Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóltak már be neked kutya...

Szóltak már be neked kutya sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sokan mesélik, hogy beszóltak nekik, akik utálják a kutyákat, vagy csak olyan kedvűk van... Nekem még sose szóltak be, igaz nem csináltam eddig semmi rosszat, nameg ha meglátják a dobermann kutyámat, nem igazán kötekednének... Veled már történt ilyen?
2010. júl. 4. 21:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Egy kaukázusim meg egy német juhászom van. A legtöbben nem mernek beszólni, de azért volt néhány eset.

Egy öreg nő szólt, hogy mit képzelek magamról itt ijesztegetem a kicsi gyerekeket a kutyáimmal (pórzon voltak, láb mellett jöttek és egy gyerek se volt a közelben)

Egy másik eset. Egy idős bácsi állt le vitatkozni velem. Egy ilyen gyenge vékony lány miért hoz ki az utcára két ekkora nagy dögöt. A kutyák itt is szépen láb mellett jöttek pórázon.

17/L

2010. júl. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap. Sétáltattam tesómmal a nagykutyánkat. Kirohan a verandára egy félmeztelen férfi és kiordít az utcára, hogy "nem e lehetne máshol sétáltatni a kutyát?" Mer az enyéim már nagyon ugatnak a ti kutyátokra". Mondtuk, hogy "bocs, de nem.", aztán elkezdett mérgelődni, hogy "De az én kutyáim nagyon ugatnak". Mondtam, hogy nevelje meg őket. Erre kiakadt, hogy a kutyából nem lehet "kinevelni" az ugatást. Igaza van, de akkor minek pattog, ha ő is tudja, hogy a kutya ugat és kész. Mondtam, hogy vegyen macskát. Idi*óta...

Aztán elmentünk egy másik utcába, ott hátha jobb jelsz. Megálltunk az árnyékban pont egy kerítés előtt. Ott volt a kerítésen belül egy nagyon aranyos kis spániel és összeszaglásztak az én kutyámmal. De ennyi. Erre puff, nagy dirrel-durral kinyílik a ház ablaka és egy nyugdíjas hajol ki rajta. Köszöntem neki, mondtam: Jónapot. Erre nagyon gyanakvó rccal becsukta az ablakot. De mindek lógott ki az balakon? Nem nyúltunk a kutyájához direkt, ha remdesen figyelt volna, észre vete volna...

2010. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Dobermannak nem igazán szólnak be, ez igaz:)
2010. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nagyon szóltak még be, 1év és 3hós Magyar Vizslám van. Sztem mindenki aranyosnak tartja. De volt már rá példa hogy elkerültek minket nagy ívbe, pedig köztudott, hogy nem egy agresszív fajta. :D

De aki nem ért hozzá, fél a kutyáktól, vagy szimplán bunkó annak mind1.


Múltkor volt olyan hogy elengedtem a parkba és játszottunk egy műanyag félliteres üveggel (sajnos nem vittem labdát azóta hordjuk), és egy miss p.csa kiszólt egy szépség szalonból hogy abba hagyhatnánk me felette lakások vannak. De olyan lekezelő hangon hogy csak lestem....


Mintha este 9kor "zajongtunk volna"....

2010. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Yorkim van. Nekünk úgy szóltak be egyszer, hogy amikor még kicsi volt a kutyusom, folyton megugatta a futókat, és egyszer egy futó közölte, hogy legközelebb felrúgja...nagyon gyorsan leneveltem erről a rossz szokásáról, azóta nincs baja a futókkal.

Olyanok meg mindig lesznek, akik nem szeretik a kutyákat, és ezt szóvá is teszik. Egyszer megkaptuk anyukától, mikor egy 4-5 éves kislány meg akarta simogatni, hogy "fúj, hozzá ne nyúlj"

Meg sajnos a szülők rossz reakciói miatt fél nagyon sok gyerek a kutyáktól. Sajnálom, mikor egy gyerkőc sikítva rohan a szülőhöz, mert meglátott egy kutyát.

2010. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam! :)
2010. júl. 5. 12:58
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt már ilyenMentünk ki a kutyásokkal a kutyasuliba(kertvárosról van szó) , van már egy megszokott útvonalunk.Az egyik utcában lakik egy öreg f4sz , multkor megálltunk a háza környékén (kifújtam az orrom) , erre kiszólt a csávó idézem: "t4karodj innen a kutyáddal a qva anyád4t".Én nem is hallottam rendesen mert háttal álltam neki , a másik kutyás modta el utólag hogy mit is mondott a csávó , azóta ha meglátom csúnyán nézek rá (mert tudok nagyon csúnyán nézni :D) , de a szemembe még nem merte mondani , amikor elmegyünk ott és épp kintvan hallom hogy motyog valamit de nem igazán izgat.....
2010. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
ja és nekem németjuhászom van.
2010. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Dobberman roti párosnak nem nagyon mernek beszólni, meg én is kerülöm az ilyen helyzeteket, minek stresszeljem magamat ezáltal a kutyákat is? Nyugis életük van, az erdőbe is nagyon jól elrohangálnak, általában többen megyünk, ez így mindenkinek jobb, a levegő is tisztább valamennyivel, ők is természetesebb környezetben vannak.
2010. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Első tacskóm volt, az utcán elment mellettünk egy méregzöld Lada, kiszólt az úr, hogy vigyem innen a p.csnyalómat.

Fémkarabiner volt a kezemben tartott pórázon, csaptam vele a hátsó üvegre hatalmasat, üveg reccs.Ki akart szállni a kocsiból, de tacsim megmutatta minden fogát. ;-)

Meggondolta. Kis kutya, nagy fog.

Az előbb itt is emlegette valaki így a kistermetű kutyákat.

A beszólás néha rosszul sül el.

2010. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!