Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen csalók ellen?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy nagyon aranyos kiskutyát, amit egy pasas árult, az oltások árán. Elmentünk, megnéztük, lebeszéltük hogy akkor 8 hetesen el is hozhatom, viszont ma szólt, hogy a kutya már nincs meg mert odaadta valami rokonának.

Én megvettem már mindent szinte a kutyának, egyedül kajája nincsen még, és itt maradtam kutya nélkül... foglalót sem kért érte, gondolom másokkal is ugyan ezt játszhatta...

Mit tudok tenni? Feljelenthetem, mert anyagilag is megkárosított???


2019. júl. 11. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy egy szaporítóról van szó, de szerintem észrevette, hogy milyen ember vagy és inkább jobbnak látta, ha nem kapsz kutyát. Amit itt művelsz azok alapján egy plüsskutyát nem bíznék rád.

(U.i: kutyát 6 hetesen NEM hozhatsz el. 8 hetes korukig mindenképpen az anyjukkal és a többi kölyökkel kell lenniük.)

2019. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Másik kutyát nem akarok! Foexit vettem, műanyag tálakat emg egy fekhelyt! Mire a pasihoz elmentem, közölte velem hogy rosszakat is vettem, nem fizeti ki!!! Úgyhogy ma megyek a rendőrségre és a facebookra! Talán a tv-hez is!
2019. júl. 12. 07:03
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, mindenki ki fog röhögni. :-D
2019. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részét nem érted annak, hogyha arcoskodsz téged büntetnek majd meg, mert rágalmazol és a hitelét rontod?

Meg igazából magadat égeted a storyval. Gondolj már bele a pasi helyébe. Jó gazdát szeretne találni az állatának. Miért ne lenne joga meggondolni magát, ha nem szívesen adná neked? Talált jobb gazdi jelöltet és kész, ez van.

Vagy eladod a megvett cuccokat vagy megtartod és a későbbi allatodhoz jó lesz.

Vagy oddadod ajándékba egy menhelynek..

Ha lett volna szerződés és előre fizettél volna az állatért, akkor jogos lenne és mehetnél a rendőrségre.

2019. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Cicám, a rendőrségen úgy fognak kihajítani egy ilyen faxság miatt, hogy a lábad nem éri a földet. De nem baj, ez is jó tanulópénz lesz neked.


A Tv lehet, hogy örülni fog neked, közröhej tárgyává tehetnek az ország előtt egy eszelőst. :)

2019. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségen körbe fognak röhögni.
2019. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
Szóval rossz kutyafelszerelest vettél. Igazán értesz a kutyakhoz, de még tanácsot sem kérsz. Jobb helye van annak a kutyusnak máshol.
2019. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

Remélem jó sokat kell majd perkálnod rágalmazásért.


Hülyegyerek.

2019. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%
Majd kérlek írd már meg mit mondtak a rendőrségen. Köszi.
2019. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, menj el a rendőrökhöz, hadd nevessenek egy jót, mint mi! :D
2019. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!