Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon merjem hagyni a kutyáim...

Otthon merjem hagyni a kutyáim egy hétre?

Figyelt kérdés
Van 2 border collie-m, július közepén mennénk nyaralni, akkor már 4 hónaposak lesznek. Nem lehetnek a házban sajnos, de van egy nagy kenneljük, abban egy jó, strapabíró kutyaház. Mivel még kicsik, ezért nem szívesen hagyom őket otthon. Ti mit csináltok amikor sokáig otthon kell hagyni a kutyátokat?

2019. jún. 16. 20:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
100%

Így semmiképp.

Nincs egy vagy esetleg több ismerősöd, akik tudnának figyelni rájuk akár napi váltásban is?

Ekkora kutyát biztosan nem hagynék magára, de én jártam ismerőshöz, mikor nyaralni volt, mentem reggel, délután és este is, séta, labdázás,, evés, ivás, vízcsere, rendesen gondját viseltem, nem csak reggel elé burítottam egy kis tápot. Olyan is volt, hogy 3-4 napra magamhoz vettem a kutyát, míg nyaralt a gazdi, bár ez benti kutyus, az előző kinti...

Tényleg nagyon picik még, tök egyedül ne hagyd őket otthon...

2019. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
100%

Mi az előző kutyánkat vittük.

Sokféle van. Ahova mi vittük, ott a kistestűek bent voltak a szobákban összeeresztve, a nagyok meg kint egyesével kennelekben, de mindegyiket vitték naponta többször sétálni (amelyik barátságos volt, azt többedmagával).

Ahova most vinnénk, ha szükség lenne rá, az egy családi ház, együtt, szabadon vannak.

Ételt vihetsz, akkor olcsóbb, de adnak is, sőt, van, ahol főznek is nekik.

2019. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
56%

A panzióról csak annyit, hogy ismerősöm kutyája olyan kennelköhögést kapott benne, hogy hetekig nem tudták kikezelni.

Nix panzió! Kutyát vállaltál, pláne kettőt, innentől kezdve nincs kutya nélkül nyaralás! Ha nyaralgatni akarsz, ne vállalj állatot! Vagy vele együtt, vagy sehogy!

2019. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
73%
Normális gazda beoltatja kennel köhögés ellen a kutyáját. (Persze az ilyen, akinél ez opciónak felmerül, hogy hetekre magára hagyjon kiskutyákat, távol áll a normálistól.)
2019. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
100%
Border colliet egy hétig úgy, hogy nem lesznek lefárasztva? Felejtsd el, vagy vigyétek magatokkal őket is, vagy olyanra bízzátok, akik le is fárasztják őket. Tudod egyáltalán, milyen kutyát vállaltál? Munka mellett egy dolog, hogy elvan otthon, de ha rendszeresen nincsenek lefárasztva, az már baj.
2019. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
100%

2 kölyök kutyát semmiképpen sem hagynék otthon. Ha esetleg fiatalabb lenne a szomszéd,hogy játszana is velük az más.


Kutyapanzió inkább.

De már most érdemes hívogatni őket,mert nyáron ők is tele vannak.

2019. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:
1 hétre hagynánk őket otthon. Én hiába erőlködöm, ha rajtam kívül 3-an nem szeretnék hogy magunkkal vigyük őket, akkor én egyedül kevés vagyok. A kutyapanzió meg megint ugyanez, de én egyszerűen nem nyugodnék meg és nem tudnám elengedni azt hogy egyedül vannak. Egyébként egy hét kutyapanzió kb. mennyibe kerül?
2019. jún. 17. 19:55
 28/74 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy milyen kutyát vállaltunk, mert rengeteget foglalkozok velük, és épp ez a gond, rengeteget kell velük foglalkozni, és akit megkérdeztem még hogy tudna e velük játszani, azt mondta hogy naponta 1 órát tudna velük foglalkozni, és ez kevés.
2019. jún. 17. 19:59
 29/74 anonim ***** válasza:
65%
Takarítana is náluk a bácsi?
2019. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha normális megoldást nem találsz, akkor nem mész nyaralni, ha nem akarod, hogy a kutyákkal probléma legyen. Én kutyával megyek Balatonra. Direkt olyan szállást kerestem, ahova jöhet.
2019. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!