Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti lemondanátok a...

Kutyások! Ti lemondanátok a kutyátokról egy esetleges, jövőbeli párkapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, minden nagyon szépen alakult a második találkozásunkig. Külső és belső tulajdonságainkat illetően is szimpatikusak voltunk egymásnak. A második randin viszont szóba került, hogy a srácnak van egy kutyája, amelyhez meglehetősen ragaszkodik, szinte a családtagjának tekinti. Én ekkor kifejtettem azt az álláspontomat, miszerint soha nem tudnék egy házban tartózkodni egy kutyával, illetve elmondtam, hogy szerintem mennyi társadalmi együttélési konfliktus forrása a kutyatartás. Véleményemet észérvekkel támasztottam alá, ennek ellenére igencsak rosszallta az állattartással kapcsolatos szigorúan következetes nézeteimet. Azóta interneten beszéltünk néhányszor, de ez már nem olyan volt, mint amikor megismerkedtünk. Szerintetek lehet ebből a dologból még valami?

2018. jan. 17. 20:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

A kulcs, hogy félsz tőlük. A többi csak mellébeszélés...

Ha egy ilyen dologban Ennyire eltér a nézetetek, amúgy sem lenne hosszú jövője a kapcsolatnak.

Inkább még most tegyetek pontot a dolog végére.


Nem, nem válnék meg a kutyámtól, ahogyan a gyerekemtől sem. Senki kedvéért.

2018. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem unatkozom, és barátaim is vannak hidd el! Párkapcsolatom jelenleg valóban nincs, viszont az előző 6 éven át tartott.
2018. jan. 17. 20:56
 13/61 anonim ***** válasza:
96%
Én megértem azt, aki nem akar kutyával egy háztartásban élni. Én macskával nem élnék szívesen együtt, de ha épp összejönnék egy macskással, akkor eszembe sem jutna arra kérni, hogy dobja ki a macskát. Előbb volt, mint én.
2018. jan. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

Esetleges, jövőbeli párkapcsolatot írsz, de tudod, aki igazán szereti az állatkáját, törődik vele, áldozatokat hoz érte, felelősséggel tartozik iránta, az nem hogy egy teljesen bizonytalan kapcsolatért, de egy biztosért sem mondana le róla.


Ha nekem 2. randin a pasi azt mondaná, hogy vagy ő vagy a kutyám... Jól képen röhögném aztán szélsebesen hazajönnék - a kutyusomhoz.

2018. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

#6: Feltalálták már a fésűt és a porszívót. Ha rendszeresen át van fésülve (kefélve), akkor nem hullajtja a szőrét.

Az én kutyám kinti-benti, mivel napközben le van fárasztva, unalmában nem ugat, csak ha valóban van ugatnivaló.

Egészségtelen? Rendszeresen féreghajtva van. Oltva nem csak veszettség ellen van, de minden kölyökkori oltást megkapott, még egy kombinált ismétlő van hátra az oltási programból, utána ezt is fogja kapni évente.

Természetesen bolha-, kullancs ellen is védve van. Akkor miért is egészségtelen.

A másik, ha belegondolsz... Egy kutya élettartalma akár 18-19 év is lehet, de átlagban 13-15 körül mozog.

Ha valakinek van egy 4-5 éves kutyája, miért kellene megszabadulnia tőle egy bizonytalan kapcsolat miatt? Még biztos miatt se!

2018. jan. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 A kérdező kommentje:

"Az én kutyám kinti-benti"

Vagyis kint belelép mindenbe, akár még saját és más kutyák ürülékébe is, utána pedig megy be a házba és a koszos lábaival felugrik a kanapéra. Nagyon egészséges lehet...


Egyébként nem azt várom, hogy dobja el a kutyáját, csak ott hagyhatná a szüleinél például.

2018. jan. 17. 21:12
 17/61 anonim ***** válasza:
89%
Tyű. Te burokban nevelkedtél? De azért a buszon kapaszkodni szoktál? Vagy a gyerektakonytól nem undorodsz annyira? Meg van ám rajtuk bőven!
2018. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Mert*
2018. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy ez a srác nem jutott még el odáig hogy bemutassuk neki a gyakorikérdéses múltadat a kutyások provokációjával! :D De tényleg, egyszerűen mit vártál? Hogy majd mindenki eldob magától csapot papot hogy megkaphasson téged? Ne is erőltesd ezt az egészet mert ha még tálalod hogy itt miket szoktál provokálni és gyűlölködni a kutyákkal és kutyásokkal kapcsolatba még lehet felrúgja a tökeidet a hasadba.


És itt is elmondom, hogy soha nem mondanék le az állataimról semmilyen párkapcsolatért sem. És itt nem is igazán azon van a hangsúly hogy az állat miatt, de ilyenkor az illető személyisége és zsarnoksága jön ki, ugyanis rám kényszerítené az akaratát, hogy az legyen ami neki jó akkor is ha nekem az borzasztóan esik. Mit tiltana el a kutyáim után legközelebb, a barátaimat? A családomat mert nem szimpatikus neki az anyós, após? Érted ugye.

2018. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:

"Tyű. Te burokban nevelkedtél? De azért a buszon kapaszkodni szoktál? Vagy a gyerektakonytól nem undorodsz annyira? Meg van ám rajtuk bőven!"


Nem nevelkedtem burokban. Buszon nem utazom, autóval közlekedem. "Gyerektakonnyal" pedig nem találkozom.

2018. jan. 17. 21:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!