Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon merjem hagyni a kutyáim...

Otthon merjem hagyni a kutyáim egy hétre?

Figyelt kérdés
Van 2 border collie-m, július közepén mennénk nyaralni, akkor már 4 hónaposak lesznek. Nem lehetnek a házban sajnos, de van egy nagy kenneljük, abban egy jó, strapabíró kutyaház. Mivel még kicsik, ezért nem szívesen hagyom őket otthon. Ti mit csináltok amikor sokáig otthon kell hagyni a kutyátokat?

2019. jún. 16. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%
Anyuékra hagyom ha ők is nyaralnak akkor megy a mamához de általába kutyabarát nyaralást tervezzünk max 3nap amit nélkülünk kell töltenie (bár annyira nem zavarja mer a család imádja és agyon kényesztetik).
2019. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
87%

Felelőtlenség.

Csakis (jó) panzió jöhet szóba.

2019. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
93%
4 hónapos, vagyis csecsemő kutyák mellől nem megyünk nyaralni.
2019. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan nagyon kicsik még ahhoz, hogy a kertbe/kennelbe kicsapva gyakorlatilag egyedül legyenek egy hétig. Ráadásul pont amikor lehet kánikula, vihar. Ahonnan vetted/kaptad, ott nem tudják elvállalni arra a hétre? Én kismacskákat adtam örökbe tavaly, és az egyik gazdi nyaralás alatt nem tudta hová tenni, mondtam neki, hogy addig nyugodtan hozza vissza, legalább kicsit cicázhatok még.
2019. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

2 hétig semmi lefárasztás és egyedül hagynád őket? Alaposan átgondoltad mivel jár egy kutya, pláne kettő?


Én belföldre mindig viszem magammal,ha külföldre megyek akkor olyan csaladtaghoz viszem aki foglalkozik vele.

2019. jún. 17. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
87%
Igen, rohadt nagy probléma! A ti felelősségetek, bármi történik velük! 2 hétre nem hagyhattok egyedül két babakutyát! Az meg nulla, hogy a szomszéd belök némi ételt nekik! Ez neked a felelősségvállalás? Miért nem gondoltad át ezt hamarabb? Vagy ha ennyire nem érdekelnek a kutyák, minek kellett kölyök? Pláne kettő? Pláne borderek? A tenyésztőjük mégis mit szól ehhez? Ilyen alap dolgokat a szerződésben is kikötnek, hogy nem hagyhatod hátra hetekig, de még napikig sem egyedül a kutyákat!
2019. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:
A viharhoz hozzá vannak szokva, nem hiszem hogy ettől bepánikolnának.
2019. jún. 17. 08:38
 18/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon nem frankó. 2 felnőtt kutyát sem hagynék otthon egy hétre úgy, hogy kizárólag az etetése megoldott, nemhogy két kölyköt. Ráadásul borderek. Ezt gondold át alaposan, és próbálj meg keríteni valakit, aki arra az 1 hétre odabútorozna hozzátok és nem csak etetné a kutyákat, hanem velük lenne, foglalkozna velük.


De nézzük a te szemszögedből is a dolgot: Jó lenne neked egy olyan nyaralás, ahol folyamatosan azon kattog az agyad, hogy mi van a kutyákkal? Vagy simán el tudnád engedni a dolgot és nem gondolni erre?

2019. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
#18: Ezen gondolkoztam én is. Nem merem őket otthon hagyni, még túl kicsik ehhez, és állandóan azon gondolkoznék hogy van e valami bajuk...
2019. jún. 17. 08:47
 20/74 A kérdező kommentje:
Ti vittétek már panzióba a kutyátokat? Van valami hátránya? Vagy hogyan kell elképzelni egy ilyen panziót?
2019. jún. 17. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!