Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatják hétfőn a kutyám,...

Elaltatják hétfőn a kutyám, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés

Megharapta a szomszéd gyerekét és megfenyegették anyáékat, hogyha nem altatják el feljelentenek stb. Hétfőn jön az állatorvos azóta bőgök :(

Nagyon sajnálom,nagyon szerettem. Nem tudom mit csináljak legyek vele az utolsó napokban, vagy inkább ne? :(



2018. márc. 8. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid növesszenek tököt és álljanak ki a családjuk mellett.
2018. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/152 anonim ***** válasza:
100%

"A baj, hogy a kutya ment át hozzájuk :("


Az gáz. De mégis hogyan ment át? Nincs kerítés vagy nyitva volt mindkét háznál a kapu? Az a baj, hogy ez sajnos nevelési hibának is betudható, tehát _részben_ biztosan hibásak voltatok ti is.


De a lényeg, hogy az elaltatás semmit nem old meg, akkor adjátok le vagy ajándékozzátok el a kutyát. Esetleg rokonnak adjátok át, ha valamelyikük éppen kutyát szeretne (kicsit rá az esély, tudom), akkor távol lesz a szomszédtól és meg is tudjátok látogatni néha.

2018. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/152 anonim ***** válasza:
98%

Írj nekik, hátha van kapacitásuk elvinni a kutyát.

[link]

Az eredmény ugyanaz a szomszéd szempontjából, csak épp nem hal meg.

Egyébként az az állatorvos, amelyik ilyenre rábólint, na azt se engedném többet praktizálni...

2018. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/152 anonim ***** válasza:
94%

Állatorvos egészséges állatot nem altat/hat el.

Fogd a kutyádat és vidd el egy menhelyre az oltási könyvével együtt!

2018. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/152 anonim ***** válasza:
98%

Ez az, adjátok oda valakinek, mondjuk mamádnak, kedves ismerősnek akihez sokat jártok. Fel se merült?

Ha nem megoldható akkor is adjátok oda valakinek. Most azért, mert megharapott egy kölyköt, aki valószínűleg hergelte nehogy már elvegyétek az életét! Ez abszurd.

Ha meg azért harapta meg, mert neveletlen, akkor is jobb neki más helyen.

Egy huskyért még pénzt is kapnátok, ha ez a baj, bár pont nem érdekelne ez, ha velem történne.

Vagy amit írtak, jelentsenek csak, majd felülvizsgálják az ügyet, 5 év múlva meg elévül ha nem juttok sehova...nagy cucc. Addig is elviszitek kutyaiskolába.

EL ne altattasd a szerencsétlen állatot!

2018. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/152 anonim ***** válasza:
81%
A szuleid meg te is gyilkosok vagytok.Ha a szomszed azt mondja ugorj bele a kutba ,akkor beleugrasz? Nem kell elvenni egy eloleny eletet ,mert tortent egy baleset.gondoskodni kell rola ,hogy tobbet ne tortenjen meg. Mondjad anyadnak meg apadnak .hogy ne gyilkoljank mar legyszives.ezert vettetek meg azt a kutyat ,hogy megoljetek?
2018. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 A kérdező kommentje:
Én is mondtam nekik, fel is hívták a menhelyet aztán azt mondták nincs hely. Talán pár hónap múlva. :(
2018. márc. 8. 21:45
 18/152 anonim ***** válasza:
98%

Ne menhelyet hívjátok, ott mindig teltház van!

www.szanhuzoalapitvany.hu

info@szanhuzoalapitvany.hu

+36705761247

Ha nem tudnak segíteni, akkor civil állatvédők, de ahhoz elérhetőség kell.

2018. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/152 A kérdező kommentje:
Majd holnap megpróbálom, csak már így is nagyon ideges apa ha felhozom.
2018. márc. 8. 21:53
 20/152 anonim válasza:
95%
Nehogy megöld!!!
2018. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!