála, szívesen kisegítem. Egyikőjüknek sem volt képe ahhoz, hogy ne szedje fel. Megköszönték a zacskót és szépen továbbmentek.

Kutyasétáltatásnál (esténként többen össze szoktunk jönni együtt sétáltat)is mindig figyelmeztetjük a másikat, ha esetleg nem veszi észre, hogy van összeszedni való. Sötétben zseblámpával keresgélünk a fűben. Üdítő látványt nyújthatunk :D

Ha máskor ilyet látsz, mindenképpen figyelmeztesd a kutyasétáltatót, de ne guruljon el a gyógyszered.

2018. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
72%

Pár napja egy parkban sötétben beleléptem egy kutyaszarba, 3 méterre a kutyaszargyűjtő kukától.


Ha én retardált vagyok, mert nincs lámpa a cipőmön, de akkor aki otthagyja az nem ember.


Örültem volna, ha valaki azt tette volna, mint a kérdező.

2018. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
69%
Úgy érted megtámadni egy idős embert? Te is szép alak lehetsz. Vagy a kérdező másik regisztrációval?
2018. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
74%

Nehogy már én legyek a retardált, mert nem világítok a lábam elé!

Valaki az elemi emberi közösségi normák betartására is képtelen: otthagyja a szart ahol kiesik kutyából, csak mert mellékutca; és még van képe minősíteni másokat?

2018. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!