Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más találkozott már ilyen...

Más találkozott már ilyen jelenséggel kutyánál?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok, be fogom vinni az orvoshoz, de csak holnap után tudom. Ám aggódok érte. 9 éves német juhász kutyám folyamatosan nyaldossa magát ott lent, de vérzést nem látok. Volt egy időszak amikor tüzelt (szerintem) elég durván vérzett. legalábbis korábban nem emlékszem rá hogy ennyire vérzett volna tüzelésnél.

A másik, hogy a has olyan puffadt. De nem eszik semmit. Már tegnap sem evett mondhatni (sőt szerintem semmit). Kedvetlen, alig áll fel, ha fel is áll csak inni és megy vissza a kuckójába, és ott lent nyaldossa magát.

De ami legjobban feltünt, hogy olyan a hasa mintha tele ette volna magát. Én ezt nem értem.

Korábban fél éve volt ilyen kitüremkedő daganat félesége amire meg is műtötték akkor azt kiszedték. Ám most ilyen nem látok külsőre, viszont a has...

Volt másnál hasonló jelenség? mi volt belőle?


2018. nov. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam erre hogy kocsiban végzi a dolgát, de felállni nem bírt. Inni nem ivott tegnap reggel 9:20 tól semmit. Így csak nem lesz vizelete még míg haza érek...
2018. nov. 24. 05:59
 42/74 A kérdező kommentje:

Most beszéltem telón, kapott vizet ivott is:)

A kis drága, nem sokára otthon leszek már :)))

Arra gondoltam van otthon betadinos oldat, a sebet kicsit áttörölgetném vele,szerintem fertőtlenítésnek jót tenne neki.

2018. nov. 24. 06:28
 43/74 A kérdező kommentje:
Az normális hogy reszket a kutyus? Pedig nincs hideg a kocsiba.
2018. nov. 24. 08:06
 44/74 anonim ***** válasza:
Persze, lehet vele kenni naponta akár többször is, főleg hogy kint van. Viszont az fontos, hogy ne nyalogassa a sebet, mert akkor könnyen el tud fertőződni.
2018. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:

Sajnos rosszul van:(

Rázza a hieg az egész testét. pedig meleg van, be is takartam. Beadtam neki az Augmentin duo tablettát amit az orvos írt fel neki. Előtte nem volt iylen rosszl csak miótta azt megkapta. Az orvos azt mondja hogy nem a gyógyszertől van így. Nem értem akkor miért romlott ilyen drasztikusan az állapota ilyen rövid idő alatt. (reggeltől)

2018. nov. 24. 10:00
 46/74 A kérdező kommentje:
És nagyon kába csak fekszik. Nem reagál semmire.
2018. nov. 24. 10:00
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
Még most sem engeded be tényleg? Hát nem érted hogy ilyenkor a lelküknek is gyógyulni kell?
2018. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 A kérdező kommentje:
Autóban van, meleg kocsiban. Fűtött. Ott nyugodtan pihenhet. kombi lehajtva a hátsó ülés. Kicsit megnyitva az ablak. Kellemes meleg van benne. Már most elértem hogy betakargattam és rákapcsoltam jobban a fűtést is hogy nem reszket a teste. Pedig előtte sem volt hideg. De csak fekszik félálomban.
2018. nov. 24. 10:32
 49/74 A kérdező kommentje:
A kutyus totál élettelen. Semmi reakció semmire. Totál nem vesz tudomást a környezetéről szerintem most ebben az állapotban.Egyébként pedig rendszeresen ránézek. Nem simogatom mert szerintem most inkább hagyni kell.
2018. nov. 24. 10:33
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalma van és fázik, azért reszket. Még az altató sem mehetett ki belőle teljesen, hagyd pihenni, melegben!
2018. nov. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!