Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más találkozott már ilyen...

Más találkozott már ilyen jelenséggel kutyánál?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok, be fogom vinni az orvoshoz, de csak holnap után tudom. Ám aggódok érte. 9 éves német juhász kutyám folyamatosan nyaldossa magát ott lent, de vérzést nem látok. Volt egy időszak amikor tüzelt (szerintem) elég durván vérzett. legalábbis korábban nem emlékszem rá hogy ennyire vérzett volna tüzelésnél.

A másik, hogy a has olyan puffadt. De nem eszik semmit. Már tegnap sem evett mondhatni (sőt szerintem semmit). Kedvetlen, alig áll fel, ha fel is áll csak inni és megy vissza a kuckójába, és ott lent nyaldossa magát.

De ami legjobban feltünt, hogy olyan a hasa mintha tele ette volna magát. Én ezt nem értem.

Korábban fél éve volt ilyen kitüremkedő daganat félesége amire meg is műtötték akkor azt kiszedték. Ám most ilyen nem látok külsőre, viszont a has...

Volt másnál hasonló jelenség? mi volt belőle?


2018. nov. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon jó ha ki-be ugráltatod a kocsiba, majd jól felszakad a sebe... engedd már be a házba szerencsétlent!!! Mit féltesz bent annyira, palotában laksz??
2018. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Gallér legyen rajta, mert szétkapja a sebét, és lehet műteni megint! És valóban ne nagyon ugráljon! Ilyenkor még a fotelbe sem engedtem felugrani a kutyát, mert könnyen szétjön ám a frissen varrott seb!
2018. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
100%
De ha már egyszer kijött a kocsiból, miért nem engedted be a házba?? Szerinted tényleg jobb, hogy ott fekszik szerencsétlen egyedül?
2018. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon kéne ugráltatni ki-be, ha felszakad a varrat viheted vissza, már ha nem vérzik el egyedül a kocsiban..

Még mindig amellett vagyok én is, hogy vidd be a házba. Legalább amíg lábadozik.

Fájdalmai vannak, nagyon ramatyul van. Nekem a szívem szakadna meg.

2018. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó hogy vérezne már el?
2018. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy egy szuka ivartalanításánál az egész hasfalat átvágják. Kötőszövetet, izmokat, mindent. Ha a friss varrat felszakad, esetleg továbbreped, meg is van a baj. Néhány óra alatt bizony komoly vérveszteség lép fel, ami a kutya pusztulásához vezethet.
2018. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
100%
61-es, ha palotába laknék akkor is bevinném. Ha csak egy lepukkant viskóba akkor is bevinném. Ez ember függő, nem lakásfüggő. Vannak a normális emberek és vannak az olyanok mint a kérdező sajnos.
2018. nov. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
74%
61-es vagyok. Igazad van, csak próbáltam kicsit ironizàlni. Elképzelni nem tudom miért nem hajlandó bevinni a “kedves” gazdi a házba a kutyát..
2018. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
#66. Ez nem okoz ilyen nagy mértékű vérzést még órák alatt sem. Egyébként szerencsére a varratokat sem könnyű szétszakítani mozgással, 3 rétegben van varrva az egész. Az szokott gondot okozni ha a kutya magának kibontogatja.
2018. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
Azért egy kicsit rá lehet ijeszteni a kérdezőre, nem..? :(
2018. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!