Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen csalók ellen?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy nagyon aranyos kiskutyát, amit egy pasas árult, az oltások árán. Elmentünk, megnéztük, lebeszéltük hogy akkor 8 hetesen el is hozhatom, viszont ma szólt, hogy a kutya már nincs meg mert odaadta valami rokonának.

Én megvettem már mindent szinte a kutyának, egyedül kajája nincsen még, és itt maradtam kutya nélkül... foglalót sem kért érte, gondolom másokkal is ugyan ezt játszhatta...

Mit tudok tenni? Feljelenthetem, mert anyagilag is megkárosított???


2019. júl. 11. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
95%
Hú ember, én se adnék neked kutyát.
2019. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
94%
Elkényeztetett, hisztis kis ribinek tűnsz az írásod alapján. Jobban is járt az a kutya, hogy nem hozzád került.
2019. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

"mert 6 hetesen nem is akarta odaadni, ám akkor sem értettem mire fel nem adja!!!!"

Talán azért nem, mert törvény írja elő, hogy 8 hetes korban kell elválasztani a kölyköt! Úgy viselkedsz, mint egy hisztis tini. Meg tudom érteni a gazdát...

2019. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

45 éves vagyok, kikérem magamnak a csitrizést!

Úgy szól a törvény, hogyha még az anyja szoptatja akkor 8 hetesen lehet elvinni... nem vagyok hülye...

2019. júl. 11. 12:00
 15/66 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem vagy az :)
2019. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem vagy csitri, de pont úgy viselkedsz.
2019. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez a sors keze, hogy végül nem lett tiéd a kutya. Valószínűleg jobb sora lesz, mint nálad.


Ilyen hisztis mentalitással nem lehet kutyát nevelni.


Tudod mit? Jelentsd fel, és hisztizz a rendőröknek! :)


Egyébként meg, amíg nem adtál foglalót a kutyáról, és ennek tényét nem rögzítettétek írásban, addig joga van meggondolni magát, ahogy neked is. Az, hogy te előre bevásároltál egy kutyának, az egyéni szoc. probléma. Ez van.

2019. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 A kérdező kommentje:

Akkor csak annak lehet értelme ha lehúzom mindenhol ahol árul kutyát vagy kommentelget hogy nem szabad neki hinni igaz?

Szerintem ma lemegyek hozzájuk és becsöngetek, hogy térítse meg az anyagi kárt amit okozott.

2019. júl. 11. 12:27
 19/66 anonim ***** válasza:
2019. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
30%
milyen fajta kutya??? Azt se tudjuk, h korcs v fajkutya. Mert aki egy keverék kutyát nem adja ingyen, azt szaporítónak hívják, és az nem tenyésztő, nincs papírja róla, h ő most állítólagosan(!!!)vmilyen állatot is "tenyésztene", csak sunyiba otthon a kert végébe űzi a dolgot!
2019. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!