Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más találkozott már ilyen...

Más találkozott már ilyen jelenséggel kutyánál?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok, be fogom vinni az orvoshoz, de csak holnap után tudom. Ám aggódok érte. 9 éves német juhász kutyám folyamatosan nyaldossa magát ott lent, de vérzést nem látok. Volt egy időszak amikor tüzelt (szerintem) elég durván vérzett. legalábbis korábban nem emlékszem rá hogy ennyire vérzett volna tüzelésnél.

A másik, hogy a has olyan puffadt. De nem eszik semmit. Már tegnap sem evett mondhatni (sőt szerintem semmit). Kedvetlen, alig áll fel, ha fel is áll csak inni és megy vissza a kuckójába, és ott lent nyaldossa magát.

De ami legjobban feltünt, hogy olyan a hasa mintha tele ette volna magát. Én ezt nem értem.

Korábban fél éve volt ilyen kitüremkedő daganat félesége amire meg is műtötték akkor azt kiszedték. Ám most ilyen nem látok külsőre, viszont a has...

Volt másnál hasonló jelenség? mi volt belőle?


2018. nov. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:

Nem viszem be a házba Ennek több oka is van amit itt nem akarok részletezni. Nagyon jó helye volt az autóban és jó helye lesz még egy pár napig.


Igen tudom szerintetek felelőtlen hanyag állattartó vagyok soha többet ne legyen állatom csak én saját magamnak. Vettem a mondandótokat, Tisztelet a kivételnek. Én annak örülök hogy a kutyusom helyre jött tegnaphoz képest és remélem mihamarabb felépül. Kisebb nagyobb összeszösszenések ellenére Én köszönöm mindenkinek a támogató segítséget És a hasznos tippeket. Szép napot nektek.

2018. nov. 25. 14:46
 72/74 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nekem ez a történet egyre több sebből vérzik... Tartósan 10 °C alatt van a kinti hőmérséklet, egy autó pillanatok alatt lehűl, mert nincs szigetelése. Ahhoz, hogy fűteni tudd, járatni kell a motort. Most komolyan napok óta le sem állítottad az autót ezek szerint? Kicsit kamunak hangzik.
2018. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem mondta az orvos hogy NE UGRÁLJON!!
2018. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:

Nem ugrál. Belép. Erted? Szerintem te ezt már direkt csinálod. 15cm nikecelt teszek le amire lelép aztán megint le. Igy nincs ugrás.

Természetesen nem fűtünk éjjel nappal be melegítem bezárom a kocsit BetAkarom és ennyi. Ha a házba be vinném akkor is lépcsőznie kéne h a szabadba menjen elvégezni a dolgat, az még rosszabb. De kutyát akkor se viszek a házba bármennyire szeretem, És ha nem lenne lépcső akkor se vinném be. Szóval Nincs semmi kamu az egészben te bonyolítod túl az egészet nincs hazugság sem. Szerintem a kutyus mindenben támogatva van hogy felépüljön.

2018. nov. 25. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!