Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mit tegyek kutya...

S. O. S. Mit tegyek kutya félelem ellen?

Figyelt kérdés
10 éves kislányról van szó. Annyira retteg a kutyáktól, hogy el sem tudom mondani mennyire. Én embert még nem láttam aki ennyire fél egy kutyától. Főleg nem gyereket. Lehet az pici, nagy, ijesztő, barátságos, ugatós, nem ugatós. Fél mindegyiktől. Nem tudok vele mit kezdeni ez így van már 6 éve. Szerintetek mit csináljak vele tehetetlen vagyok most nagyon!!!! Segítsetek!!!!

2018. febr. 16. 20:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Na állj. Nem akarok most senkit megbántani, de ezt a kérdést egyáltalán nem azért tettem nektek fel, hogy a válaszolók egymással vitatkozzanak emiatt. De egyébként mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget. És félre ne értsetek én nem azért írtam ezt hogy megbántsak valakit is.
2018. febr. 17. 13:48
 22/22 anonim ***** válasza:
Én ezek mellett azt tudnám ajánlani, hogy a barátaival esetleg el lehetne menni valamilyen kisméretű kutya tenyésztőhöz akiknél vannak kiskutyák és ha a barátai elkezdik simogatni meg játszani a kiskutyusokkal, akkor hátha ő is kedvet kap hozzá egy idő után vagy örökbe kéne fogadni egy kisméretű kiskutyust aminek jó a természete és ha hozzá szokik akkor lehet, hogy ez a félelem csökkeni fog, de ez egy elég bevállalós döntés, mert lehet ez nem segít a helyzeten, esetleg még rosszabb is lehet sajnos:(, de ha felnőne mellette egy kutyus az lehet hogy segítene.
2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!