Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon merjem hagyni a kutyáim...

Otthon merjem hagyni a kutyáim egy hétre?

Figyelt kérdés
Van 2 border collie-m, július közepén mennénk nyaralni, akkor már 4 hónaposak lesznek. Nem lehetnek a házban sajnos, de van egy nagy kenneljük, abban egy jó, strapabíró kutyaház. Mivel még kicsik, ezért nem szívesen hagyom őket otthon. Ti mit csináltok amikor sokáig otthon kell hagyni a kutyátokat?

2019. jún. 16. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
30%
Istenem ez az oldal már magyon rá van cuppanva arra hogy egy kutyát egyenesen tilos egyedül hagyni. Érdekes itt mindenki magával viszi még nyaralni is de életem során pl a balatonon is 2x láttam kis pincsi kutyákat nem ilyen nagyobb fajtákat. Felháborító komolyan hogy ennyire neki estek a kérdezőnek mert nyaralni szeretne. Szeretem a kutyákat és elkisérnek még a boltba is póráz nélkül mert hallgatnak a parancs szavakra de az hogy magammal hurcoljam még nyaralni az ország másik részébe hát ki van zárva. Nem kell ezekre a kutyákra porcelánként gondolni nem lesz semmi bajuk egy hétig. Nyílván old meg keress olyat aki foglalkozik velük etetésnél egy fél órát minimum és meg van oldva. Kifogás az hogy nincs olyan ismerősöd. Akkor tegyél fel egy hirdetést hogy kutya barát valakit keresel egy hét gondozásra. Ennyi. A kicsiknek valóban nem elég az hogy csak átdob a szomszéd egy kis kaját oszt jó napot.
2019. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
33%
Jah még annyit hogy amilyen gazdik vannak itt a kutyáknak a való életben arany életük lenne de én ilyesmit sosem látok oda kint. Lehet itt mindenkinek akkora szája ha a valóságban ő maga is egy trehány gazda. Persze akinek nem inge nem veszi magára.
2019. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
Mikor lenne az az egy hét és merre laktok?
2019. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy a sírásról le fog szokni, nekünk is sírt minden egyes alkalommal amikor kocsiba került. Megszokta hogy utana viszont jó dolga van, nagy séta es finom vacsi, s egy ido utan abba maradtak a kis hangok. Mára egy pisszenést sem lehet tőle hallani, a leghosszabb út amit kibír illetve amire elvittük a 2,5 órás volt, megállás nélkül. Ami most nem tetszik nekunk az a BKV, de azt is egyre jobban tűri :)
2019. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:

51. Igen, tilos egyedül hagyni két kölyök kutyát egy hétre egyedül egy kertben. Felehet valamit, amitől bélelzáródása lesz, bedobhatnak mérget, kilophatják a márkáals fajtiszta kiskutyákat.

A szomszédnak nem fog feltűnni, ha valami bajuk van, csak ha már nagy a gond.

Arról nem is beszélve, hogy jó nevelés esetén a kutyák kötődnek a gazdához, és érzelmileg is megviselődnek.

Minek vesz ilyen drága fajkutyát valaki, aki utána ilyen veszélynek teszi ki.

Én írtam a kutyás nyaralást, pedig az enyém egy mentett "korcs", de a büdös èletben nem hagynam egy hétig, de két napig sem egyedül a kertben.

2019. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:
#53: Július közepén, miért érdekel hogy merre lakunk?
2019. jún. 22. 19:57
 57/74 A kérdező kommentje:
A szomszéd reggel-este etetné őket, mostmár van egy ismerősöm aki naponta kb. 2 órát tudna velük foglalkozni, és vigyázni rájuk. A szomszéd pedig azt mondta hogy figyelne rájuk, cserélne vizet is stb..
2019. jún. 22. 20:00
 58/74 anonim ***** válasza:
48%
Egy jó panzió nem lenne jobb?
2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem mert ha közel van hozzánk es az időpont is jo, en szivesen bevállalom őket egy hétre. Van kutyánk es tudom milyen amikor nehez találni valakit hogy vigyázzon rajuk.
2019. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
100%

Kutyapanzió.

Lehetőleg csalàdi megjelölèssel.

2019. jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!